Japonija imigrantams mokės pinigus, kad jie... paliktų šalį

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

Anonymous 2009-04-04 15:07
..na būtų nebloga programa jei nors kartą sugebėtume išsirinkti normalią valdžią, nes dabartinės ir ankstesnės tuos surinktus mokesčius tik tarp savęs dalinasi ir savo užtarėjus (nesvarbu kur jie, maskvoje, briuselyje ar vašingtone) subsidijuoja
meslinukas 2009-04-05 20:07
Lietuvos pilietybės išdavimą ir atėmimą tikrai reikia sutvarkyti. Petriukas: iš dabar esančių valdžioje gali išrinkti bet ką - skirtumų žymių nebus. ten "švarių" nepriima - ten yra tik susitepę arba pastatyti, nes tik tokius tegalima sukontroliuoti. šiaip su tais kinais tai įdomiai sakai. bet: kas bus, kai tie kinai sugalvos čia netik padirbėti, bet ir apsigyventi ar dar blogiau - atsivežti giminaičius (kaip turkai Vokietijoje)? ir kam tada lietuviams išvis dirbti - taigi galime būti išlaikomi "kinų armijos". dėje nedarbo utopija (bent jau man) neatrodo gera idėja, nes degraduotume kaip aborigenai Australijoje. nepritariu ir lygybei. mano namas - mano tvirtovė, aš čia šeimininkas ir svečiai be galimybių juos išvaryti manau tikrai nėra gerai. jeigu lietuviams netrūksta darbo vietų, jeigu užsieniečiai nori čia dirbti, tai tegu padirba, pasisvečiuoja ir keliauja namo. kadangi tokios savimonės tikėtis nelabai galima, o įstatymas yra toks dalykas, kuris užima daug vietos, reikalauja daug laiko ir resursų jam prižiūrėti ir turi daug skylių, tai, kad jų per daug neprivistų ir verslininkai pigia užsieniečių darbo jėga nepiktnaudžiautų, tai tam tiesiog galėtų būti kažkokie papildomi ar padidinti mokesčiai. - ir Lietuvai daugiau atliktų ir lietuviai be darbo neliktų ir užsieniečiai galėtų padirbėti. o šiaip tai sovietų sąjungoje buvo labai geras įstatymas - kad jeigu kažkiek laiko niekur nedirbi, vadinasi parazituoji (vagiliauji, girtauji, užsiimi nelegalia, nusikalstama veikla ir panašiai), o parazitai nereikalingi. "išmokykime juos to, ko jie iki šiol neišmoko - dirbti" (aišku čia dar reikėtų smarkiai viską tvarkyti, bet idėja manau nebloga)
Nerkashis 2009-04-07 13:50
Na šaunuolis meslinuk, atsilaikei prieš keiksmažodžių krušą net nesusikeikęs. Kiekvienas juk turim teisę į savo nuomonę. Gal amerikonai gerai daro su savo "žaliom kortom". Galėtų lietuviai sumastyt kokias "trispalves kortas" ribotam laikui dirbti.
Windas 2009-04-07 14:04
meslinukas emm.. kiek metu jei ka pm parasyk.. sry uz klausima bet matosi kazkox tu.. ehem gruciku dirbi tikriausia. dbr ka pasiulisi tokioje vietoje.. yra 2 darbuotojai 1 uzsenietis negras bet darba atliekantis puikiai nes bando seima afrikoje ishmaityt ir lietuvis.. kuris per pietus dar alaus ishplempe ir tikrai ne lygus negro darbo jegai.. Tai man dbr buti rasistu (tebeliktu uzsiauginti hitlerio usus ir ranka kelnoti kaip serganciam dauno ligai) ir ishmeti negra gatvem nes etatu mazinimas o chroni lietuvi pasilikti? Kitas varijantas.. ash zaviuosi kitomis salimis pvz.. tailandu... noreciua ten pagyventi metelius kokius aisku ir padirbeti nes uz kazka gyventi reiktu jug.. o dbr pagal tavo rasizma mane jie turetu mest lauk? nes ir ju salyje nedarbas.... dar vienas varijantas.. imone jauna pradejusiu su mazu biudzetu privalumu 10 000Lt... dbr ar jam samdyti peitu korijieti kuris daug pigiau dirbs ir stengsis darbo neprarasti ar vel lietuvi kuris net nesutinka uz tokia alga dirbti? tai ka tada imonei daryt? meslinukas, papasakok siek tiek apie save jei nepaslaptis.. kur dirbi keik metu ten dirbi... ir kokiom salim domiesi neskaitant lietuva.. pvz man teilandas del kovos menu.. pats anksciau muythai lankiau bet per darbus nera dbr laiko.. o tokei tau klausimai kilo nes toks jausmas nesuvoki realybes.. bet ia tik mano nuomone.. kaip sake auxiau manes kad viis turim skirtingas nuomones..
Windas 2009-04-07 14:18
Paisikoreguosiu truputi.. meslinukas uzsenieciams didinti mokescius dirbant lietuovje? tai maziau kas dirbtu tai reiskias lietuva praprastu geru darbuotuju. Nes vistiek mokestu darbas uz uzenieti o ne darbuotojas.. Tad gaunasi kad uzsenietis kuris pigiai dirba ir gerai kainuos daugiau imonei nei prasigeres lietuvis.. nors pats darbuotojas sutinka dirbti ir uz maziau [kalban apie uzsenieti] tai... siek tiek imonem nesazingas tavo pasiulimas.. labiau ziuri tik kaip be darbis bet ne kaip vadovas.
meslinukas 2009-04-07 16:48
Nerkashis: nelabai žinau, kaip ten su tom žaliom kortom amerikoje ir dėl to ar leidimas dirbti/gyventi turėtų būti griežtai ribojamas tvirtos nuomonės dar neturiu. Windas: na visų pirma, tai tavęs nekaltinčiau, kad tu nori tą negrą pasilikti - šioje situacijoje (kaip supratau) tu esi verslininkas, o tai jiem būdinga. būtent todėl aš svetimšalių imigraciją, įsidarbinimo sąlygas ir panašiai norėčiau palikti valstybės galvoms. visgi švietime reikėtų stengtis keisti tą egoistinę konsepciją. mano požiūris į alkoholį, tarp kitko, yra labai neigiamas. ir nevaryk ant Hitlerio - jei ne karas, tai jis bent jau Vokietijoje būtų minimas kaip išgelbėtojas. nebūtinai turėtų mesti lauk - čia jau tu esi jų valioje - juk tu esi tos valstybės svečias ir turėtumei paklusti tos valstybės įstatymams (o jie priklauso tik nuo tos šalies valdžios ir piliečių). bet jeigu jų įstatymai sako, kad turi būti metamas lauk, tai taip ir turėtų būti. na, negi visi lietuviai jau tokie prasti ? šiaip, tai manau, kad neapgalvojus įmonės "šiaipsau" nekuriamos. o jeigu kyla tokia dilema, tai gali ir koriejietį, bet mokesčiai tada bus didesni. kitaip tariant - skirtumas tarp lietuvio ir koriejiečio sumažės. kaži kaip II Reiche buvo su tuom užsieniečių įdarbinimu pats informacijos neradau, o kiek klausinėjau pažįstamų , tai nežino. jeigu užsienietis darbuotojas geras, tai darbdavys sutiks jam ir daugiau ar lygiai su lietuviu mokėti. (šiaip manau, kad reikėtų sulyginti jų darbo kainą, tada jau įdarbinimo pasirinkimą lems ne tiek atlyginimo dydis, bet kokybė) na, domiuosi praktiškai viskuom (išskyrus programavimu, nes man ten visai tamsus miškas). nėra dabartinės šalies, kad galėčiau pasakyti, kad ja domiuosi labiausiai. gal labiau domiuosi jų konkrečiais bruožais, ką galima būtų iš jų gero paimti ir kaip tai būtų galima pritaikyti Lietuvoje. ankščiau Romos imperija daugiau domėjausi, vėliau IIIReichu, o dabar Lietuva.
Windas 2009-04-07 16:59
to meslinukas: ash ne verslininkas ir ne vadovas bet eilinis darbuotojas - deja dirbu programavimo srityje o pritaikyti tai... tiek minciu yra ir kur pritaikyti.. milijonais.. ash net savu projektu nespeju visu daryti. Lieutviai ar blogi? NE, bet ash suvokiu zmones kaip globalini padara o ne skirstau rusimis: RUSAS,LIETUVIS,AMERIKIETIS = BALTIEJI... ir dar kitaip.. Ir nesakau kad svetimsaliai nensuplene normalaus gyvenimo.. pasakyk man kodel negras negali cia prisiglausti...? jei jis saziningas ir doras? kodel i ji neglima ziureti kaip i zmogu o ne kaip subine juoda kuri dirba uz dyka? Jo salis kariauja jam nera kur detis atvyxta pas mus nes nenori zmogus tiesiog mirti.. nori seima aiginti.. kodel jis negali buti priimtas i visuomine kaip zmogus [realiai nekenciu zydu nes jie save vadina ishrinktaja tauta] bet nesakau kad jiems mokescius kelti... Galu gale suprask viena dalyka zmogus yra zmogus nesvarbu kokios veisles ta patele [motina] negre baltode ar azijiete lietuve ar amerikiete ar gruzina ar irakiete... visi zmones kol zmogus nedaro nieko blogo tol ir elkimes su juo dorai. O jei nusizengia tada pripazystu uzsenieti baisti 2x griesciau nei lietuvi... nes uzsenietis svecias prie musu tautos ir tradiciju,istatymu, bet kitais visais atvejas noreciau kad visuomine mastytu i zmones kaip bendro masto objektus.. kad visi gyvenam zemeje.. po velniu jau lendam i kosmosa o dar zemeje rasizmas... kas bus kaip pirma ufo sutixim o jie atrodys pvz kaip zmone... gal tik ausys ilgo ar lezuvis iki zemes.. zudysim juos? nes pvz tures gal ishtekliu mums naudongu o jie neduos bet jie silpni? na cia fantazija bet su mintim... tikiuosi ja supratai ir supratai ka norejau pasakyt.
