Steve Wozniak iškritikavo Samsung laikrodį: “Naudojau vos pusę dienos, po to pardaviau” (Video)  (7)

Vienas iš Apple įkūrėjų Steve Wozniak iki šiol stebi savo kompanijos veiklą, kartu gana kritiškai įvertina daugelį Apple bei jos konkurentų produktų. Šį kartą puslapio Xconomy žurnalistams viename iš renginių pavyko pabendrauti su Steve Wozniak apie dėvimą elektroniką ir jos perspektyvas.

Steve Wozniak dar kartą pareiškė, jog dėvimai elektronikai reikalingi didesni ekranai. idealiu atveju, jis norėtų visą išmanųjį telefoną patalpinti sau ant riešo, tuo tarpu ekranas turėtų patogiai apgaubti riešą tarsi apyrankė.

Tie tarpininkai, kurie yra tarp žmogaus ir išmaniojo telefono (kalbama apie išmaniuosius laikrodžius), Steve Wozniako šiandien aiškiai netenkina. Labiausiai jis nusivylė Samsung pristatytu Galaxy Gear – šiuo laikrodžiu jis naudojosi vos pusę dienos, o vėliau pardavė per eBay.

Išmanieji akiniai Google Glass ponui Wozniakui, atvirkščiai, labai patiko. Jis netvirtino, kad su jais galima daryti ką nors iš tikrųjų naudingo, tačiau kaip pramogoms skirta priemonė ji tikrai gera. Google akinių nešiojimą Steve Wozniak palygino su liežuvyje esančiu auskaru – tai lygiai taip pat šaunu.

Šiuo metu Steve Wozniak nemato, kad dėvimos elektronikos rinkoje grėstų revoliucija. Kai trisdešimt kompanijų daro vieną ir tą patį, tai nėra teisinga. Jei vienai iš jų pavyks padaryti proveržį, tuomet rinka iš tikrųjų pagyvės. „Jei viena kompanija daro vieną dalyką visiškai skirtingai, ir kiekvienas sako, kad ši kompanija daro tai teisingai – būtent tai ir yra ateitis“, – teigė jis.

Visai tikėtina, kad Steve Wozniak nemažai vilčių deda į būsimą kompanijos Apple dėvimos elektronikos sprendimą. Praeityje, vieno iš Apple įkūrėjų teigimu, kompanijai pavykdavo sudrebinti rinką įdomiomis naujienomis, nors ne visos sulaukė stulbinančios sėkmės.

FACEIT.LT – IT Naujienos

Aut. teisės: Faceit.lt

(6)
(4)
(2)

Komentarai (7)