„Facebook“ pasiryžę šalinti fiktyvius „Like”  (0)

„Facebook“ pradeda taikyti griežtesnes priemones, kurios skirtos kovai su el. šlamšto ir kenkėjiško turinio platinimu – kompanija ketina patobulinti žymų sistemą „Like“ („Man patinka“), šalindama fiktyvias žymas.


Kompanija pareiškė, jog šalins visus „Man patinka“, kurie buvo sugeneruoti automatizuotų arba įtartinų paskyrų. „Facebook“ atstovai tikina, jog tokios žymos sudaro mažiau nei vieną procentą iš visų „Like“ paspaudimų.

Fiktyvių „Man patinka“ šalinimą vykdys automatizuotas procesas, kuris bandys išsiaiškinti visas žymas, kurios buvo padarytos „nelegaliu“ būdu. „Facebook“ jau seniai tobulina savo sistemas, kurios aptinka ir geba pašalinti įtartinas žymas, teigia interneto portalas „Electronista“.

„Nelegalūs“ „Like“ socialiniam tinklui sukelia tikrai nemažai bėdų: viena iš jų – vis mažėjantis reklamos užsakovų noras naudotis „Facebook“ paslaugomis. Anksčiau kompanija buvo pareiškusi, jog apie 1,5 % socialinio tinklo paskyrų yra „nepageidaujamos“ ir susijusios su kenkėjiška programine įranga, botnet tinklais ir el. šiukšlių siuntėjais. Antra vertus, atsižvelgiant į tai, jog socialiniame tinkle užregistruota apie vieną milijardą vartotojų, 1,5 % – tai visi 15 milijonų nepageidautinų paskyrų.

FACEIT. LT – IT Naujienos
Aut. teisės: Faceit.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (0)

Susijusios žymos: