TOP 10 savaitės perkamiausių: išmanusis trijų rozečių ilgintuvas, 12 funkcijų atliekantis įrankis ir galingiausias už tokią kainą naujos kartos rankinis dulkių siurblys (Video, 2019 m. 28 savaitė)  ()

- Automatinis muilo dozatorius „Alfawise AD - 1806“ su purškimo funkcija - Universalus trijų rozečių ilgintuvas „Bilikay FBE2“ - Universalus, 12 funkcijų įrankis „Gocomma H2098A“ - Galingiausias už tokią kainą naujos kartos rankinis dulkių siurblys „Alfawise AR182BLDC“ (iš Čekijos sandėlio, su nuolaidos kuponu) - Naujos kartos lazerinis atstumo matuoklis „Alfawise LS-1“ (su nuolaidos kuponu) - Elektrinis dantų šepetėlis „Xiaomi Youpin So White EX3“ - Išmanioji apyrankė „Xiaomi Mi Band 4“ (su nuolaidos kuponu) - Naujos kartos LED prožektorius „FiTorch P25“ - „Xiaomi Wiha“ atsuktuvas su 8 antgaliais - Išskirtinė išmanioji apyrankė „Alfawise I7E“ su ECG jutikliu, 15 populiariausių sportų režimų, 10 skirtingų aritmijos sutrikimo rūšių

1. Automatinis muilo dozatorius „Alfawise AD - 1806“ su purškimo funkcija

11.63€ | 46 % nuolaida | 4.93 balai iš 5 (73 vertinimai)

Tai – automatinis muilo dozatorius, kurio nereikia liesti ir pati populiariausia savaitės prekė. Pakaks pakišti rankas po snapeliu ir įrenginys vos po 0,25 s ims purkšti muilo putas. Kadangi purškiamas ne grynas skystas muilas, o oru praturtintos putos, pavyks sutaupyti muilo. Šis dozatorius gali būti naudojamas ir vonios kambaryje, ir virtuvėje.

„Tikrai rekomenduoju šį prietaisą. Jis labai patiko mano vaikui - smagus toks daiktas“. Itin geros kainos automatinis muilo dozatorius su purškimo funkcija - kaip veikia, kokie įspūdžiai išbandžius praktiškai („Alfawise AD-1806“ apžvalga)

„Alfawise AD - 1806“ turi 280 ml muilo talpą. Vos tik ją pripildysite, dozatoriaus nebereikės liesti kol ji ištuštės. Įrenginys turi infraraudonųjų spindulių jutiklį, kuris per maždaug 7 cm pajaučia artėjančias naudotojo rankas. Galima pasirinkti vieną iš dviejų  greičio nustatymų.

„Alfawise AD – 1806“ naudoja 4 AA standarto baterijas. Pats įrenginys atitinka IPX4 atsparumo vandeniui standartą, todėl gali drąsiai dienas leisti ant kriauklės krašto. Gerai ir tai, kad nedidelė muilo pompa veikia labai tyliai – šis prietaisas skleidžia vos 40 dB triukšmą.

„Alfawise AD – 1806“ yra puikus patobulinimas kiekvienam vonios kambariui.

2. Išmanusis trijų rozečių ilgintuvas „Bilikay FBE2“

22.37€ | 11 % nuolaida | „Bilikay FBE2“ specifikacijos, atsiliepimai

„Bilikay FBE2“ – tai universalus trijų rozečių ilgintuvas, kuris turi integruotas keturias USB jungtis ir esant poreikiui gali būti valdomas nuotoliniu būdu naudojantis išmaniuoju telefonu. Be to, šis universalus ilgintuvas dar gali būti valdomas ir tokių išmaniųjų asistentų, kaip „Amazon Alexa“ bei „Google Home“ pagalba.

Labai greitas pristatymas, o pati produkto kokybė yra iš tiesų labai gera. Galiu patvirtinti, kad naudotis „Bilikay FBE2“ yra itin paprasta. Be to, šis ilgintuvas gali būti valdomas išmaniuoju telefonu bei „Amazon Alexa“ ir „Google Home“ asistentų pakalba. (Barry)

Anksčiau populiarias rozetes-laikmačius laikui bėgant pakeitė išmaniosios rozetės. Pastarosios rozetės savo funkciją atlieka puikiai, tačiau dažnas pirkėjas yra pasiryžęs iš karto įsigyti bent keletą išmaniųjų rozečių. Vis dėlto dabar yra dar viena alternatyvą – tai išmanusis ilgintuvas „Bilikay FBE2“.

Šis naujos kartos universalus ilgintuvas turi integruotas net tris rozetes, kurių kiekvieną šiuo atveju galima valdyti visiškai nepriklausomai naudojantis „Android“ arba „iOS“ operacinę sistemą turinčiu išmaniuoju telefonu.

Būtina pridėti dar ir tai, kad „Bilikay FBE2“ galima valdyti ne tik išmaniuoju telefonu, bet ir tokių išmaniųjų asistentų pagalba, kaip „Amazon Alexa“ bei „Google Home“. Būtent tai reiškia, jog esant poreikiui norimą įrenginį įjungti ar išjungti galėsite tiesiog balsu.

„Bilikay FBE2“ ilgintuvas patiks ir tiems skaitytojams, kurie mėgsta, jog atitinkami prietaisai automatiškai įsijungtų/išsijungtų visuomet tuo pačiu iš anksto numatytu laiku. Trumpai tariant, „Bilikay FBE2“ naudojantis išmaniuoju telefonu atitinkamai leidžia sudaryti individualius kiekvienos rozetės įsijungimo/išjungimo tvarkaraščius.

Galiausiai svarbu pridėti ir tai, kad „Bilikay FBE2“ ilgintuvas dar turi ir integruotas keturias USB jungtis, kurių kiekviena geba užtikrinti 2,1 A dydžio išėjimo srovę. Būtent pastarosios srovės šiuo atveju tikrai pilnai pakanka net ir naujausios kartos išmaniųjų telefonų baterijoms įkrauti.

Trumpai:

 • Pagal pirkėjų vertinimus - 5 balai iš 5 (4 vertinimai)
 • Rozečių skaičius: 3 rozetės.
 • USB jungčių skaičius: 4 USB jungtys (5V / 2,1 A).
 • Maksimalus galingumas: 2300 W.
 • Taikomoji programa: „Smart Life“, suderinama su „Android“ ir „iOS“ platformomis.
 • Darbo temperatūra: nuo -20 iki 45 oC.
 • Korpusas: pagamintas iš plastiko.
 • Papildomos funkcijos: valdymas išmaniuoju telefonu, programuojamas rozečių įjungimas/išjungimas, išmaniųjų asistentų „Amazon Alexa“ bei „Google Home“ palaikymas.
 • Matmenys ir svoris: matmenys nenurodomi; svoris – 493 g.

