Turino drobulė gali būti L. da Vinčio sukurta klastotė

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

špokas 2009-07-05 15:07
Skeptikas 2009-07-05 18:50
Jehovistiškas požiūris. Čia nėra jokio garbinimo, nes mes garbiname ne materialų yrantį daiktą, o prisimename per paveikslus ar likusias relikvijas Dievo veikimą. Čia tas pats kas Jus nufotografuotų, o poto į tą nuotrauką spjautų. Jūs supyktumėt, bet juk nuotrauka tai ne Jūs taip ir su tuo garbinimu. Kas dėl "špoko" argumentų tai jis pasirengęs apmėžti religiją visais būdais nesidomėdamas, kad Hitleris buvo agnostikas neigęs Dievo buvimą ir panašios faktinės klaidos, o Jonas Racingeris ir taip dėl vaikystės viską paaiškino. Ar jūsų tėvai kalti, kad jie gimė sovietmečiu. Kuo kaltas Benediktas XVI, kad augo nacių valdomoje Vokietijoje.
Mitas 2009-07-05 19:03
Hitleris domėjosi okultiniais mokslais. Jis siuntė į Tibetą ekspediciją, kad ši surastų Šambalą, nes tikėjo, kad ją radęs galės valdyti laiką. Bet, kiek žinoma, ekspedicija kažkur pradingo. O šiaip, jis nevengė ir okultinės simbolikos, nes svastika atėjo, regis, būtent iš okultizmo. Okultizmas jo gyvenime turėjo didelę reikšmę.
Skeptikas 2009-07-05 22:10
Koks skirtumas, daug žmonių tiki visokiom čakrom ir bakrom, tik Dievu patikėti jiems labai sunku.
GODhack 2009-07-05 22:41
As atsimenu kai nomad (tarp kitko ne siap durnelis, o lt wikipedijos administratorius) man kaip enciklopedine tiesa kiso, kad ta drobule 1000 metu senumo. O dabar ji jau pajaunejo dar per 700 metu. Man atrodo, kad kazkam ir nemazai kam tiesiog labai rupi irodyt savo neamones ir ateizma "moksliskai" ir tiek tai uztat kabinasi uz visokiu nieku lyg skestantys uz zoliu. -- Svastika ugnies zenklas indu tradicijoje.
Mitas 2009-07-05 23:41
GODhack, mokslas šiandien jau nebe mokslas, o verslas. Daugelis tyrimuose dalyvaujančių mokslininkų yra vienaip ar kitaip suinteresuoti kažko pasiekt. Tarkim šiuo atveju, yra tarp mokslininkų ateistų, kurie nesustos kol neįrodys, kad ji netikra. Ir yra tikinčiųjų, kurie savo ruožtu taip pat kovos ir nesustos tol, kol neįrodys, kad ji tikra. Jau anksčiau rašė, kad Turino drobulė gali būti tikra. Praėjo truputis laiko ir jau rašo kad netikra. Praeis dar šiek tiek laiko ir vėl paskelbs, kad vis dėlto ji gali būti tikra. Geriausia, kai tyrime dalyvauja mokslininkai, kurie neturi jokių asmeninių interesų įtakoti tyrimo procesą. Kaip ten bebūtų, aš manau, kad ta drobulė ne klastotė.
rwc 2009-07-06 04:18
Tipiškas piktybinis tikėjimo ir politikos painiojimas. Ką padarysi, kad kai kurie žmonės bando pagrįsti mokslo tiesos monopolį viduramžių ar nacių politikos klaidomis. Tas pats stabų garbinimas: viename fronte "moksliškai pagrįstos" fosilijos, kitame - "moksliškai pagrįstos" sąsajos su holokaustu.
Skeptikas 2009-07-06 11:34
Nėra nė ko lyginti, nes špokas visiškai be "argumentų" ir faktų drebia "tiesą", o dėl drobulės prisidengiama moksliniais tyrimais ir teorijomis, kurios dažnai subliūkšta . Žmonėms patinka sensacijos pvz. Da Vinčio kodas tapo populiarus ne dėl meistriško parašymo, bet dėl sensacijos esą Kristus turėjęs vaikų iš kurių kilo visi karaliai, o " 12 piktųjų apaštalų" viską sujaukė dėl valdžios troškimo ir "sukūrė" šį pasaulį. Intriga atseit Vaitikanas kažką slepia ir t.t.
špokas 2009-07-06 19:53
GODhack 2009-07-06 20:21
Tu isigilintum i tuos deginimus tai pamatytum kas ten vyko. Be to tu nesuvoki laikmecio. Tada su kardu kam nors zarnas paleist buvo tiek pat kiek tau dabar i snuki kam nors duot ar dar maziau. Ta pati baznycia vis kure visokias taisykles kurios siai dienai juokingos: Nesikauti kardais sventose vietose Neorganizuot riteriu dvikovu sekmadieniais. O tu isivaizduoji kas tai buvo tos riteriu dvikovos? Buvo einama vienetiniais atvejais iki to, kad kazkoks tipelis puse turnyro dalyviu nakti su peiliu iskerde, nes labai laimet norejo. O jos buvo tiek pat populiarios kiek kasis dabar. Be to nieks nebeprisimena, visiem rupi tik kaip galejo but deginimai zmoniu. Religijos niekur nedigs, zmones nebent nudegraduos iki 0 to, kad vel visokius fetishus prades garbint, kas jau matoma ir dabar uzuomazgos. Bet religija kaipo tokia isvis tiesiog negali dingti. Ji ir yra mastymas toliau suns lygio ka paest. Klausimas tik kiek ta religija pazengusi ir tikra, o ne laukiniu sokinejimas apie izdazyta pagali.
MarkizasBarabasas 2009-07-06 21:27
Jūs dabar diskutuojate tema kurioje nerasit atsakimo. Čia, pavadinkim, "RETORINĖ TEMA". Tie kas tiki į Dievą - juo tikės iš jūs jiems jokiais tyrimais ar knygomis to neįrodysit, tie kas į Jį netiki - niekaip neįrodysit, kad jis yra... Aš tikiu, kad yra kažkas daugiau, kas sukūrė materiją iš kurios įvyko didysis sprogimas, bet jokiu būdu tos butybės nežmoginsiu, nes tai, mano nuomone, absurdas! Žinoma, dauguma krikščionių irgi nesakys, kad dievas yra žilabarzdis senukas, jie jį įvardins kaip kažką viršesnį už mus. Bet tai kodėl tada būtina jį piešti kaip žmogų? Kad būtų lengviau tikėti??????? O dėl tyrimų patikimumo irgi visokie niuansai kyla... 1) Yra žmonių kurie suinteresuoti Dievo buvimu ir yra t kuriems jo nereikia. 2) Yra įvairių techninių netikslumų kurie gali padaryti daug problemų (jei reikia pvz. tai pasiskaitykit L.Rytą apie trichiniliozės protrukį) 3) Žmogaus išankstiniai nusistatymai gali įtakoti tyrimo rezultatus
GODhack 2009-07-06 21:48
Ziurek. Yra geras objektas. Gali buti ir uz ju geresnis, tobulesnis objektas. Tai tobuliausia objekta koks tik gali buti pavadinkim Dievu. Viskas loginis irodymas. Amen.
špokas 2009-07-06 22:32
Nieko nėra tobulo , o kas tą "dievą" matė ? Kas jį sukūrė ? Kodėl jis turi būti visagalis ? Aš nesu prieš tikėjimą į "dievą", aš esu prieš religijas , kurios yra grynai sukurtos žmonių. Vat net imant pvz krikščionybę, dabar paimu nueinu užmušiu porą žmonių, nueinu į bažnyčia atgailauju ir vsio ? Mano nuodėmės atleistos ? O kad kažkokiem žmonėm atėmiau šeimos narį, mylimąjį ,vaiką,... , tai yra dzin ?
GODhack 2009-07-06 22:50
Taip tas visiskai dzin ar tu tiki ar netiki tave ikis i kaleima ten nemokamai maitins ir net dirbt nereiks ir po kiek laiko paleis ir viskas visiskai dzin.
