Cafago skelbia apie du itin gerus pasiūlymus: naujos belaidės „Xiaomi“ ausinės už fantastiškai gerą kainą ir vienas perkamiausių 3D spausdintuvų „Anet A8“ - vos 95€ ir tiesiai iš Vokietijos sandėlio (Video)  ()

Naujausi Cafago.com pasiūlymai: - „Xiaomi Haylou GT1 Mini TWS“ belaidės ausinės; - „Anet A8“ stalinis 3D spausdintuvas tiesiai iš Vokietijos sandėlio.

„Xiaomi Haylou GT1 Mini TWS“ belaidės ausinės

  • Šiuo metu šios belaidės ausinės parduodamos su 38 % nuolaida ir kainuoja vos 18,69 €
  • Siunčiamos iš Kinijos sandėlio. 
  • Pristatymas į Lietuvą nieko nekainuos. Akcijos laikas yra ribotas - ji galioja iki liepos 31 dienos.

„Xiaomi Haylou GT1 Mini TWS“ yra belaidės TWS ausinės, o tai reiškia, kad jas iškart galima naudoti abi arba po vieną.

Tai yra patogu, jei ketina ausines naudoti, kaip laisvų rankų įrangą ir reikia girdėti kas dedasi aplinkui. Galite naudoti vieną ausinę, o paskui, kai jos baterijos energija išseks, naudoti kitą ausinę.

Muzikos ir pokalbio valdymas vyksta liečiant ausinių išorinę dalį. 

Ausinės yra laikomos kokybiškame ir tvirtame dėkliuke, kuriame ir yra įkraunamos. O energijos suvartojimo rodikliai yra visai geri.

Vienos ausinės energijos užtenka iki 3,5 valandos, o dėkliuko turimos 310 mAh baterijos energijos užtikrins dar 12 valandų. 

„Xiaomi Haylou GT1 Mini TWS“ aprūpintos naujausiu Bluetooth 5.0 technologiniu sprendimu ir yra suderinamos su išmaniaisiais telefonais. 

Šios šaunios ir nebrangios belaidės ausinės yra atsparios drėgmei (IPX5 standartas), tad tinka tiek sportuojant, tiek ir netikėtai užklupus lietui.

„Anet A8“ stalinis 3D spausdintuvas tiesiai iš Vokietijos sandėlio

  • Šiuo metu šis stalinis 3D spausdintuvas parduodamas su 71 % nuolaida ir kainuoja vos 95,99 €
  • Siunčiamas iš Vokietijos sandėlio, nelieka jokios rizikos dėl papildomų mokesčių. 
  • Pristatymas į Lietuvą nieko nekainuos. Akcijos laikas yra ribotas - ji galioja iki liepos 31 dienos.

Vis dažniau viešoje erdvėje matome įvairius reportažus, kaip demonstruojamos 3D spausdintuvų galimybės. Su jais jau galima ne tik atspausdinti įvairias smulkmenas, kurios džiugina patį spausdintuvo savininką bei jo draugus(-es), bet ir tokį stambų objektą, kaip namas.

Gana ilgą laiką tokie įrenginiai buvo ne tik brangūs, bet ir naudojami tik įvairiose pramonės šakose. Tačiau 3D spausdintuvų gamybos ėmėsi daugelis bendrovių, o didelė konkurencija jų kainas sumažino iki tokio lygio, kad dabar 3D spausdintuvą, kuris naudoja įvairaus tipo plastiką, gali įsigyti praktiškai kiekvienas.

Kad ir gerai žinomas bei sunkiai konkurentų pavejamas Kinijos kompanijos gaminamas „Anet A8“ stalinis 3D spausdintuvas.

„Anet A8“ yra ypač puikių matmenų (500 x 450 x 400 mm) ir sveria vos 8 kg, tad žodis „stalinis“ 3D spausdintuvas atitinka realybę.

Jis neužima didelės erdvės, yra kompaktiškas, nesunkiai surenkamas bei patogus naudoti. Pats spausdintuvas pagamintas iš aliuminio lydinio ir akrilo, kuris užtikrina dar stabilesnį spausdinimo procesą.

„Anet A8“ planuojamo atspausdinti modelio brėžinį galima sukurti naudojant „Windows“, „Linux“ ar „Mac“ operacines sistemas.

Labai svarbu paminėti, kad su „Cura“ programine įranga sukurtas brėžinys vėliau gali būti atspausdintas tiesiog naudojant 8 GB SD kortelę, todėl su „Anet A8“ galima dirbti net jei šalia nėra kompiuterio ir/ar interneto ryšio.

„Anet A8“ turi LCD ekraną, tad spausdinimo metu matoma visa svarbiausia informacija, tokia, kaip „Anet A8“ darbinės charakteristikos bei pačio spausdinimo eiga.

„Anet A8“ spausdinimui naudojamas išplėstinis ir greitaeigis variklis, kuris užtikrina ilgą darbo trukmę bei padidina darbo efektyvumą. Pasiekiamas 10 – 120 mm/s spausdinimo greitis bei užtikrinimas 0,015 mm X, Y bei 0,005 mm Z ašių pozicionavimo tikslumas.

Purkštukų skersmuo yra 0,4 mm, sluoksnio storis 0,1-0,3 mm, o spausdinimo tikslumas – 0,12 mm.

Aut. teisės: Technologijos.lt

(6)
(0)
(6)

Komentarai ()