Kaina

Tikrinta 2019 07 14

 • „Gearbest“22.37€.
 • Tai mažiausia kaina
 • Dabar parduodamas su 11 % nuolaida, į Lietuvą siunčiamas nemokamai registruotu paštu.
 • Lietuvoje neparduodamas.

Dabartinė 22.37€ kaina yra mažiausia šio trijų rozečių ilgintuvo kainų istorijoje:

3. Universalus, 12 funkcijų įrankis „Gocomma H2098A“

18.79€ | 28 % nuolaida | „Gocomma H2098A“ specifikacijos, atsiliepimai

„Gocomma H2098A“ – tai universalus įrankis, kuris susideda iš replių, keleto atsuktuvų, peilio, atidarytuvo, pjūkliuko ir kitų dažnai buityje naudojamų įrankių. Iš viso šis universalus įrankis gali atlikti 12 skirtingų funkcijų, jo korpusas yra pagamintas iš nerūdijančio patikimo 420 tipo plieno.

Tai puikų funkcionalumą siūlantis įrankis – peilis, replės, atsuktuvas, butelio atidarytuvas. Mane maloniai nustebino labai maža kaina. Noriu pridėti ir tai, kad „Gocomma H2098A“ sveria apie 300 gramų. (Lubomir)

Vasaros sezono metu galite patekti į pačias įvairiausias situacijas. Jų metu patikimų įrankių po ranka greičiausiai neturėsite, todėl čia situaciją galės palengvinti tik universalus daug skirtingų funkcijų atliekantis įrankis. Jeigu ieškote būtent tokio daikto, tuomet rekomenduojame pasidomėti „Gocomma H2098A“.

Šis universalus įrankis yra aprūpintas replėmis, peiliu, pjūkliuku, butelio atidarytuvu, metalo kirpimo žirklėmis bei keletu atsuktuvų. Būtent tai yra patys svarbiausi įrankiai, kurių dažnai gali prireikti ne tik namuose, bet ir kelionių metu.

Gamintojas įvertindamas „Gocomma H2098A“ funkcionalumą mano, kad šis universalus įrankis gali praversti žvejyboje, kalnuose, medžiojant, stovyklaujant, o nepakeičiamu pagalbininku esant būtinybei gali tapti ir kasdieninėje namų buityje.

Pristatant „Gocomma H2098A“ taip pat norisi paminėti dar ir tai, kad šis universalus įrankis yra pagamintas iš patikimo 420 tipo nerūdijančio plieno. Priminsime, jog dažnu atveju šis metalas yra aukštos kokybės ir patikimumo rodiklis. Be to, jis praktiškai visuomet be išimties yra naudojamas visuose geru ilgaamžiškumu pasižyminčiuose įrankiuose.

Galiausiai norisi pridėti ir tai, kad „Gocomma H2098A“ yra pakankamai kompaktiškas ir sveria kiek mažiau nei 300 gramų. Būtent tai reiškia, kad esant būtinybei šį universalų įrankį visuomet sutalpinsite net ir kelnių kišenėje.

Trumpai:

 • Pagal pirkėjų vertinimus - 4.83 balai iš 5 (6 vertinimai)
 • Paskirtis: universalus įrankis, kuris gali atlikti 12 skirtingų funkcijų, puikiai tinkamas naudoti žvejyboje, medžioklėje, stovyklose ar namuose.
 • Funkcijos: replės, metalo žirklės, peilis, atsuktuvas, butelių atidarytuvas, pjūklas, antgalis stiklo išdaužimui.
 • Korpusas: pagamintas iš 420 tipo nerūdijančio plieno.
 • Matmenys ir svoris: 12,5 x 4,8 x 2,3 cm; 273 g.

Kaina

Tikrinta 2019 07 14

 • „Gearbest“18.79€.
 • Dabar parduodamas su 28 % nuolaida, į Lietuvą siunčiamas nemokamai.
 • Lietuvoje neparduodamas.

4. Galingiausias už tokią kainą naujos kartos rankinis dulkių siurblys „Alfawise AR182BLDC“

107.40€ | 30 % nuolaida, iš Čekijos sandėlio + nuolaidos kuponas FAST2341339A | „Alfawise AR182BLDC“ specifikacijos

„Alfawise AR182BLDC“ – tai naujos kartos rankinis dulkių siurblys, kuris pasižymi net 18 kPa siekiančiu galingumu ir didesne nei įprastai 0,8 litrų dydžio dulkių surinkimo talpa. Šis rankinis dulkių siurblys taip pat išsiskiria pridedamų antgalių gausa bei integruotu LED pašvietimu, kuris itin praverčia grindis siurbiant nepakankamai gerai apšviestose patalpose.

Išbandėme labai pigų, bet įspūdingų parametrų rankinį siurblį su 250 W elektrine galia, 18 kPa siurbimo galia ir daugybe antgalių - kaip veikia realybėje, kodėl toks pigus ir kodėl už tokią kainą geresnio nerasite („Alfawise AR182BLDC“ apžvalga, Foto, Video, testų rezultatai)

Išsiversti be dulkių siurblio tikrai sudėtinga. Vis dėlto senos kartos įprastiniai dulkių siurbliai yra santykinai dideli bei užima gana daug vietos. Džiugu, kad šis nepatogumas pamažu keliauja užmarštin dėka tokių naujos kartos rankinių dulkių siurblių kaip „Alfawise AR182BLDC“.

Šis dulkių siurblys vadinamas rankiniu tikrai neatsitiktinai. Jo variklis yra pakankamai mažas ir lengvas, kad „Alfawise AR182BLDC“ būtu galima patogiai naudotis viena ranka. Tuo tarpu lengvai keičiami antgaliai šį rankinį dulkių siurblį pilnai leidžia naudoti ne tik kilimų ar grindų siurbimui, tačiau ir pagalvių, lovų ar netgi baldų ir spintelių valymui.

Tai jau ne pirmas rankinis dulkių siurblys iš „Alfawise“ – prieš kelis mėnesius anonsuotas ir labai populiarus „Alfawise FJ166A“ sulaukė labai daug teigiamų vertinimų iš pirkėjų. Jis turi HEPA filtrą, siurbimo testai labai geri, tačiau jo galingumas siekia 7000 Pa. Tai dažnas rodiklis tokios kainos siurblių tarpe ir gerokai didesnis už robotų siurblių, kurių siurbimo galia kartais siekia vos 500 Pa ir jie vistiek valo grindis. Tačiau yra ir tokių siurblių, kurių galingumas siekia 18 000 Pa. Jie pasižymi tuo, kad geriau išvalo kilimus ar susiurbia stambias šiukšles. Tad buvo tik laiko klausimas, kada  „Alfawise“ sugalvos tokio galingumo siurblį ir tai pagaliau įvyko – pristatytas itin galingas „Alfawise AR182BLDC“.