špokas 2009-07-06 23:12
Eina kalba apie religija, o ne kalėjimą , ta prasme , kad ką tu bepadarysi , ateini "atgaulauji " ir tau atleista (jeigu į kalėjimą nepatenki , tai tau "dievas" už viską atleido ?Nors tu būsi užmušęs 100000000 žmonių, bet ateisi sukalbėsi 1000000 sveika marija ir vsio AŠ IŠGANYTAS ? DD)
Schmutziege 2009-07-06 23:29
Ko mes nesuprantam, to bijome. Stengiamės paaiškinti, paneigti, kad kažkas protingesnis ir pranašesnis už mus. Visi ateistai neigia Dievą, nes negali jo paaiškinti, kaip gali būti tokia būtybė, energija(kaip pavadinsi taip nepagadinsi), kuri sukūrė visatą ir visus jos dariniu. Aš nemanau, kad Dievas sukūrė žmonės, manau sukūrė galaktikas, žvaigždes, planetas ir visus elementus, iš kurių atsitiktinumo ir evoliucijos būdu išsivystė gyvybė. Tokia mano nuomonė. Prašyčiau ją gerbti, galima kritikuoti, bet neįžūliai piršti savo nuomonę ir drabstytis "purvais".
GODhack 2009-07-06 23:37
Pirmas dalykas, kad tokias juokingas normas cia pats isigalvoji. Antras dalykas, kad mendimasis tai nera eilerastuku kalbejimas. Jei tu atgailausi del to, ka padarei ir jei tau nera dzin tie zmones, ka as zinau gal. As ne kunigas tokiu kl. negaliu atsakinet.
Skeptikas 2009-07-07 00:12
O aš manau, kad Dievas mus sukūrė. Nieko nebuvo, po to Big Bang, gimė pirmosios žvaigždės, kuriose atsirado "išdegė" sunkieji cheminiai elementai kaip anglis, geležis ir kiti iš kurių sudarytos mums žinomos gyvybės formos. Vėliau susiformavo Saulė iš H2 debesies ir aplinkui iš sunkiųjų elementų susiformavo planetos tarp jų ir Žemė. Atsirado primityvi gyvybė, o po kažkiek laiko evoliucijos būdu ir mes. Daugelis įvykių neįtikėtinai mums palankūs ir jų įvykimo tikimybė apytiksliai lygi 0. Pvz. jeiDidysis sprogimas būtų lėtesnis mūsų nebūtų, jei asterodas nebūtų nukritęs Meksikos įlankoje mūsų nebūtų, jei Žemė būtų kitoje orbitoje mūsų nebūtų. Vykdoma mirties bausmė. 6 patyrę šauliai šauna į pasmerktąjį iš tinkamo atstumo, nė vienas nepataiko ir žmogelis lieka svekas gyvas. Kaip jūs manote: a) tai atsitiktinis įvykis b) tai šauliai padarė tyčia. Aš tikiu remdamasis tikimybių teorija b variantu ir tikiu protingu Kūrėju, kuris numatė, kad atsiras protinga būtybė žmogus.
Schmutziege 2009-07-07 00:36
Skeptikai kiekvienas turi savo nuomonę, aš gerbiu tavo, bet niekaip negaliu įtikėti tuo, kad Dievas sukūrė Žmogų. Taip laaaaabai daug atsitiktinumų, žmogaus atsiradime. Gal kada nors patikėsiu, nes žmogaus nuomonė keičiasi kaip oras .
Plikas 2009-07-07 00:44
Ar tai reiškia, kad tu tiki, jog prieš maždaug 13 mlrd. įvykęs "didysis sprogimas" ir viskas, kas vyko po to, klostėsi pagal kažkieno sugalvotą planą vien tam, kad atsirastų žmogus? Kitiems: daugkas teigia, kad tiki, kad yra kažkas "galingesnio". O ar jūs tikit, kad Jėzus buvo to "galingesnio" sūnus? Ar jūs tikrai tikit, kad Jėzus tikrai mirė ir paskui vėl prisikėlė? Ar jūs tikrai tikit, kad tam galingesniam yra skirtumas jei tu pasimylėsi su moterimi dieną prieš ją vesdamas, o ne po vestuvių?