Pradeda aiškėti „Windows 10″ komercinis modelis: bus erzinančių dalykų ir daug neaiškumo dėl ateities  (17)

Kai Microsoft pranešė, kad Windows 7/8.1 sistemų naudotojai galės nemokamai atsinaujinti iki Windows 10, nemažai ekspertų garsiai klausė: o kaip kompanija planuoja uždirbti, ir apskritai, kaip bus gaunami pinigai iš faktiškai nemokamos operacinės sistemos?

Panašu, kad pirmasis atsakymas į šį klausimą jau rastas. Paaiškėjo, kad Windows 10 esantis pasjansų rinkinys „Microsoft Solitaire Collection“ rodys reklamą, rašo puslapis The Independent.

Tie vartotojai, kurie negali pakęsti reklamų, turės galimybę susimokėti. Microsoft siūlys kelis prenumeratos variantus – mėnesinį arba metinį.

Ekspertai pastebi, kad naujasis „Microsoft Solitaire Collection“ labiau skirtas mobilioms platformoms, kuriose taip pat dažnai naudojama reklama ir galimybė jos atsisakyti susimokant. Antra vertus, toks žingsnis gana logiškas, kadangi Windows 10 bus naudojama daugybėje tiek stacionarių, tiek mobilių įrenginių.

Kai kurie vartotojai jau dabar klausia: o kas bus toliau? Operacinė sistema ir daugybė DLC su papildomomis opcijomis? Kontekstinė reklama „Pagalbos“ skyriuose ir Vedlyje? Dar kiti siūlo kompanijai Microsoft rinkti pinigus naujai operacinei sistemai per Kickstarter, o vėliau pardavinėti prieigą per „Steam Early Access“.

FACEIT.LT – IT Naujienos

Aut. teisės: Faceit.lt

(20)
(15)
(5)

Komentarai (17)

Susijusios žymos: