„Microsoft Edge“ prieš „Google Chrome“: kuri geresnė? (Video)  (49)

Vakar pasirodžiusi naujoji „Microsoft“ kompanijos operacinė sistema „Windows 10“ kartu su savimi turi integruotą naują naršyklę – tai „Microsoft Edge“. Ir ji privers pamiršti viską, dėl ko mes taip nekentėme „Internet Explorer“. Tačiau iškyla vienas klausimas, kaip „Microsoft Edge“ lygiuojasi į „Google Chrome“?

„Microsoft Edge“ neabejotinai yra patrauklesnė akiai, veikia daug sklandžiau ir turi nepailstančią pagalbininkę „Cortana“, tačiau „Mashable“ atliko nuodugnesnį tyrimą. Jo metu į pagalbą buvo pasitelktas „XP Spectre X360“ nešiojamasis kompiuteris, turintis 2.2 GHz „Intel Core i5“ procesorių ir 8GB RAM. Iš viso buvo bandymai atlikti po 3 kartus, tuomet išvestas bendras naršyklių spartos vidurkis. „Peacekeeper“ yra „JavaScript“ etalonas, kuris susijęs su atvaizdavimo galimybėmis ir teksto apdorojimu.

Kaip galima matyti, „Google Chrome“ daug geriau susidoroja su jai pateiktomis užduotimis. „SunSpider“ yra dar vienas JavaScript etalonas, tačiau skirtingai nei „Peacekeeper“, jis bando tik „JavaScript“ parametrą. Tai vienas dažniausiai naudojamų etalonų lyginant naršykles, kadangi jis atsižvelgia į tokias funkcijas kaip šifravimas.

Šiuo aspektu „Microsoft Edge“ duoda į kaulus „Google Chrome“. Realaus pasaulio testas Etalonai, šifravimai, atvaizdavimai ir visa kita – tai tik programuotojų dalykėliai. Abiem naršyklėms davus elementarią užduotį – užkrauti tą patį internetinį puslapį, buvo gautas šiek tiek labiau aiškus vaizdas.

Panašu, kad „Google Chrome“ išlieka interneto naršyklių karaliumi.

Aut. teisės: alfa.lt

(32)
(31)
(1)

Komentarai (49)