"Samsung Ativ S" – pirmasis kompanijos telefonas su "Windows Phone 8"  (8)

Kaip bebūtų keista, visai ne "Nokia", o "Samsung" pristatė pirmąjį pasaulyje išmanųjį telefoną su operacine sistema "Windows Phone 8". Juo tapo modelis "Samsung Ativ S".

P. Korėjos kompanija stengėsi visuomet palaikyti kuo įmanoma didesnį galimų operacinių sistemų skaičių, nors kaip pagrindinę programinę platformą šiuo metu yra pasirinkusi "Android", su kuria jai pavyko pasiekti tikrai stulbinančių rezultatų. Taigi trumpai apie "Samsung Ativ S". išmanusis telefonas gavo šiuolaikiniams flagmanams būdingą 4,8“ įstrižainės ekraną, kuris, kaip ir "Galaxy S III" atveju, naudoja "HD Super AMOLED" matricą. Iš kitų specifikacijų galima paminėti 2 branduolių procesorių "Qualcomm Snapdragon S4", dirbantį 1,5 GHz taktiniu dažniu (pagaliau "Windows Phone" telefonai turi mikroprocesorių su daugiau nei vienu branduoliu), 8 MP raiškos kamerą su autofokusavimo galimybe ir LED blykste, taip pat 1,9 MP kamerą priekinėje dalyje, 1 GB operatyviosios atminties, 16 GB arba 32 GB talpos duomenų kaupiklį, taip pat lizdą, skirtą SD/SDXC atminties kortelėms (šio įvykio turbūt laukė daugelis išmaniųjų telefonų vartotojų).

Taip pat negalima nepaminėti nuspalvinto aliuminio korpuso, gana talpios 2300 mAh baterijos, apsauginio stiklo "Gorilla Glass" ir fizinio "Windows" mygtuko vietoj sensorinio (kaip tai daroma naujausiuose kompanijos "Android" telefonuose). Iš kitų parametrų minimas A-GPS, GLONASS palydovinės navigacijos modulių palaikymas, "Bluetooth 3.0", Wi-Fi 802.11n, NFC, USB 2.0 sąsaja, 3,5 mm garso išvestis ausinėms; palaikomi mobiliojo ryšio standartai GSM 850/900/1900/2100 MHz, HSPA+ 42 Mbit/s (4G LTE palaikymo kol kas teks palaukti). Išmaniojo telefono matmenys sudaro 137,2 x 70,5 x 8,7 mm.

Galima konstatuoti, jog apie išmanųjį telefoną "Ativ S" žinome praktiškai viską, tačiau apie pačią "Windows Phone 8" naujų detalių pranešta nebuvo. Tarp unikalių "Samsung" įrenginių funkcijų (dalis jų bus prieinama tik JAV vartotojams) reikėtų pažymėti "Samsung Family Story", staigiųjų žinučių apsikeitimo tarnybą "Samsung ChatOn", taip pat "Samsung Hub", "Music Hub" ir "Media Hub", "Samsung Zone" (esančią "Windows Store"), fotografijų redaktorių, mini dienoraštį ir planavimo instrumentą "Now".

Apie išmaniojo telefono debiuto rinkoje datą "Samsung" atstovai nieko nepranešė. Kompanija taip pat pažymi, jog įrenginio charakteristikos dar gali keistis (reikia tikėtis, jog jos nesuprastės).

FACEIT.LT – IT Naujienos

Aut. teisės: Faceit.lt

(0)
(0)
(0)

Komentarai (8)