Svarbu pabrėžti, kad net ir būdamas gana kompaktiškas, „Alfawise AR182BLDC“ rankinis dulkių siurblys vis tiek išlieka labai  galingas. Gamintojas tvirtina, kad maksimalios jo 18000 Pa siurbimo galios pilnai pakanka itin didelėms šiukšlėms susiurbti (grūdai, pupelės ir pan.). Neabejotinai „Alfawise AR182BLDC“ turėtų geriau valyti kilimus nei mažesnio galingumo „Alfawise FJ166A“. Šiuo atveju gerą „Alfawise AR182BLDC“ našumą ir maksimalią galią pavyksta pasiekti dėka integruoto šerelių neturinčio variklio.

Rankinis dulkių siurblys „Alfawise AR182BLDC“ ypatingas tampa ir dėl didesnės nei įprastai dulkių surinkimo talpos. „Alfawise AR182BLDC“ turi 0,8 litro dydžio talpos dulkių surinkimo dėžutę, kai tuo tarpu kiti panašaus tipo dulkių siurbliai dažniausiai geriausiu atveju turi tik 0,5 l dydžio talpas.

„Alfawise AR182BLDC“ taip pat išsiskiria pridedamų antgalių gausa. Negana to, komplekte dar pridedami ir papildomi aksesuarai, kurių pagalba šį rankinį dulkių siurblį galėsite lengvai pakabinti ant sienos – tai padės taupyti vietą ir leis palaikyti tvarką.

Tačiau „Alfawise AR182BLDC“ vietoje įprasto „HEPA“ tipo filtro naudoja specialų kempinės tipo filtrą, kurį bet kuriuo metu lengvai galima išplauti naudojant vandenį. Gamintojas prideda, jog šis filtras geba sulaikyti 0,3 µm dydžio dulkes ir kas svarbiausia supaprastina dulkių siurblio eksploataciją. Priminsime, kad „HEPA“ tipo filtrą laikas nuo laiko reikia keisti nauju, o „Alfawise AR182BLDC“ naudojamą filtrą tiesiog laikas nuo laiko reikia išplauti po vandeniu.

Filtro praplovimas yra gerai, tačiau HEPA filtras didžiuojasi kaip mažiausiai dulkių praleidžiantis filtras. Kodėl „Alfawise“ jo nepanaudojo? Viskas dėl kainų politikos – HEPA filtras padidintų kainą, o tokiu atveju neliktų svarbiausio pranašumo prieš „Xiaomi Jimmy JV51“ – būtent šis siurblys yra svarbiausias ir populiariausias tokio galingumo konkurentas, bet kainuoja juntamai brangiau - 170.05€. Dabar gi drąsiai galima teigti, kad „Alfawise AR182BLDC“ yra bene pats pigiausias rankinis siurblys su 18 000 Pa siurbimo galia.

Tad  jeigu nenorite permokėti už populiarumą, tuomet greičiausiai mieliau pasirinksite „Alfawise AR182BLDC“ rankinį dulkių siurblį.

„Xiaomi Jimmy JV51“ yra šiek tiek galingesnis (18500 Pa prieš 18000 Pa), tačiau skleidžia didesnį triukšmą (75 dB prieš 72 dB). Tiesa, šis „Xiaomi“ dulkių siurblys naudoja jau minėtus „HEPA“ dulkių filtrus, kas reiškia papildomas periodines išlaidas, tačiau geriau išvalytą orą – čia jau reikia rinktis kiekvienam asmeniškai. Be to, reikia pastebėti, kad „Xiaomi Jimmy JV51“ turi 0,5 litrų talpos dulkių surinkimo talpą, kai tuo tarpu „Alfawise AR182BLDC“ gali pasigirti 0,8 l surinkimo talpa.

Galiausiai atkreipkite dėmesį į tai, kad „Alfawise AR182BLDC“ yra bene dvigubai lengvesnis nei „Xiaomi Jimmy JV51“ (1,4 kg prieš 2,9 kg) ir vietoje 4 antgalių pas pirkėją atkeliauja su 5 antgalių komplektu. Trumpai tariant, naujos kartos rankinis dulkių siurblys „Alfawise AR182BLDC“ šiuo metu neabejotinai turi kainos ir funkcijų pranašumą, tačiau nusileidžia žinomumu ir ne tiek kokybišku filtru.

Trumpai:

 • Pagal pirkėjų vertinimus 4.92 balai iš 5 (26 vertinimai)
 • Galia: elektrinė galia – 250 W; siurbimo galia - iki 18000 kPa.
 • Garsas: 72 dB.
 • Filtras: naudoja plaunamą kempinės tipo filtrą; geba sulaikyti 0,3 µm dydžio dulkes.
 • Dulkių dėžutės talpa: 0,8 l.
 • Baterija: 2200 mAh, jos pakanka 12 – 35 minutėms priklausomai nuo pasirinkto galingumo.
 • Antgaliai: 5 antgalių komplektas.
 • Matmenys ir masė: 33 x 11,5 x 22,5 cm, 1,4 kg.

Kaina

Tikrinta 2019 07 14

 • Lietuvoje neparduodamas.
 • „Gearbest“107.40€.
 • su nuolaidos kuponu FAST2341339A
 • Iš Čekijos sandėlio
 • Dabar parduodamas su 30 % nuolaida, į Lietuvą siunčiamas už 5.11€.
 • Svarbiausias konkurentas „JIMMY JV51“ – 170.05€.

Dabartinė 107.40€ kaina yra mažiausia šio dulkių siurblio kainų istorijoje:

5. Naujos kartos lazerinis atstumo matuoklis „Alfawise LS-1“

15.22€ | 40 % nuolaida + nuolaidos kuponas GBSZYH052107 | „Alfawise LS-1“ specifikacijos

Tai naujos kartos itin mobilus mažų gabaritų lazerinis atstumo matuoklis, kuris yra pritaikytas matuoti atstumus nuo 0,03 iki 40 m. Šis į kišinę telpantis lazerinis atstumo matuoklis turi integruotą 180 mAh talpos baterija ir be papildomos įkrovos gali būti naudojamas apie 3000 matavimų atlikti.

