Baltarusio autobuso vairuotojo „kerštas“ įžūliems vairuotojams – 20 avarijų per metus (Video)  (31)

Minske miesto autobuso vairuotojų dirbantis Arkadijus Kračunas tapo interneto ir Baltarusijos žiniasklaidos įžymybe, kai išplito jo vaizdo registratoriumi nufilmuoti vaizdai iš Baltarusijos sostinės gatvių. Autobuso vairuotojas kitų vairuotojų negaili – jeigu kažkas staiga jį aplenkė, bandė ne laiku ir ne vietoje persirikiuoti, jis staigiai nestabdo. Tiesiog atsitrenkia į tų automobilių šoną ar galą.

Baltarusijos televizijos ONT reportaže vairuotojas daug kritikos nesulaukia – nors jo paskelbtame vaizdo įraše užfiksuota 20 eismo įvykių, vairuotojas dėl jų nebuvo pripažintas kaltu. Tiesa, vairuotojo pažymėjimo jis vis dėlto neteko, bet dėl vienintelio įvykio gruodžio 3 dieną, kai kelių milicijos inspektoriai nusprendė, kad būtent jis nesilaikė saugaus atstumo, kas būtų leidę jam saugiai ir laiku sustabdyti autobusą.

Tačiau kur kas daugiau dėmesio susilaukė jo išplatintas vaizdo įrašas – iš jo matyti, kad Minsko gatvėmis važinėjančio autobuso vairuotojas nelinkęs staiga stabdyti. Esą staiga lenkiantys, bandantys persirikiuoti automobilių vairuotojai turėtų patys suprasti, kad gatvėje elgiasi netinkamai.

Vairuotojo išplatintą vaizdo įrašą internete jau pamatė tūkstančiai žiūrovų, bet jų nuomonės išsiskyrė. Vieni mano, kad vairuotojas daugelio eismo įvykių galėjo išvengti, kiti – kad sustabdyti 30 tonų sveriančią transporto priemonę nėra lengva.

A. Kračunas, kaip teigia ONT televizija, yra patyręs vairuotojas, kurio išvaizda tikrai nebyloja apie tai, jog jis – kelių chuliganas ar neurotikas. Pastebima, kad per visas šias smulkias avarijas nenukentėjo nė vienas autobuso keleivis. O staiga stabdant taip tikrai būtų nutikę.

„Aš nesu keršytojas, medžiotojas ar pan., kaip kad sakė interneto komentatoriai. Aš staiga nestabdau tik dėl vienos paprastos priežasties – staigiai stabdant, autobuso salone griūtų keleiviai“, – teigia vairuotojas.

Visuomeninio transporto bendrovės vadovai tvirtina, kad autobusuose susižaloję keleiviai tikrai didesnė problema, nei šiek tiek apgadintos transporto priemonės. Todėl Minsko autobusų parko vadovybė palaiko šį vairuotoją, per metus Minsko gatvėse patekusį į dvi dešimtis eismo įvykių.

Aut. teisės: 15min.lt

(6)
(0)
(1)

Komentarai (31)