Rusijoje į kelius išvažiavo „Tesla Cybertruck“ kopija ir ją galima įsigyti už 10 800 dolerių (Video)  ()

Nors Elonas Muskas žada, kad „Tesla Cybertruck“ pasirodys 2021 metais, tačiau Rusijos gatvėmis viena tokia jau rieda. Tiesa, ji sukurta kiek kitaip – jos pagrindu tapo „Lada Samara“.


Kaip rašoma arstechnica.com, jei nenorite laukti iki 2021-ųjų, šį Rusijoje, Maskvos priemiestyje, pagaminta „Cybertruck“ galite įsigyti už 10 800 dolerių.

Šis „Cybertruck“ – automobilių entuziasto Aleksandro Trubnikovo darbas. Jei esate pakankamai pažįstami su automobilių tematikos turiniu internete, tokia transformacija neturėtų nustebinti – greičiausiai žinosite, apie ką kalbama. Neretai naudojant senus BMW ar „Porsche“ modelius šie patobulinami taip, kad atrodytų kaip naujausi modeliai.

Tačiau šiuo atveju viskas atrodo kiek kitaip. Tai – biudžetinis ir mažiau technologijų turintis variantas. „Cybertruck“ pagrindu tapo ne kokia senesnė „Tesla“ versija, o dar nuo 1980-ųjų gaminta VAZ 2109, daugeliui geriau žinoma kaip „Lada Samara“. Kaip skelbiama, visas projektas kainavo 1300 dolerių.

Vietoje dviejų elektrinių variklių ir gausybės ličio, šiame modelyje slepiasi 1,6 l benzininis variklis. Automobilis varomas priekiniais ratais. Automobilis parduodamas už simbolišką sumą – 666 666 rublius (10 800 dolerių).

Aut. teisės: 15min.lt
(4)
(46)
(-42)

Komentarai ()

Susijusios žymos: