Išleista „Firefox 5“ Windows“, „Mac“, „Linux“ ir „Android“ sistemoms  (16)

Kompanija „Moziila“ spartina savo gaminamos interneto naršyklės vystymą bei po trijų mėnesių pertraukos pristatė naują „Firefox 5“ naršyklę „Windows“, „Mac“, „Linux“ ir „Android“ sistemoms.

Apie spartinamą gamybos procesą kompanijos viceprezidentas Džėjus Salivanas (Jay Sullivan) pranešė dar vasarį, o iki metų pabaigos „Firefox“ pasieks aštuntąją versiją, todėl ketvirtoji sistemos versija buvo paskutinė milžiniškas naujoves atnešusi programos laida.

„Mes persikeliame į interneto laikus, tačiau iki šiol gaminome kompiuteriams, – sakė J. Sullivan, – tai nebėra būtina, todėl mes keičiame keletą įpročių ir atliksime mažesnius atnaujinimus greičiau.“

Šiuos žodžius puikiausiai atspindi „Firefox 5“ – programa neturi jokių milžiniškų atnaujinimų. Naujojoje versijoje įdiegtos CSS animacijos, „canvas“ technologiją dviejų matmenų vaizdui atkurti, taip pat įdiegta galimybė nesekti naršymo vartotojų su „Android“ parietaisiais bei naudoti „Web Open Font“ formatą.

Pasak „Mozilla“ „Firefox“ plėtros direktoriaus Džonatano Naitingeilo (Johnathan Nightingale), penktoji naršyklės versija tapo ne tik greičiausia iš visų ankstesniųjų, bet ir apskritai greičiausia interneto naršyklė šių programų rinkoje.

Aut. teisės: Mobium.lt
Mobium.lt
Autoriai: Antanas Dapkus

(1)
(0)
(0)

Komentarai (16)

Susijusios žymos: