Vietoj apyrankės – lankstus išmanusis telefonas „Blu“ (Video)  (2)

50 įvairių sričių inžinierių susibūrė tam, kad išplėtotų projektą „Blu“, kurio tikslas – sukurti ant rankos nešiojamą išmanųjį telefoną su visomis šiuolaikinėmis funkcijomis.


Kūrėjai siekia sujungti aukščiausio lygio mobiliųjų įrenginių galią su išmaniųjų laikrodžių dėvėjimo patogumu. Telefono gamybai bus panaudoti lankstūs komponentai, pavuzdžiui, F-OLED (Flexible OLED) ekranas ir „Flex-Ion“ akumuliatorius, kurie vartotojams, pagal poreikius, leis keisti telefono formą iš plokščios į lanksčią. Kūrėjai įrangos pagrindu pasirinko pagal 20 nanometrų technologiją pagamintą procesorių „Snapdragon 810“, kuris sudarytas iš keturių produktyvių „ARM Cortex-A57“ ir keturių energiją taupančių „Cortex-A53“ branduolių. Vaizdo posistemė naudoja 4K palaikantį „Adreno 430“ valdiklį. Išmanusis telefonas taip pat gaus 2 GB RAM ir 64 GB pastovios atminties, GPS imtuvą, akselerometrą, giroskopą, atstumo jutiklį, elektroninį kompasą ir 13-megapikselių kamerą. Ekrano dydis bus 5,3 colių, raiška – 1920 × 1080 taškų. Aparatas „Blu“ neturės jokių lizdų. 4200 mAh akumuliatorius bus įkraunamas belaidžiu būdu, o su kitais įrenginiais keistis duomenimis bus galima per „Wi-Fi 802.11n/AC“, „Bluetooth 4.1“ ir NFC modulius. Naujiena galės veikti GSM, HSPA ir LTE tinkluose.

Drėgmei atsparaus korpuso matmenys bus 254 × 55 × 4,5 mm, o telefono svoris – 170 g.

Autoriai projekto įgyvendinimui finansavimo svetainėje „Kickstarter“ iš rėmėjų tikisi surinkti bent 470 tūkst. JAV dolerių.

Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM
(29)
(2)
(27)

Komentarai (2)