„Google“ pademonstravo daugiau skaitmeninių akinių galimybių (Video)  (11)

Interneto bendrovė „Google“ pateikė daugiau informacijos apie su nekantrumu laukiamą naują šios bendrovės produktą – papildytosios realybės akinius, rašo BBC.

„Youtube“ svetainėje atsirado naujas vaizdo įrašas, kuriame demonstruojamas „Google Glass“ akinių veikimas – taip pat ir sąsaja, kuri matoma naudotojo regėjimo lauke.

Paieškų gigantai taip pat pradėjo siūlyti išbandyti produktą „kūrybingoms asmenybėms“ ir programuotojams. Bendrovės bendraįkūrėjis Sergejus Brinas neseniai buvo pastebėtas bandant šiuos akinius Niujorko metro.

Pirmąkart akiniai visuomenei buvo parodyti praėjusiais metais, pristatymo renginyje programų kūrėjams buvo pasiūlyta išskirtinė galimybė gauti akinius anksčiau už 1500 JAV dolerių mokestį.

O dabar „Google“ sukūrė specialų projektą „If I Had Glass“ ir kviečia JAV gyventojus „Twitter“ mikrotinklaraščių svetainėje naudojant #ifihadaglass žymeklį papasakoti, kaip jie patys norėtų tokius akinius naudoti.

„Ieškome drąsių, kūrybingų asmenybių, kurios nebijo prie mūsų prisijungti ir tapti dalimi komandos, formuojančios „Glass“ ateitį“, - skelbia „Google“.

Aut. teisės: delfi.lt

(10)
(0)
(0)

Komentarai (11)