Į rinką žada ateiti dviratės mašinos (Video)  (17)

Ant bankroto ribos atsidūrusi JAV automobilių gamintoja „General Motors“ (GM) paskelbė ketinanti gaminti dviračius automobilius, kurie ateityje galėtų išspręsti didmiesčių transporto problemas.


Trumpiniu PUMA pavadintas elektrinis automobilis yra dviejų vietų, GM teigia, kad jis yra saugus, greitas, neteršia aplinkos ir bus gerokai pigesnis nei įprasti automobiliai, be to, jo išlaikymas bus gerokai pigesnis. GM pranešė, kad P.U.M.A automobiliai bus sujungti į vieną „tinklą“, kuris padės reguliuoti transporto srautus bei sumažins susidūrimo tikimybę.

Maždaug 150 kg svorio PUMA prototipas varomas ličio jonų elementais ir yra panašus į segvėjų, rašo Telegraph.co.uk. Jis gali išvystyti iki 56 km/h greitį. Vienu elemento įkrovimu automobilis gali nuvažiuoti apie 50 km Pranešama, kad P.U.M.A kainuos maždaug tris kartus mažiau, nei įprastas automobilis.

 „Reuters“ pranešė, esą GM „intensyviai ir rimtai“ ruošiasi galimam bankrotui. Šaltinių teigimu, bendrovę ketinama padalinti į dvi dalis – vieną sudarys sėkmingų projektų padaliniai, o kitą – mažiau pelningi. GM šių pranešimų nekomentavo.

Aut. teisės: 15min.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (17)