„4 metus ieškojau sau tinkamo lazerinio atstumo matuoklio ir pagaliau jį suradau“. Kuo taip patiko „Alfawise LS-1“ matuoklis ir kokie jo pagrindiniai trūkumai („Alfawise LS-1“ apžvalga)

Standartinė matavimo ruletė dažnu atveju gali būti gana patogus pasirinkimas, tačiau šiuo metu rinkoje galima rasti ir kur kas universalesnių bei geresnes mobilumo savybes turinčių sprendimų. Pavyzdžiui, naujos kartos lazerinis atstumo matuoklis „Alfawise LS-1“ yra pakankamai mažas, jog esant reikalui jį yra patogu nešiotis kišenėje tarsi raktų pakabuką.

„Alfawise LS-1“ sveria vos 30 gramų, o šio lazerinio matuoklio korpuso storis neviršija 1,6 cm. Pridėti norisi ir tai, kad 180 mAh įkraunamos baterijos energijos šiuo atveju pakanka 3000 matavimų atlikti, o pats naudojimasis „Alfawise LS-1“ yra ant tiek paprastas, jog šiam lazeriniam atstumo matuokliui pakanka vos vieno mygtuko.

Reikšmingu „Alfawise LS-1“ privalumu taip pat tampa galimybė leidžianti matuoti atstumus iki 40 metrų. Greičiausiai sutiksite, kad su tokia užduotimi negali susidoroti nei viena įprasta matavimo ruletė. Be to, matuojant ilgesnius atstumus su paprasta rulete tenka susidurti ir su jos linkstančios juostos nestabilumu. Smagu, kad tokios problemos negresia „Alfawise LS-1“ lazeriniam matuokliui, kuris, pasak gamintojo, matavimus atlieka +/- 2 milimetrų tikslumu.

Maloniai stebina ir tas faktas, jog lazerinis atstumo matuoklis „Alfawise LS-1“ pripažinimo jau spėjo susilaukti tarptautinėje parodoje, kurioje gavo „Reddot Design“ apdovanojimą. 

Tai yra iš tiesų svarbus įvertinimas kinams, nes šioje kiekvienais metais vykstančioje parodoje apdovanojimus dažniausiai gauna „Samsung“ bei kitos didesnės kompanijos. Tuo tarpu vietinių Kinijos gamintojų produktai įprastai lieka nuošalyje.

Pristatant „Alfawise LS-1“ taip pat svarbu prisiminti ir kitą labai populiarų lazerinį atstumo matuoklį „KXL - E40“, kuris dabar Kinijos rinkoje kainuoja 16.11€. Šis atstumo matuoklis Kinijoje ilgą laiką buvo pats populiariausias, tačiau „Alfawise LS-1“ gana greitai jį pavijo ir dabar jau lenkia pagal pardavimų kiekį. Ir čia ko gero, svarbiausias privalumas – kur kas kompaktiškesnis korpusas (8,6 x 2,2 x 1,6 cm), stilinga išvaizda. Visi šie dalykai  kiekvieną dieną žavi vis daugiau ir daugiau pirkėjų.

Įdomu, kad 11,5 x 5 x 2,3 cm korpuso matmenis turintis „KXL - E40“ lazerinis atstumo matuoklis analogiškai yra pritaikytas atstumui iki 40 metrų išmatuoti. Jį pagirti galima tik dėl didesnio tikslumo (+/- 1,5 mm prieš +/- 2 mm), tačiau „Alfawise LS-1“ turi integruotą ličio jonų bateriją, kurią bet kada galima įkrauti naudojant standartinį USB kabelį. Tuo tarpu „KXL - E40“ atveju periodiškai tenka pirkti AAA tipo baterijas.

Reziumė galima pasakyti, kad lazerinis atstumo matuoklis „KXL - E40“ labiau patiks tiems pirkėjams, kurie ieško papildomo funkcionalumu (ploto matavimas, kraštinių išskaičiavimas) ir atstumo matavimus atlieka praktiškai kasdien. Visi likusieji greičiausiai mieliau rinksis kompaktišką ir mobilų „Alfawise LS-1“ lazerinį matuoklį, kuris laisvai telpa į kišinę ir visada prireikus būna šalia.

Trumpai:

 • Pagal pirkėjų vertinimus - 4.89 balai iš 5 (73 vertinimai)
 • Tikslumas: +/- 2 mm.
 • Matavimo vienetai: m, ft, in.
 • Matavimo atstumas: 0,03 – 40 m.
 • Baterija: 180 mAh.
 • Lazerio bangos ilgis: 620 – 670 nm.
 • Matmenys ir svoris: 8,6 x 2,2 x 1,6 cm; 30 g.

Kaina

Tikrinta 2019 07 14

 • Lietuvoje neparduodamas.
 • „Gearbest“15.22€.
 • Nuolaidos kodas: GBSZYH052107
 • Dabar parduodama su 40 % nuolaida, į Lietuvą siunčiamas už 0.26€.

6.  Elektrinis dantų šepetėlis „Xiaomi Youpin So White EX3“

11.63€ | 37 % nuolaida | „Xiaomi Youpin So White EX3“ specifikacijos, atsiliepimai

„Xiaomi Youpin So White EX3“ – tai ekonominės klasės elektrinis dantų šepetėlis, kuris užtikrina maksimalų 31000 kartų per minutę vibracijos dažnį ir be papildomos įkrovos gali veikti iki 25 dienų. Šis dantų šepetėlis sveria vos 50 gramų ir ypatingas tampa dėl tos priežasties, nes naudoja JAV gamintojo „Dupont“ galvutę su nailoniniais užapvalintus galus turinčiais šereliais.

Oho, iš tiesų prieš įsigydamas šį dantų šepetėlį neturėjau jokių didelių vilčių. Vis dėlto rezultatas po kelių bandymų mane labai maloniai nustebino. Gerai laikanti baterija, pakankamas vibracijos dažnis. Man patinka, kad šio šepetėlio galvutės yra pakankamai mažos, todėl puikiai išvalo net ir sunkiai pasiekiamus nešvarumus. Esu labai patenkintas savo pasirinkimu įsigyti „So White EX3“. (Ives)

Elektriniai dantų šepetėliai vis dar yra santykinai brangūs, tačiau smagu pranešti, jog kinai rinkoje vis dažniau pradeda siūlyti ir pigesnes alternatyvas. Jog jie pagal kokybę niekuo nenusileidžia aukščiausios klasės elektriniams dantų šepetėliams puikiai patvirtina „So White EX3“ pavyzdys iš „Xiaomi Youpin“. Ir tai ko gero pats pigiausias „Xiaomi“ dantų šepetukas – paprastai ši kompanija gamindavo brangesnisu su išmaniomis funkcijomis, o šis neturi galimybės prisijungti prie programėlės, bet už tai turi labai gerą kainą.

Šis dantų šepetėlis siūlo tris dantų valymo režimus ir maksimaliai gali pasiekti 31000 kartų per minutę vibracijos dažnį. „So White EX3“ lyginant su kitais šiuolaikiniais dantų šepetėliais jis ypatingas tampa dėl tos priežasties, nes sveria vos 50 gramų. Priminsime, kad kitų elektrinių dantų šepetėlių svoris paprastai viršija 100 g.

Nors „So White EX3“ kainuoja ženkliai pigiau nei kiti elektriniai dantų šepetėliai, jis vis tiek gali pasigirti galvutė su nailoniniais šereliais, kuri šiuo atveju yra gaminama JAV gamintojo „Dupont“. Šių galvučių šereliai turi užapvalintus kampus, o pati šepetėlio forma yra šiek tiek išlenkta – tai padeda užtikrinti efektyvų dantų valymą iš visų pusių.

Būtina pridėti, kad mažesnė „So White EX3“ kaina taip pat nepakenkia šio dantų šepetėlio atsparumo vandeniui savybės. Trumpai tariant, „So White EX3“ atsparumą vandeniui patvirtina šiam elektriniam dantų šepetėliui suteiktas IPX7 sertifikatas. Priminsime, kad šiuo metu lygiai tokiu pačiu atsparumu gali pasigirti ir brangesni dantų šepetėliai.

„So White EX3“ maloniai stebina ir dėl vienos išskirtinės funkcijos. Gamintojas tvirtina, kad šis dantų šepetėlis burnos ertmę automatiškai suskirtos į keturias atskiras erdves ir kiekvienos iš jų valymui skiria po 30 sekundžių. Kitaip sakant, praėjus 30 sekundžių šepetėlis kiekvieną kartą suvibruoja, kas praneša jo savininkui, jog laikas pereiti prie kitų dantų valymo. Šią procedūrą pakartojus keturis kartus dantų šepetėlis automatiškai išsijungia, nes būna pasiekiama rekomenduojama 2 minutes trunkanti dantų valymo norma.

Galiausiai reikia pridėti, kad pagal kainą „So White EX3“ yra labai artimas „Alfawise SG – 949“ dantų šepetėlio konkurentas. Vis dėlto panašu, kad „Alfawise SG – 949“ sulaukė labai rimto konkurento.

„So White EX3“ šiuo atveju reikšmingą pranašumą įgyja dėl tos priežasties, nes komplekte iš karto atkeliauja su magnetine baterijos įkrovimo stotele. Tuo tarpu „Alfawise SG – 949“ atveju šį patogumą tektų užmiršti, nes šis dantų šepetėlis yra įkraunamas per USB jungtį ir komplekte neturi jokio pridedamo stovo. Tai nėra kritinis dalykas, bet stovas visada yra patogiau. Tiesa, jei dažnai keliaujate, tada tai bereikalingas svoris ir tokiu atveju privalumas atitienka „Alfawise SG – 949“.

„Alfawise SG – 949“ pagirti galima tik už tai, jog šis dantų šepetėlis siūlo 40000 kartų per minutę siekiantį vibracijos dažnį („So White EX3“ – 31000 k./min). Vis dėlto jeigu ieškote labiau mobilaus dantų šepetėlio kelionėms, tuomet „So White EX3“ greičiausiai taps kur kas geresnius pasirinkimu, nes jis sveria vos 50 gramų, kai tuo tarpu „Alfawise SG – 949“ svoris siekia 79 g.

Trumpai:

 • Pagal pirkėjų vertinimus - 4.97 balai iš 5 (35 vertinimai)
 • Vibracijos dažnis: 31000 arba 27000 kartų per minutę.
 • Baterija: 700 mAh; magnetinė belaidžio įkrovimo stotelė.
 • Valymo režimai: 3 režimai (Standard mode, Soft mode, Massage mode).
 • Galvutės: gaminamos JAV gamintojo „Dupont“ su nailoniniais šereliais.
 • Atsparumas vandeniui: IPX7 reitingas - pilnas atsparumas vandeniui (atsparus visas įrenginys);
 • Ryšiai: „Bluetooth 4.2“
 • Programėlė: nenurodoma.
 • Išskirtinės savybės: priminimas, kuris nurodo kada laikas pereiti prie kitų dantų valymo; automatinis išjungimas po 2 min., kai pasiekiamas rekomenduojamas dantų valymui skiriamas laikas; labai lengvas lyginant su kitais šepetėliais.
 • Dydis ir svoris: 3,7 x 9,9 x 25,4 cm; 50 g.

Kaina

Tikrinta 2019 07 14

 • Lietuvoje neparduodamas.
 • „Gearbest“11.63€.
 • Dabar parduodamas su 37 % nuolaida, į Lietuvą siunčiamas nemokamai.

7. Išmanioji apyrankė „Xiaomi Mi Band 4“

29.53€ | 38 % nuolaida + nuolaidos kuponas GBXM3299

„Xiaomi Mi Band 3“ išmanioji apyrankė susilaukė neįtikėtino populiarumo visame pasaulyje, bet jau pasirodė naujoji „Xiaomi Mi Band 4“. Kaip įprasta, tuoj po anonso apyrankės kaina buvo gan didoka, siekė 40€. Dabar sistemingai pasirodo naujų nuolaidų ir pastarasis pasiūlymas turbūt pats geriausias iki šiol - su nuolaidos kuponu pigiau nei 30€.

Pirmoji pažintis su „Xiaomi Mi Band 4“ - kokybė tokia, kad neabejotinai bus 2019 metų hitas („Xiaomi Mi Band 4“ apžvalga)

Įspūdžiai apie kinišką „Xiaomi Mi Band 4“ versiją: „Jau dabar ši apyrankė pardavinėjama už centus - net neįsivaizduoju prie ko galima prikibti už tokią kainą“ („Xiaomi Mi Band 4“ apžvalga)

Kuo iš tikro kiniška „Xiaomi Mi Band 4“ apyrankės versija skiriasi nuo globalios, ar verta dairytis į NFC versiją ir kaip gerokai sutaupyti („Xiaomi Mi Band 4“ apžvalga, versijų palyginimas)

Kuo skiriasi „Xiaomi Mi Band 3“ nuo naujausios „Xiaomi Mi Band 4“? Detalus palyginimas ir aiškios išvados, kuri apyrankė iš tikro yra geresnė („Xiaomi Mi Band 4“ apžvalga)

Daugeliui yra labai įdomu sužinoti kaip gi atrodo naujoji apyrankė, ką jį sugeba ir ką gi apie ją kalba apžvalgininkai. Galima ant vienos rankos pirštų suskaičiuoti tas apžvalgas, bet pagaliau pavyko rasti tokią, kurioje apžvalgininkas pagaliau savo rankose laiko naująją „Mi Band 4“. Tad susipažinkime iš arčiau su šia išmaniąja apyranke.

