Iš Vokietijos sandėlio su akcija ir nemokamu siuntimu į Lietuvą siūlomi patys populiariausi elektriniai dviračiai iš Kinijos: „FIIDO D1“ ir „FIIDO D2“ (Video)  ()

„FIIDO D1“ ar naujesnė „FIIDO D2“ versija? Šie du elektriniai ir sulankstomi dviračiai turi daug panašumų, bet ir skiriasi vienas nuo kito.

„FIIDO D1“ - 250W elektros variklis, 36V 10,4Ah baterija ir 14 colių dydžio ratai

  • Šiuo metu jis parduodamas už 449,49 €.
  • Iš Vokietijos sandėlio, tad nėra rizikos dėl muito mokesčių.
  • Nemokamas siuntimas į Lietuvą per 3-5 darbo dienas.

„FIIDO D1“ yra labai šaunus ir apžvalgininkų giriamas elektrinis dviratis. Puikios talpos baterija, tvirtas korpusas, didelis nuvažiuojamas atstumas ir daugybė kitų privalumų.

Įdomu tai, kad „FIIDO D1“ galima rinktis iš dviejų versijų: 7,8Ah ir 10,4Ah. Šiuo metu 7,8Ah versija išparduota ir liko kiek brangesnė versija.

Visgi, tai reiškia, kad turime talpesne baterija aprūpintą elektrinį dviratį ir su juo galėsime nuvažiuoti didesnį astumą.

„FIIDO D1“ palaiko tris skirtingus važiavimo režimus: vien tik žmogaus jėga, 50 % baterija + 50 % žmogaus jėga ir vien elektros varikliu.

10Ah baterijos užteks vien elektra nuvažiuoti iki 55 km, o jei papildomai minsime pedalus ir pagelbėsime „FIIDO D1“ elektriniam dviračiui - energijos gali užtekti nuvažiuoti ir iki 80 km.

Žinoma, viskas priklauso nuo vietovės, kuria važiuojama bei žmogaus svorio. „FIIDO D1“ gali važiuoti iki 120 kg sveriantis žmogus.

Taip pat „FIIDO D1“ įveiks iki 30 laipsnių įkalnes ir pasieks iki 25 km/h greitį.

„FIIDO D1“ turi 10,4Ah bateriją ir gamintojas yra įdiegęs daugybę jos apsaugų: nuo perkaitimo, perkrovimo, trumpo jungimo ir kt.

Bateriją pilnai įkrauti užtruks iki 7 valandų. Beje, pačiame vaire yra USB jungtis ir išmaniojo telefono laikiklis, tad važinėjantis „FIIDO D1“ dviračiu, tuo pačiu galima įkrauti ir savo išmaųjį telefoną.

„FIIDO D1“ yra kompaktiškas ir vos per kelias akimirkas sulankstomas elektrinis dviratis. „FIIDO D1“ yra tokių parametrų: 135 * 40 * 110 cm, o kai sulankstytas - 75 * 35 * 65 cm. Sveria 17,5 kg.

Talpi baterija, didelis nuvažiuojamas atstumas, mechaniniai diskiniai stabdžiai priekyje ir gale, aliuminio rėmas, LED šviesos, LCD ekranėlis, 14 colių dydžio kokybiški, pripučiami ratai - „FIIDO D1“ yra labai geras elektrinis dviratis.

„FIIDO D2“ - 250W elektros variklis, 36V 7,8Ah baterija ir 16 colių dydžio ratai

  • Šiuo metu jis parduodamas už 467,47 €.
  • Iš Vokietijos sandėlio, tad nėra rizikos dėl muito mokesčių.
  • Nemokamas siuntimas į Lietuvą per 3-5 darbo dienas.

„FIIDO D2“ yra labai panašus elektrinis dviratis į „FIIDO D1“, tačiau ir turi tam tikrų skirtumų. Pirmiausiai, šis modelis turi didesnius ratus, tačiau kiek mažesnės talpos bateriją.

„FIIDO D2“ taip pat palaiko tris skirtingus važiavimo režimus: vien tik žmogaus jėga, 50 % baterija + 50 % žmogaus jėga ir vien elektros varikliu.

7,8Ah baterijos užteks vien elektra nuvažiuoti iki 35 km, o jei papildomai minsime pedalus ir pagelbėsime „FIIDO D1“ elektriniam dviračiui - energijos gali užtekti nuvažiuoti iki 50 km.

Tad mažesnės talpos baterija atsiliepia ir nuvažiuojamo atstumo rezultatams.

„FIIDO D2“ taip pat gali važiuoti iki 120 kg sveriantis žmogus ir elektrinis dviratis įveiks iki 30 laipsnių įkalnes ir pasieks iki 25 km/h greitį.

Kadangi „FIIDO D2“ turi mažesnės talpos bateriją, tai ją pilnai įkrauti užtruks iki 5 valandų.

„FIIDO D2“ turi papildomą amortizatorių, tad su šiuo elektriniu dviračiu važiuoti turėtų būti maloniau. Jis geriau reaguos į įvairius kelio nelygumus.

„FIIDO D2“ yra tokių parametrų: 130 * 40 * 110 cm, o kai sulankstytas - 75 * 35 * 65 cm. Sveria 19 kg, tad yra 1,5 kg sunkesnis už „FIIDO D1“.

Visais kitais atžvilgiais „FIIDO D2“ turi tuos pačius privalumus, kaip ir „FIIDO D1“, ir yra itin geras, sulankstomas, elektrinis dviratis.

Aut. teisės: Technologijos.lt

(20)
(7)
(13)

Komentarai ()