Bitės patarimai, kaip nepermokėti už mobilųjį ryšį atostogaujant užsienyje  (0)

Atostogų užsienyje metu poilsiautojai skaičiuoja išlaidas pramogoms, tačiau neretai pamiršta įvertinti mobiliojo ryšio sąskaitas. Kad atostogų įspūdžių netemdytų neplanuotos išlaidos už skambučius ar internetą, būtina prisiminti kelis patarimus. Jie padės sutaupyti ir drąsiai naudotis mobiliuoju telefonu svečioje šalyje.


Verta pasidomėti tarifais

Norint kelionėje neriboti savo bendravimo ir kartu sutaupyti, prieš kelionę patartina pasidomėti mobiliojo ryšio operatorių tarifais svečioje šalyje, kiek kainuoja sujungtas, o kiek – atsilieptas skambutis. Šia informacija pasidalys „Bitės“ konsultantai bet kuriame salone ir interneto svetainėje.

Svečioje šalyje tarifai gali skirtis ir priklausomai nuo pasirinkto vietinio operatoriaus. Pavyzdžiui, „Bitės“ klientams pigiausia rinktis partnerių „Vodafone“ tinklą. Apie palankiausią tinklą klientus informuosime SMS žinute atvykus į šalį. Nors užsienio šalyse prie mobiliojo tinklo telefonas prisijungia automatiškai, keisti tinklą į palankiau apmokestintą galima bet kuriuo metu rankiniu būdu. Tereikia pakeisti nustatymus.

Svarbūs mobiliojo interneto nustatymai

Vykstant į užsienį rekomenduojama išsiaiškinti ne tik mobiliojo ryšio, tačiau ir interneto kainas. Norint drąsiai naršyti už geriausią kainą patartina užsisakyti specialų mobiliojo interneto paketą, skirtą naudojimui užsienyje.

Išvykstant į užsienį „Bitė“ taip pat rekomenduoja užsisakyti vienintelę realiu laiku veikiančią išlaidų kontrolės paslaugą ir nusistatyti pageidaujamą išlaidų už paslaugas limitą, kuris padės išvengti netikėtai išaugusios sąskaitos. Tačiau net neužsisakius išlaidų kontrolės ar duomenų užsienyje paketo, „Bitės“ nustatytas limitas saugos nuo pernelyg didelės sumos už duomenų siuntimą užsienyje ir mobilųjį internetą sustabdys pasiekus 200 litų ribą.

Nuo liepos 1 d. nukritusios kainos

Sutaupyti padės ir nuo šių metų liepos 1 d. atpigę pokalbių, SMS žinučių ir mobiliojo interneto tarifai visiems ES šalių vartotojams. Mobiliojo interneto megabaito kaina sumažės net 56% ir sieks ne daugiau nei 0,84 Lt. Apie naujus sumažintus mobiliojo ryšio tarifus užsienyje galima sužinoti „Bitės“ svetainėje, taip pat teirautis konsultantų.

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(2)
(2)
(0)

Komentarai (0)