Kokia yra tikroji situacija su Google Glass akiniais papasakojo Google finansų direktorius  (1)

Papildytos realybės akinių Google Glass projektas, su kuriuo buvo siejama labai daug vilčių ir kuris paskutiniu metu smarkiai buksuoja, yra ties žlugimo riba.

Tai pripažino Google finansų direktorius Patrickas Pichettas, rašo Business Insider.

Kalbėdamas ketvirčio ataskaitai skirtoje konferencijoje, Google atstovas teigė, kad dabartinė Google Glass projekto nebuvo sėkminga, tačiau pabrėžė, kad tai nereiškia, jog bus visiškai atsisakyta tokio tipo įrenginių kūrimo ateityje.

Atsakydamas į analitikų klausimą, ar tai nereiškia, kad Google Glass patyrė fiasko ir daugiau rinkoje šių akinių nepamatysime, Patrickas Pichettas teigė, kad kompanija ketina „paimti minutės pertraukėlę“, realizuojant šį projektą.

Priminsime, kad sausio mėnesį pasirodė informacija apie Google Glass gamybos pristabdymą, o projekto realizavimas perduotas Google X padaliniui, kuriame ir gimė minėtų akinių idėja, tačiau kuris neužsiima jų komerciniu realizavimu.

Dar anksčiau vienas iš Google įkūrėjų – Sergejus Brinas – buvo pastebėtas be Google Glass, kurie iki tol buvo neatsiejamas jo aksesuaras. Į klausimą, kur jo akiniai, jis atskė, kad neva užmiršo automobilyje. Jau tuomet visa tai įvertinta kaip blogas ženklas. Jei pagrindinis entuziastas juos užmiršta, ką galima pasakyti apie įrenginio naudą?

Taigi vartotojiškos Google Glass versijos mes greičiausiai jau nepamatysime. Galbūt šie akiniai ir pasirodys ateityje, tačiau jau kitos formos pavidalu – kaip kontaktiniai lęšiai ar netgi kaip smegenų implantas. Tačiau ekspertai vieningi – Google akinių mes daugiau nepamatysime. Jai galės džiaugtis tik Google Glass Explorer programos dalyviai, kurie akinius įsigijo už $1500.

FACEIT.LT – IT Naujienos

Aut. teisės: Faceit.lt

(5)
(2)
(3)

Komentarai (1)

Susijusios žymos: