Tomtop skelbia 30 % nuolaidą barzdaskutei „Xiaomi SO WHITE 3D Electric Shaver“ su nemokamu pristatymu į Lietuvą  ()

Per šventes gavote naują kojinių porą ar megztinį su kalėdiniais elniais? O gal kokią kitą dovaną, kuri nors ir miela, bet ne tai, ko norėjote? Dabar puikus metams pasidovanoti sau tokią dovaną, kuri džiugins jus visus ateinančius metus.

Akcija ir sąlygos

  • Tomtop per eBay platformą parduoda naująjį „Xiaomi“ skustuvą už 22,77 eurus.
  • 30 % nuolaida.
  • Nemokamas pristatymas į Lietuvą.
  • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Iškart verta paminėti, kad šis elektrinis barzdos skustuvas – „Xiaomi SO WHITE 3D Electric Shaver“ – užtikrina sausą ir drėgną barzdos skutimą.

Šis barzdos skustuvas turi IPX7 standartą, tad jis tikrai nebijo vandens ir gali būti panardintas po vandeniu.

Skustuvo korpusas yra iš metalo ir gamintojas teigia, kad šį gražaus dizaino barzdos skustuvą yra patogu ir malonu laikyti rankoje.

Turimos trys 360 laipsnių kampu pasisukančios skutimo galvutės maksimaliai prisitaiko prie veido kontūrų ir švariai nuskuta barzdą.

Jei mėgstate drėgną barzdos skutimą, „Xiaomi SO WHITE 3D Electric Shaver“ tai taip pat nesukels jokių keblumų. Jis kokybiškai susitvarko su darbu ir jį yra lengva išvalyti.

Pats skustuvas palaiko du skutimo režimus, taip pat verta paminėti, kad skustuvas savo korpuse turi ir specialų peiliuką žandenų bei ūsų formavimui – išties naudinga funkcija.

Žinoma, kaip ir daugelis „Xiaomi“ įrenginių, taip ir šis barzdos skustuvas yra ganėtinai išmanus.

Jis ant savo korpuso turi LED indikatorių, kuris praneša kiek dar liko baterijos energijos, taip pat informuoja apie tai, kad metas barzdaskutę išplauti.

Dar yra barzdos anti-pešimo apsauga, sumani barzdaskutės blokavimo sistema ir kas itin patogu – keliaujant galima ją užrakinti, kad netyčia neįsijungtų.

Ypač verta paminėti, kad „Xiaomi SO WHITE 3D Electric Shaver“ turi 600 mAh talpos bateriją, kuri yra greitai įkraunama su USB laidu. Pats įkrovimas trunka 90 minučių, o barzdaskutė be jokios pertraukos gali darbuotis net 60 minučių. Tad vertinant praktiškai, baterijos nereikės įkrauti bent mėnesį laiko.

„Xiaomi SO WHITE 3D Electric Shaver“ išmatavimai yra 15,4 x 3,6 x 5,8 cm. Pakuotėje be pačio barzdos skustuvo rasite jo dangtelį, įkroviklį ir valymo šepetėlį. Tai išties puiki dovana vyrui, kuris po Kalėdų eglute pasigedo praktiškos, stilingos ir naudingos dovanos.

Aut. teisės: Technologijos.lt

(29)
(1)
(28)

Komentarai ()