Mobilus elektromotoras pavers išsinuomotą dviratį elektromopedu  (8)

Daugelyje Europos miestų galima be problemų išsinuomoti dviratį, sumokėjus nedidelę pinigų sumą (su sąlyga, žinoma, kad jis bus grąžintas viename ar kitame nuomos punkte). Aišku, kai kada minti dviračio pedalus yra gana sunkus darbas. Būtent tokiems atvejams ir skirtas elektromotoras ShareRoller, kurį planuojama diegti būtent į tokius nuomojamus dviračius.

Pats motoras yra ne didesnis nei įprastas lagaminas, jį galima nešiotis su savimi. Lagamine yra 750 W galios motoras. Jis labai paprastai prijungiamas prie specialaus dviračio rėmo skyriaus. Kaip jį valdyti? Gana paprastai. Galingumo reguliatorius tvirtinamas prie vairo ir lygiai taip pat lengvai atjungiamas. Motoras leidžia su dviračiu pasiekti 29 km/h greitį.

Bus išleisti keli tokio motoro modeliai: vieno pagrindą sudarys ličio-nikelio mangano-kobalto baterija, tuo tarpu kito – ličio-nikelio aliuminio oksido akumuliatorius. Pilnai įkrautą pirmoji baterija leis nuvažiuoti apie 19,3 km, tuo tarpu antroji – 32,2 km. Įrenginį turi USB lizdą, kuris leis įkrauti jūsų išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį arba nešiojamą kompiuterį.

FACEIT.LT – IT Naujienos

Aut. teisės: Faceit.lt

(11)
(0)
(4)

Komentarai (8)