Nokia Zoom – naujas suomiškų planšetofonų prekinis ženklas?  (3)

Visai neseniai teminių interneto puslapių žurnalistai gavo kvietimą į Nokia renginį „Zoom. Išrastas iš naujo“, kuris turi įvykti liepos 11 d. Tikimasi, jog šią dieną suomių gamintojas pristatys išmanųjį telefoną Lumia 1020 (Nokia EOS) su 41 megapikselio kamera.

Antra vertus, puslapis My Nokia Blog praneša, kad „Zoom“ – tai visa mobilių įrenginių serija.

Visų pirma, kalbama apie du planšetinius kompiuterius. Techninių ir programinių detalių apie juos šaltinis nepraneša, tačiau patikslina, jog vienas iš jų gaus 10,5“ įstrižainės ekraną, o planšetės korpuso storis sieks 8,5 mm; antrasis planšetinis kompiuteris gaus 8,5“ ekraną. Abiejų modelių korpusas bus pagamintas iš aliuminio, bus prieinami tokių spalvų variantai – juodos, baltos, žalios, geltonos, rožinės ir geltonos.

Antra, šaltinis praneša, kad tarp Zoom serijos atstovų bus galima rasti ir išmaniųjų telefonų – „peraugėlių“: tai modeliai Nokia Lumia 525 su 4,5“ ekranu, Lumia 625 su 4,6“ ekranu, Lumia 725 su 5“ ekranu ir Lumia 825 su 5,2“ ekranu. Serijos flagmanu taps išmanusis telefonas Lumia 926 su 5,5“ įstrižainės ekranu. Jei tokie tempai bus išlaikyti, Nokia kitąmet sėkmingai viršys ir 6“ ribą, kurią jau įveikė kompanijos Huawei ir Sony.

FACEIT.LT – IT Naujienos

Aut. teisės: Faceit.lt

(1)
(0)
(0)

Komentarai (3)