meslinukas 2009-04-07 21:01
va dar dėl "tai... siek tiek imonem nesazingas tavo pasiulimas" kodėl sakai, kad nesąžiningas - juk tos pačios taisyklės visoms įmonėms Lietuvoje dirbančioms. gali sakyti, kad tada tai būtų palankiau stambiosioms įmonėms, bet prikabinus kokius nors mokesčius tai joms apsimokės galbūt netgi dar mažiau nei smolkiosioms. toliau: jeigu tai "sąžiningas ir doras" atvykėlis gerai - tegu asimiliuojasi, gauna pilietybę ir gyvena kaip lietuvis, o ne kaip "tautinės mažumos atstovas", turintis savo kažkokią organizaciją, atsovybę ar dar kažką, ką reikia šelpti iš Lietuvos biudžeto (kaip, beje, yra dabar). jeigu tai šiaurietiškos rasės atstovas tikrai, kad sutinku. kaip dėl negrų visokių, tai čia dar neesu labai užkietėjęs rasistas, bet manau, kad jų neturėtų būti. galbūt padirbėti kažkurį laiko tarpą ir galėtų - ir pasislėptų nuo karo/maro/bado, ir darbą nudirbtų ir mokesčių paliktų daugiau (jeigu užsieniečiams mokesčiai padidinti), bet jam pilietybės tikrai nesuteikčiau nes: kitaip patapsime tokiu makalu, kaip kokia Prancūzija. jeigu žmogus bėga nuo problemų, tai kaip galima iš jo tikėtis, kad jis, įgijęs Lietuvos pilietybę padės Lietuvai, bėdai ištikus? išvis - žmogus natūraliai turi instinktą nesimaišyti su visokiais negrais. pasižiūrėk - mažas vaikas pamato negrą, kokia jo reakcija? ogi: "fui, negras. koks juodas". ir tai yra būtent ta prižastis, kodėl baltaodžiai nesugyvena su negrais. čia tik dabar siekiama tą instinktą kuo labiau nuslopinti, siekiant kuo labiau nuslopinti šiauriečių priešinimąsi žydams, nes baltaodis turi tokį dalyką, kaip išdidumas, juododis tokio dalyko neturi - jam negėda bučiuoti kieno nors kojas.
Anonymous 2009-04-07 21:19
Kalbant apie negrus.. tai nevisi zmones ims ir gelbes ta lietuva karui kilus daugiau nei puse pabegs.. nes nenori ishvis karu kaikurie zmones.. nevisi ims i shautuva ir matys kaip ju draugas mirsta vardan ko? ogi valdzios kuri marina badus ir vagia ish vargsu.. taip pat manau ir negras masto.. ka jis ten pasieks ka jis ten apgins? klestincia nuo aids ligu sali? tas pat lietuvoje gal jam patiks ta lietuva ir jis geresnis bus karys nei kox lietuvis.. yra filmas sukurtas kaip amerikos vienas burys buvo sudarytas tik ish negru ir juos pasiunte mirom sry pavadinimo nepamenu bet esme lb gerai atvaizdavo kaip ziurima i kitataucius.. Meslinukas.. tu per daug ish uzsienio nori pasipelnyt.. bet ar tai tikrai verta ish to? manau ne uzsenieciams branginti mokescius reiktu o aplamai gerinti ekonomika bet ne tokiais pobudziais.
meslinukas 2009-04-07 21:23
na, mano nuomonės tai (bent jau kolkas) nekeičia. o ką siūlai ekonomikos gerinimui?
Anonymous 2009-04-08 23:05
_Ši programa skirta 400 tūkst. japonų kilmės pietų amerikiečių._ Juokingas skaičius,žinant Japonijojos gyv. skaičių.Kaip ir juokingas tas 4.4 proc bedarbių.Kažin koks bedarbių % toj pačioj ES?
creator 2009-04-09 14:14
Reik imigruot į Japoniją, o tada pasiėmus pinigus grįžt į Lietuvą