Vokietijoje pristatyti „kalbantys“ traukinio langai (Video)  (0)

Vokiečių įmonė siūlo reklamuotis naudojant traukinio langą. Keleiviams atsirėmus galva į langą pasigirsta garsas žmogaus galvoje, rašo bbc.co.uk.

Idėja yra paremta kaulų laidumo technologijos technika, kuri perduoda garsą vidinei ausiai. Lange įmontuoti prietaisai sukelia virpesius, kurie pereina kaukolės struktūrą ir taip pasiekia mūsų vidinę ausį.

Tokia koncepcija buvo išvystyta reklamos agentūros „BBDO Germany“ pagal transliuotojo "Sky Deutschland“ užsakymą.

Tokia naujovė jau sulaukė nemažai dėmesio. Kalbančio lango idėja buvo pristatyta Kanuose (Prancūzija) vykusiame tarptautiniame kūrybingumo festivalyje birželio mėnesį.

Pristatytame vaizdo įraše rodoma kaip keleiviai vokiečių traukinyje nustemba išgirdę skelbimą atsisiųsti „Sky Go“ programą į savo išmaniuosiuos telefonus. Garsas sklinda iš specialaus siųstuvo, kuris yra įmontuotas prie traukinio lango.

Tokios koncepcijos reklamoje teigiama, kad pavargę keleiviai dažnai priglaudžia galvas prie langų. Tuomet jie išgirsta skambantį galvoje balsą, kurį girdi tik jie.

Kaulų laidumo technologija jau anksčiau pradėta taikyti gaminant klausos aparatus, ausines, skirtas plaukikams ir bėgikams ir kituose prietaisuose.

„BBDO Germany“ kompanija jau sulaukė pasiūlymų išbandyti šią technologiją viešajame transporte Miuncheno ir Acheno miestuose.

Aut. teisės: TV3
TV3

(4)
(0)
(0)

Komentarai (0)