Apžvalgininkas tik ką gavo „Mi Band 4“ apyrankę. Beje, jis įsigijo tarptautinę apyrankės versiją.

Pakuotė yra gražaus dizaino ir jos viduje randame pačią „Mi Band 4“ apyrankę, įkroviklį ir naudojimosi instrukciją.

Prieš pradedant naudotis „Mi Band 4“ apyranke, reikia į savo išmanųjį telefoną atsisiųsti „Mi Fit“ programėlę, ją įsidiegti, įjungti „Bluetooth“ ir susieti su „Mi Band 4“ apyranke.

Pastaroji dabar palaiko naujausią „Bluetooth 5.0“ ryšį, dėl ko duomenys yra perduodami greičiau, stabiliau ir mažiau naudojama baterijos energijos. Beje, „Mi Band 4“ suderinama su „Android 4.4“/„iOS 9.0“ ir naujesnėmis operacinėmis sistemomis.

„Mi Fit“ programėlė yra anglų kalba, kaip ir visa informacija pateikiama angliškoje „Mi Band 4“ versijoje, tad viską suprasti yra labai lengva.

Pačioje programėlėje galima matyti daugybę įvairių apyrankės nustatymų, juos keisti, peržvelgti savo pasiekimus ir taip toliau.

Čia galima valdyti gaunamus skambučius, pranešimus (nustatyti iš kokių programėlių norite gauti pranešimus), įvairius įspėjimus (dėl per ilgo užsisėdėjimo ir pan.) ir kt.

Įdomesnis dalykas yra „Heart rate detection“. Čia galima nustatyti širdies ritmo ribas, kurias peržengus „Mi Band 4“ apie tai informuos. Tai ypač pravers sportuojant. Apyrankė stebės fizinės veiklos rodiklius ir įspės, jei šiek tiek persistengiame.

Dar vienas iškart į akis krentančių dalykų, kad „Mi Band 4“ turi daugybę ekrano atvaizdavimo pasirinkimų. Jų tiek daug, kad kiekvienas ras sau labiausiai patinkantį.

Vos tik programėlėje kuris nors iš jų pasirenkamas, jis iškart rodomas ir „Mi Band 4“ apyrankėje. Beje, šiuos ekrano atvaizdavimus galima rinktis ir pačioje apyrankėje.

Kalbant apie pačią „Mi Band 4“ ir jos valdymą, tai viskas gana paprasta ir intuityvu. Naujoji „Mi Band 4“ aprūpinti 0,95 colių įstrižainės, spalvotu „AMOLED“ ekranu ir apžvalgininkas teigia, kad „nors studijoje dabar yra labai šviesu, šviečia ryškios lempos, bet visa informacija apyrankės ekrane yra puikiai matoma.“

Kaip valdyti „Mi Band 4“ apyrankę?

Jos ekrano apačioje yra vadinamasis „Home“ mygtukas. Jis reaguoja į prisilietimus ir jį paspaudus, pradžioje aktyvuojame ekraną bei keliaudami per pasirinkimus grįžtame į pradinį langą.

Norint judėti per pasirinkimus, reikia braukti pirštu per ekraną iš apačios į viršų bei atvirkščiai. Patogu yra tai, kad pasirinkimai juda ratu, tai reiškia, kad nėra tokio dalyko, kaip paskutinis pasirinkimas, po kurio tektų braukti per ekraną keletą kartų, kol grįžtume atgal. Paprastas sprendimas, bet valdyti apyrankę tampa gerokai patogiau. Norint grįžti iš pasirinkimo atgal – reikia perbraukti per ekraną iš kairės į dešinę.

„Mi Band 4“ yra tokie pasirinkimai, kaip:

„Status“ - rodomi nueiti žingsniai, atstumas, sudegintos kalorijos ir įspėjimas dėl širdies ritmo;

„Heart rate“ - rodo širdies ritmo rezultatus;

„Workout“ - galimi 6 sporto režimai: bėgimas lauke, bėgimas ant bėgimo takelio, važiavimas dviračiu, ėjimas, darbas treniruoklių salėje, plaukimas baseine. „Ši apyrankė turi 5ATM standartą, tad ji yra pilnai atspari vandeniui ir galima nardyti iki 50 metrų gylyje“;

„Weather“ - rodoma orų prognozė. Reikia, kad „Mi Band 4“ būtų susieta su išmaniuoju telefonu ir tada šiuos duomenis paims būtent iš jo;

„Notifications“ - pranešimų informacija. „Visa informacija rodoma anglų kalba - jokių problemų. Čia galite matyti el. laiškų informaciją, socialinių tinklų ir kt. Žinoma, ilgo teksto ekrane matyti nebus galimybės, bet siuntėją ir pradinę pranešimo informaciją matome gerai. Rodoma informacija apie paskutinius 3 gautus pranešimus. Juos galima ištrinti, bet nėra galimybės į juos atsakyti“;

„More“ skiltyje yra „DND“ (netrukdyti – galima nurodyti konkretų laiką), „Alarm“, „Music“ (valdyti telefono muzikos grotuvą), „Stopwatch“, „Timer“, „Find device“ (randa telefoną), „Silent“, „Alipay“ (realiai veikia tik Kinijoje), „Band display“ (nustatyti ekrano ryškumą), „Settings“ (papildomi nustatymai).

Norint įkrauti „Mi Band 4“ apyrankę, belieka patį modulį išimti iš apyrankės ir įdėti į įkroviklį.

„Apibendrindamas galiu pasakyti, kad pirmasis įspūdis yra puikus. Xiaomi Mi Band 4 yra pagaminta labai kokybiškai. Nuostabios kokybės, spalvotas ir didelis ekranas. Daugybė naudingų funkcijų. Patogi, graži išmanioji apyrankė. Net neabejoju, kad ji bus tokia pat populiari, kaip ir jos pirmtakė Mi Band 3.“

Kaina

Tikrinta 2019 07 14

Kiniška „Xiaomi Mi Band 4“ versija (palaiko anglų ir kinų kalbą, kiniška instrukcija):

 • Gearbest - 29.53€,
 • su nuolaidos kuponu GBXM3299
 • 38 % nuolaida,
 • nemokamas siuntimas į Lietuvą, pristato labai greitai - per 8-15 d.d.
 • Aliexpress26.58€,
 • 0.81 € už siuntimą į Lietuvą, siunčia ilgai, atkeliaus per 18-29 d.d.

Tarptautinė ​„Xiaomi Mi Band 4“ versija (palaiko anglų, kinų, vėliau su atnaujinimais bus papildomos kalbos, angliška instrukcija):

 • Aliexpress32.43€,
 • 0.81€ už siuntimą į Lietuvą, siunčia ilgai, atkeliaus per 18-29 d.d.

8. Naujos kartos LED prožektorius „FiTorch P25“

26.85€ | 39 % nuolaida | „FiTorch P25“ specifikacijos

„FiTorch P25“ – tai naujos kartos keturis XP - G3 tipo LED naudojantis LED prožektorius, kuris geba sukurti 3000 liumenus siekiantį šviesos srautą. Šis LED prožektorius yra itin kompaktiškas, jo korpusas yra pagamintas iš patikimo ir patvaraus aliuminio lydinio, o keičiamą 26350 tipo, 2000 mAh talpos bateriją bet kada galima įkrauti naudojant standartinę USB jungtį.

Labai kompaktiškas, tačiau neįtikėtinai galingas ir ryškus LED prožektorius. Man patinka, kad „FiTorch P25“ komplekte iš karto atkeliauja su specialia įkraunama 26350 tipo ličio jonų baterija, kuri turi USB įkrovimo jungtį. (Carsten)

Dabar kiekvienas išmanusis telefonas turi įmontuotą LED blykstę, kurią esant reikalui galima naudoti kaip LED prožektorių. Vis dėlto jeigu turite poreikį nakties metu turėti tikrai gerą apšvietimą, tuomet išmanusis telefonas jūsų tikrai neišgelbės. Esant tokioms situacijoms po ranka reikėtų turėti kokybišką LED prožektorių.

Vienu tokių variantų šiuo metu galėtų tapti naujos kartos „FiTorch P25“ LED prožektorius.

Šis LED prožektorius yra aprūpintas net keturiais XP-G3 tipo LED bei maksimaliai geba sukurti 3000 liumenų siekiantį šviesos srautą. Be to, šiuo atveju taip pat svarbu įvertinti ir itin kompaktiškus „FiTorch P25“ LED prožektoriaus matmenis, kurie atitinkamai yra 9,55 x 3,38 x 3,38 cm.

„FiTorch P25“ LED prožektorius ypatingas yra dėl tos priežasties, nes komplekte iš karto atkeliauja su 26350 tipo (2000 mAh) baterija, kurią bet kada įkrauti galima tiesiog naudojant paprastą USB laidą bei kelioninį USB adapterį.i

Gamintojas taip pat pabrėžia, kad „FiTorch P25“ LED prožektorius yra aprūpintas 10 laipsnių optiniais lęšiais, kurių kiekvienas yra sumontuotas ant kiekvieno iš keturių LED. Toks sprendimas naudingas dėl tos priežasties, nes padeda apšviesti ženkliai didesnį plotą nei naudojant kitus LED prožektorius. Be to, čia reikėtų pridėti ir tai, kad „FiTorch P25“ dirbdamas maksimaliu galingumu gali apšviesti objektus esančius maždaug už 229 metrų.

Svarbu paminėti, kad „FiTorch P25“ LED prožektoriaus korpusas yra pagamintas iš patikimo aliuminio lydinio ir ypatingas tampa dar dėl tos priežasties, nes yra pilnai atsparus vandeniui. Tokią „FiTorch P25“ savybę leidžia patvirtinti ir šiam LED prožektoriui suteiktas IPX8 atsparumo sertifikatas.

Galiausiai „FiTorch P25“ dar stebina ir dėl tos priežasties, nes turi specialius sprendimus, kurie leidžia garantuoti, jog „FiTorch P25“ atsitiktinai neįsijungs kišenėje ar krepšyje. Vienas iš šių sprendimų tiesiog leidžia atjungti baterijos energijos tiekimą LED prožektoriui.

Tuo tarpu, kitas sprendimas leidžia ilgiau palaikius įjungimo/išjungimo mygtuką tiesiog užblokuoti „FiTorch P25“ įjungimą, t. y. mygtukas tiesiog nustoja veikti iki to momento, kol vėl nebūna palaikomas nuspaustas 3 sekundes.

Trumpai:

 • Pagal pirkėjų vertinimus 5 balai iš 5 (8 vertinimai)
 • Šviesos srautas: 3000 lm.
 • LED tipas: 4x XP - G3.
 • Režimai: high,  medium, low, strobe, SOS, turbo.
 • Baterija: 26350 tipo (2000 mAh), įkraunama.
 • Korpusas: pagamintas iš aliuminio lydinio.
 • Matmenys ir svoris: 9,55 x 3,38 x 3,38 cm; 90 g.

Kaina

Tikrinta 2019 07 14

 • „Gearbest“26.85€.
 • Dabar parduodamas su 39 % nuolaida, į Lietuvą siunčiamas nemokamai.
 • Lietuvoje neparduodamas.

Dabartinė 26.85€ kaina yra mažiausia šio prožektoriaus kainų istorijoje:

9. „Xiaomi Wiha“ atsuktuvas su 8 antgaliais

19.69€ | 63 % nuolaida | 5 balai iš 5 (2 vertinimai)

„Daug kas man sakė, kad šitie Xiaomi Wiha atsuktuvai ir įrankių komplektai yra nesąmonė, bet patys galėjote po mano apžvalgų įsitikinti, kaip šie žmonės klydo. Iki šiol aš naudojuosi puikiai pagamintais ir labai naudingais Xiaomi Wiha 24 Kit įrankių komplektu ir ypač įvairiai smulkiai elektronikai tvarkyti naudingu Wowstick atsuktuvu. Ir štai pastebėjau, kad yra dar vienas labai įdomus ir kitoks Xiaomi Wiha atsuktuvas. Supraskite, tiesiog nepajėgiau susitvardyti – aš jo labai užsinorėjau ir štai jis mano rankose. Puikus daiktas, patys pasižiūrėkite.“

Kalbant bendrai apie Mijia Wiha atsuktuvą, tai yra puikus įrankis. Labai patogus laikyti rankoje ir darbuotis. Gal kiek brangokas, bet už kokybę reikia susimokėti. Jis labai tinka kam nors padovanoti, tikrai žmogus bus laimingas. Niekas nesugalvojo tokios dovanos padaryti man, tai aš pats sau pasidovanojau Mijia Wiha. Labai geras atsuktuvas, rekomenduoju.

Apžvalgininkas yra didelis įvairių atsuktuvų ir jų komplektų mėgėjas. Jis juos naudoja pačiose įvairiausiose situacijose: prisireikus ką nors sutvarkyti namuose, smulkios elektronikos remontui ir kitiems darbams. Ir dabar nusprendė išmėginti kiek kitokį „Xiaomi Wiha“ atsuktuvą.

