Mokslininkas: kvantinė fizika įrodo, kad gyvenimas po mirties egzistuoja

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

aukselis 2013-11-18 19:41
Berniukai, meldžiu, tik nedetonuokit!
Shanti 2013-11-18 20:26
Taip niekas ir nepaaiskina is ko susideda materija ir is ko samone. Tik viena cia niekuom nepagrista teorija pasake vienas komentatorius.
faktas 2013-11-18 20:39
Apibrėžk sąvokas "materija" ir "sąmonė", kaip supranti. Diskusijų pagrindas yra žodžiai ir jų reikšmė. Žiūrėsim, ar verta susirašinėti.
Shanti 2013-11-18 20:53
Nu ten fantastoikai pasakoja kaip viskas susideda is atomu, atomai is kvarku, bozonu ir t.t. bet taip ir nepaaiskina is ko tie mazesni susidaro, kas tai yra. Bet cia grazia ideja dave, kad samone yra kaip biciu spiecius, o tai irodo, kad viskas viena... + pats mokslas teigia, kad niekas is niekur neatsiranda ir viskam yra priezastys, tai kaip samone gali dingti?
Justas116 2013-11-18 21:27
Sąmonė nėra konkretus konstruktyvus objektas, kaip materija ar energija, sąmonė yra visų sąveikų rezultatas: pradedant nuo atomų sąveikos, baigiant trilijonų sinapsių tinklu. Kai pagalvoji, tai ištiesų kažkas įspūdingo. Tačiau, kaip ir kiekvienam procesui, šiam kolektyviam procesui reikia energijos. Jei smegenims nebetiekiamos maisto medžiagos, deguonis, vanduo, procesui nebelieka energijos ir galiausiai gyvybinės sistemos grįžta į termodinaminę pusiausvyrą - miršta, yra.
shift 2013-11-18 22:58
Liaukimės tos anapusybės ieškoję skaldydami atomus ir bozonus. Ten mes jos nerasim. Daugiau dėmesio reiktų skirti matematinėms alternatyvių matavimų galimybėms analizuoti - čia matau daugiau galimybių įdomiems rezultatams.
Justas116 2013-11-19 00:14
Nelabai manau, kad galime prigretinti kompiuterinę "geležį" su žmogaus smegenim, taip mes pernelyg supaprastiname žmogaus organizmą. Kompiuterinės sistemos fundamentaliu požiūriu nekinta, kintant aplinkos sąlygoms. Smegenys tuo tarpu yra sudarytos iš dinamiškų struktūrų - sinapsės vienose vietose atjungiamos, kitose vietose kuriamos naujos, atsiranda stipresni bei silpnesni ryšiai tarp neuronų dalių. Šiem pokyčiams daro įtakos ne tik genetinis kodas, kuris taipogi yra dinamiškas, bet ir įvairūs aplinkos veiksniai, kurie taip pat yra dinamiški. Visi šie veiksniai iš dalies daro įtaką vienas kitam, taip sudarydami dar vieną dinamiškumo tinklą.
vvv2 2013-11-19 10:37
- Taip, smegenys panašūs į dinamišką kompiuterių tinklą, išoperavus dalį tinklo kompiuterių, tinklas veikia toliau, nutraukus ar įvedus papildomas jungtis, tinklas veikia toliau. Resume: iš to seka, kad neuronas nėra primityvus trigeris, tai kaip minimum tinklo serveris, o jungtis būtų kaip tinklo šviesolaidis.