Amerikietis šiukšlių konteinerį pavertė funkcionaliais namais (Video)  (2)

2 000 dolerių kainuojantį šiukšlių konteinerį Kalifornijos dizaineris Gregory Kloehnas pavertė funkcionaliais namais, kuriuose yra vonios kambarys, lova, virtuvė ir net saulės gultai.

Konteineris stovi Niujorke, Bruklino rajone, jame dizaineris apsistoja, kai tik vieši šiame didmiestyje.

„Man jis tiesiog patiko. Nusprendžiau, kad tai puiki vieta nameliui“, – pasakojo vyras per HGTV šou „You Live in What?“. 

Savininkas prie konteinerio pritaisė ratus, kad šį būtų lengviau transportuoti, įdėjo šonines duris, kad būtų lengviau įeiti ir išeiti. 

Ant stogo esantis apie 27 litrų rezervuaras į namus tiekia geriamąjį vandenį. Iš rezervuaro vanduo nukreiptas ir į tualetą bei lauko dušą.

Konteinerio viduje vyrauja raudonos ir juodos spalvos interjeras, yra mažutė poilsio zona. Deja, miegoti čia nepatogu, mat atsigulęs vyras viduje vos telpa. 

Viename konteinerio kampe yra įrengta virtuvė su mikrobangų krosnele ir elektrine mini virykle. Lauke įrengtas nedidelis grilis. Ant stogo iškeltas skėtis – čia vieta poilsiui šešėlyje. 

Norėdamas į namus įleisti daugiau saulės ir šviesos, dizaineris kilsteli du stoglangius. 

„Manau, kad praeiviai nustemba, jog kažkas skyrė pakankamai daug laiko, kad konteinerį paverstų namais“, – televizijai sakė amerikietis.

Aut. teisės: 15min.lt

(8)
(0)
(2)

Komentarai (2)