Jis yra stambesnis, palyginus su kitais „Xiaomi“ atsuktuvais, tad labiau tinkamas tokioms situacijoms, kai reikia ką nors stambesnio prisukti arba atsukti. Bet pradėkime nuo pakuotės.

Joje randame kompaktiškai supakuotą „Xiaomi Wiha“ atsuktuvą, papildomą antgalių ilgiklį, naudojimosi instrukciją ir 8 antgalius, kurie yra pačiame atsuktuve.

„Apskritai, Xiaomi Wiha atsuktuvas yra labai įdomus. Beje, Wiha yra Vokietijos kompanija ir ji drauge su Xiaomi pagamino šį atsuktuvą. Iškart galiu pasakyti, kad kokybė yra aukščiausio lygio.“

Kaina

Tikrinta 2019 07 14

 • Gearbest - 19.69€,
 • 63 % nuolaida,
 • nemokamas siuntimas į Lietuvą.

10. Išskirtinė išmanioji apyrankė „Alfawise I7E“ su ECG jutikliu, 15 populiariausių sportų režimų, 10 skirtingų aritmijos sutrikimo rūšių

25.95€ | 12 % nuolaida | „Alfawise I7E“ specifikacijos, atsiliepimai

Antroje vietoje įsitaisė itin daug žadanti išmanioji apyrankė „Alfawise I7E“. Tai naujos kartos fizinis aktyvumo asistentas, kuris yra aprūpinta spalvotu 0,96 colių įstrižainės lietimui jautriu ekranu, palaiko meditacijos režimą, turi net 15 populiariausių sportų režimų ir taip pat geba fiksuoti elektrokardiogramas (ECG). Be to, šis fizinis aktyvumo asistentas yra pilnai suderinamas tiek su „Android“, tiek su „iOS“ išmaniaisiais telefonais.

Puikus kainos ir kokybės santykis. Neįtikėtina, bet panašu, kad šis fizinis aktyvumo asistentas savo funkcionalumu netgi lenkia „Fitbit“. Mane žavi „Alfawise I7E“ funkcijų gausa, tikslumas, ergonomiškumas ir atsparumo vandeniui. Rekomenduoju. (Sam)

Daugelis fizinių aktyvumo asistentų siūlo praktiškai vienodas galimybes. Vienintelis aspektas, kuris leidžia jiems išsiskirti iš kitų dažnu atveju tampa tik dizainas. Vis dėlto pasitaiko ir išimčių, kai įprastai atrodantis fizinis aktyvumo asistentas gali nustebinti iki šiol retai sutinkamomis funkcijomis. Jog visa tai yra įmanoma puikiai patvirtina „Alfawise I7E“ fizinis aktyvumo asistentas.

Tai yra vienas iš nedaugelio fizinių aktyvumo asistentų rinkoje, kuris be standartinių funkcijų dar gali pasigirti ir integruotu ECG tipo jutikliu, kuris šiuo atitinkamu atveju leidžia fiksuoti elektrokardiogramas.

Būtent elektrokardiogramų pagalba gydytojai paprastai geba nustatyti organizmo sutrikimus, potencialių lygų požymius bei kitus sveiktą įtakojančius simptomus.

Įdomu ir tai, kad remdamasis elektrokardiograma bei dirbtiniu intelektu šis fizinis aktyvumo asistentas gali diagnozuoti aritmijos – širdies ritmo sutrikimus.

Gamintojas tvirtina, kad „Alfawise I7E“ iš viso geba analizuoti ir aptikti net dešimt skirtingų aritmijos sutrikimo rūšių.

Būtina pridėti ir tai, kad „Alfawise I7E“ fizinis aktyvumo asistentas turi ne tik pulsometrą, bet taip pat dar geba nustatyti ir kraujospūdį. Negana to, šiame fiziniame aktyvumo asistente integruoti davikliai svarbiausius širdies parametrus geba fiksuoti realiu laiku, todėl savo fizinę būklę galėsite sekti ir stebėti tiesiog kiaurą parą.

„Alfawise I7E“ turėtų sudominti ir tuos skaitytojus, kurie užsiima meditacija. Šis fizinis aktyvumo asistentas meditacijos metu geba fiksuoti kvėpavimo intensyvumą ir pagal tai galiausiai įvertina meditacijos efektyvumą. Greičiausiai nesuklysime sakydami, kad tai pirmasis tokią funkciją turintis fizinis aktyvumo asistentas rinkoje.

Galiausiai norisi pridėti dar ir tai, kad „Alfawise I7E“ turi daugiau nei įprastai sporto režimų. Pavyzdžiui, jeigu kitas tipinis fizinis aktyvumo asistentas paprastai geba užfiksuoti 5 populiariausius sporto režimus, tai „Alfawise I7E“ šiuo atveju yra pajėgus aptikti net 15 sporto režimų. Tai lygiai taip pat yra didelis išskirtinumas, kurio rinkoje kol kas negali pasiūlyti joks kitas fizinis aktyvumo asistentas šioje kainų grupėje.

Trumpai:

 • Pagal pirkėjų vertinimus - 4.94 balai iš 5 (16 vertinimai)
 • Fizinio aktyvumo funkcijos: žingsniamatis, nueito atstumo matavimas, pulsometras, automatiškas miego kokybės sekimas, sudegintų kalorijų skaičiavimas.
 • Sporto režimai: 15 sporto režimų: aerobika, plaukimas, šokinėjimas per šokdynę, bėgimas ant takelio, bėgimas lauke, futbolas, tinklinis, krepšinis, tenisas, stalo tenisas ir kt.
 • Žinutės ir pranešimai: informacija apie gautas žinutes ir skambučius, socialinių tinklų pranešimai.
 • Papildomos funkcijos: žadintuvas, elektrokardiogramos fiksavimas (ECG), informaciniai pranešimai iš išmaniojo telefono, meditacija.
 • Ekranas: 0,96 colių, 160 x 80 raiškos.
 • Atsparumas: IP68.
 • Baterija: 75 mAh.
 • Medžiagos: plastikinis korpusas, silikoninė apyrankė.
 • Ryšiai: „Bluetooth 4.2“
 • Programėlė: suderinama tiek su „Android“, tiek su „iOS“ operacine sistema.
 • Matmenys ir masė: 3,7 x 2 x 1,2 cm; 27 g.

Kaina

Tikrinta 2019 07 14

 • „Gearbest“25.95€.
 • Dabar parduodamas su 12 % nuolaida, į Lietuvą siunčiamas už 0.24€.
 • Lietuvoje neparduodamas. 

Aut. teisės: Technologijos.lt

(3)
(0)
(3)

Komentarai ()