Kinai driokstelėjo kaip reikalas: tvirtina, jog išmanusis laikrodis „No.1 F2“ be įkrovimo gali dirbti ištisus metus! (Video)  (2)

Bendrovė nekukliu pavadinimu „No.1“ naujus metus nusprendė pradėti išmaniojo laikrodžio F2 anonsu. Gamintojas tuo parodo, kad ketina sutelkti dėmesį į nešiojamos elektronikos gamybą ir žymiai išplės savo turimą asortimentą.

Praėjusiais metais kinai ​​išleido keletą įdomių modelių, įskaitant G3+ su pasukamu rėmeliu (priklausomai nuo papildomų funkcijų, šiuo metu kainuoja 45€-65€), G7 su GSM moduliu ir SIM kortelės lizdu (kainuoja apie 35€), o populiariausiu jų laikrodžiu tapo modelis G6 (kainuoja apie 28€), kuris išsikiria klasikinio stiliaus nerūdijančio plieno korpusu.

Naujiena, pavadinta „No.1 F2“, tapo bendrovės serijoje pirmuoju, aiškiai sportui skirtu, išmaniuoju laikrodžiu.

Prietaisas apsaugotas nuo drėgmės pagal IP68 standartą ir gali dirbti net 365 dienas be įkrovimo, o budėjimo režime gamintojas žada iki dviejų metų autonomiją!

Šį neįtikėtiną pasiekimą kinai aiškina taupiausio laikrodžiams skirto procesoriaus „German Dialog DA14580“, monochrominio ekrano ir 550 mAh talpos baterijos deriniu.

Žinoma, kaip visada panašiais atvejais nutinka, čia yra žodelis „iki“, bet net pusė žadėtos autonomijos būtų puikus rezultatas. Prietaisas naudoja ne akumuliatorių, o įprastą bateriją, kuriai išsekus, ją teks pakeisti nauja.

Priekinėje laikrodžio pusėje įsikūrė apvalus 1,1 colių monochrominis ekranas, rodantis laiką, nueitų žingsnių skaičių, gaunamus pranešimus ir kitą informaciją. Sinchronizuoti savo išmanųjį telefoną su juo galima per Bluetooth 4.0 ryšį.

„No.1 F2“ tinka sportininkams ir kitiems žmonėms, mėgstantiems aktyvų gyvenimo būdą. Prietaiso korpusas pagamintas iš metalo ir, siekiant dar didesnio stiprumo, padengtas papildomu apsauginiu plastiko sluoksniu, o ekraną saugo atsparus smūgiams mineralinis stiklas. Laikrodis valdomas penkių mygtukų su pagalba.

Aksesuarą galima rinktis iš juodos, žalios ir mėlynos spalvų. Perkant iš Kinijos šiuo metu su tradicinėmis anonsui skirtomis nuolaidomis „No.1 F2“ kainuoja beveik 24€ ir kaip jau įprasta, į Lietuvą siuntimas nemokamas ir be papildomų mokesčių.

Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM

(7)
(3)
(4)

Komentarai (2)