„Google I/O 2013”: nusivylimai ir naujovės  (0)

Kasmetinė „Google I/O“ konferencija iš tiesų daugelį nuvylė. Taip yra dėl to, jog mes ne tik nepamatėme naujos kartos „Nexus“ šeimos išmaniojo telefono, tačiau ir naujos „Android“ operacinės sistemos. Tik smulkių naujovių, kurios daugeliu atveju prieinamos tik JAV.

Vienas naujas servisas, kuris vis dėlto turėtų būti prieinamas daugelyje šalių, yra „Google Games“, kuris patiks daugeliui žaidėjų. Jis iš esmės išspręs problemą, su kuria susiduriama turint ne vieną įrenginį. Jis išsaugos jūsų žaidimų progresą, o pasijungę kitą įrenginį galėsite tęsti žaidimą daug nesukdami galvos.

Kalbant apie naują „Android“ operacinės sistemos versiją, gandai apie „Android 4.3 Jelly Bean” nepasitvirtino. Mes liekame prie „Android 4.2 Jelly Bean” versijos. Rinkos tyrimų kompanijos mano, jog tai gera „Google“ strategija. Interneto gigantas veikiausiai palauks „Apple iOS 7” pasirodymo, o tada smogs su savo „Android 5.0 Key Lime Pie”.

Paieškų gigantų socialinio tinklo „Google+“ atnaujinimai, apie kuriuos paskelbta per šią konferenciją, turės įtakos šio tinklo naudotojams visame pasaulyje. Pasikeitė šio socialinio tinklo informacijos srautų atvaizdavimas geriau užpildant ekraną, atnaujinta pokalbių kambarių funkcija „Hangouts“, papildytos nuotraukų tvarkymo bei redagavimo galimybės, o taip pat paskelbta, kad ketinama atsisakyti tų kelių varganų žaidimų, kuriuos buvo galima rasti „Google“ socialiniame tinkle.

Tiesa, šie pakeitimai nudžiugino ne visus – kadaise, vos paskelbus apie „Google +“ atsiradimą, vienu pirmųjų šio tinklo naudotojų tapo ganėtinai aštrius pasisakymus mėgstantis tinklaraštininkas, prisistatantis Rokiškiu Rabinovičiumi, ten pat savo mintis pradėjo skleisti ir didelė dalis kitų lietuviškos blogosferos atstovų. O iškart po „Google +“ atnaujinimų paviešinimo ponas Rabinovičius pareiškė: „šitoje naujoje gūglinėje ***** aš nesusigaudau“ ir išėjo savo tinklaraščio įrašų skelbti per „Facebook“.

Viena iš įdomesnių naujovių, pasiūlytų „Google Wallet“ naudotojams – galimybė persiųsti pinigus kaip elektroninių laiškų „prisegtukus“. Pinigų siuntimas iš „Google Wallet“ sąskaitos yra nemokamas, tačiau jei pinigai yra siunčiami iš kreditinės ar debitinės banko sąskaitos, kuri sujungta su „Google Wallet“, tuomet paieškų bendrovė už paslaugą priglaus 2,9 proc. visos persiunčiamos sumos, rašo itproportal.com.

Aut. teisės: delfi.lt

(2)
(0)
(0)

Komentarai (0)

Susijusios žymos: