Dabar tai pats pigiausias išmanusis telefonas su 3GB RAM, „Android 8.1“ ir mažų rėmelių ekranu – tobulas telefonas norintiems pigiausio, bet šiuolaikinio modelio („Cubot Nova“ kaina, Specifikacijos, 18% nuolaida)  (1)

„Cubot Nova“ – tai pigiausias išmanusis telefonas rinkoje su 3 GB operatyviąja RAM atmintimi, 16 GB ROM ir 5,5 colių įstrižainės ekranu. Šis išmanusis telefonas dar garsėja originalia „Android 8.1“ operacinės sistemos versija, kuri taip pat palaiko lietuvių kalbą.

Trumpai

 • Ekranas: 5,5 colių įstrižainės lietimui jautrus ekranas (1440 x 720, 293 PPI).
 • Procesorius: 4 branduolių „MediaTek MT6739“ centrinis procesorius.
 • Vaizdo plokštė: „IMG PowerVR GE8100“.
 • Atmintis: 3 GB RAM, 16 GB duomenų atmintis (gali būti plečiama naudojant Micro SD kortelę).
 • Kameros: galinė 13 MP kamera (autofokusavimas, F2.2 diafragma, 0,5 A LED blykstė). Priekinė 8 MP kamera.
 • OS: „Android 8.1“.
 • Baterija: 2800 mAh talpos baterija; keičiama.
 • Autorizacija: piršto antspaudų skaitytuvas - integruotas išmaniojo telefono galinėje dalyje.
 • Jungtys: 3,5 mm ausinių jungtis, Micro USB.
 • Ryšiai: GPS, A-GPS, WiFi (2,4 GHz + 5 GHz), Bluetooth 4.0, 4G LTE (B1 / B3 / B7 / B8 / B20).
 • Jutikliai: giroskopas, šviesumo ir artumo daviklis, G-sensorius.
 • Korpusas: plastikas.
 • Išskirtinės savybės: dviejų SIM kortelių palaikymas, keičiamas baterija, originali lietuvių kalbą palaikanti „Android 8.1“ operacinė sistema.
 • Matmenys ir masė: 15 x 7,2 x 0,89 cm; 156 g.

Kaina

 • Gearbest“ – 85,45 €.
 • 18% nuolaida, siuntimas į Lietuvą registruotu paštu nemokamas.
 • AliExpress“ – 91,04 €.

Kiekvienas išmanusis telefonas tam tikra prasme yra unikalus. Pavyzdžiui, naujos kartos išmanusis „Cubot Nova“ pirkėjų dėmesį atkreipia dėl ypatingos kainos – dabar tai pats pigiausias išmanusis telefonas su 3GB RAM ir kas svarbiausia, yra modernaus 2018 metų dizaino bei turi „Android 8.1“ operacinę sistemą. Šis telefonas ir šiaip nėra brangus, be nuolaidų dažniausiai siūlomas už 100€, tačiau dabartinė jo kaina turbūt pati geriausia.

Telefonų su „Android 8.1“ Lietuvoje dar nėra labai daug, o čia galimybė tokį turėti pigiau nei už 100€ - vien dėl šios priežasties „Cubot Nova“ sulaukia labai daug simpatijų. Ir nieko keisto, juk šis išmanusis telefonas Kinijoje šiuo metu kainuoja bene 20 – 30 € mažiau nei kiti išmanieji telefonai su 3 GB operatyviąją RAM atmintine, nors artimiausių konkurentų dizainas toli gražu neprimena 2018 metų užkeltos išvaizdos kartelės.

Daug teigiamų atsiliepimų „Cubot Nova“ sulaukia dėl įdiegtos „Android 8.1“ operacinės sistemos versijos, kuri ypatinga yra dėl tos priežasties, nes palaiko lietuvių kalbą.

Šį išmanųjį telefoną pirkėjai labai greitai pamėgo ir dėl kompaktiškų korpuso matmenų (15 x 7,2 x 0,89 cm) – už tai tenka dėkoti integruotam 5,5 colių įstrižainės ekranui. Žinoma, už tokią kainą stebuklų tikėtis neverta – telefonas pasižymi vidutiniškais parametrais praktiškai visose srityse, bet sprendžiant iš komentarų, jis veikia be strigimų. Tik aišku, intensyviai žaidimų nepažaisite.  

.

Taip pat jis gali pasigirti galinėje nugarėlėje esančiu pirštų atspaudų skaitytuvu, palaiko net 128 GB SD kortelę, turi visus Lietuvoje reikalingus 4G dažnius, kameros blykstę. Ko dar galima norėti iš telefono už tokią kainą?

Pirkėjai pastebi, kad „Cubot Nova“ turi išimamą bateriją – tai retas sprendimas šiais laikais, bet labai naudingas, jei planuojate telefoną turėti ilgesnį laiką. Pavyzdžiui, jei jis bus kaip atsarginis antrasis telefonas.

Vertinant pagal technines galimybes ir dizainą „Cubot Nova“ išmanusis telefonas yra bene labiausiai panašus į „Vernee M3“. Vietinėje Kinijos rinkoje šie gamintojai taip pat žengia koja kojon.

Nors abu telefonai pasižymi labai moderniu ir panašiu dizainu, tačiau „Vernee M3“ kol kas prekyboje nėra, be to, jo planuojama kaina yra ženkliai didesnė. Čia gali kilti natūralus klausimas ar iš tikrųjų verta už „Vernee M3“ mokėti žymiai daugiau vien dėl to, kad šis išmanusis telefonas turi didesnę 32 GB ROM atmintį bei 3300 mAh talpos bateriją („Cubot Nova“ turi 16 GB ROM, kurią galima praplėsti 128 GB talpos kortele ir 2800 mAh bateriją)?

Jeigu manote, kai tai jums iš tikrųjų yra svarbu, tuomet galbūt ir verta palaukti oficialaus „Vernee M3“ išmaniojo telefono debiuto.

Vis dėlto jeigu ieškote itin pigaus, moderniai atrodančio ir sunaujausia operacine sistema esančio telefono dar iki Kalėdų, tuomet rekomenduojame „Cubot Nova“ jau dabar.

Aut. teisės: Technologijos.lt

(3)
(3)
(0)

Komentarai (1)