Dvigubai pigesnis ir dar tikslesnis naujos kartos „Xiaomi T09“ bekontaktis temperatūros matuoklis ir unikalus „Gocomma AN102“ endoskopas, skirtas ausų apžiūrai ir higienai (nuolaidų kuponai, Video)  (1)

Naujausi Gearbest.com pasiūlymai: - „Xiaomi T09“ bekontaktis temperatūros matuoklis; - „Gocomma AN102“ endoskopas, skirtas ausų apžiūrai ir higienai.

„Xiaomi T09“ bekontaktis temperatūros matuoklis

  • Šiuo metu su nuolaidos kuponu GB$T09LED parduodamas už 10,93 €;
  • nemokamas siuntimas į Lietuvą.

„Xiaomi T09“ yra atnaujinta, gerai žinomo „Xiaomi Mi Home iHealth Thermometer“ bekontakčio termometro versija. 

Įdomu ir tai, kad naujoji versija dabar kainuoja dvigubai pigiau - „Xiaomi Mi Home iHealth Thermometer“ parduodamas už 22,74 €.

Peržvelgus specifikacijas, matyti, kad „Xiaomi T09“ termometras išsaugojo daugumą savo pirmtako privalumų, tačiau yra ir tam tikrų pasikeitimų.

Pats pirmasis, žinoma, yra išvaizda. „Xiaomi T09“ dabar jau yra juodos spalvos, o ne baltos - kaip jo pirmtakas.

Tačiau išliko LED ekranas, kuriame rodoma išmatuota temperatūra (Farenheito ir Celsijaus laipsniais). Taip pat dabar jau ekrane galima matyti ir kiek liko baterijų energijos, to ankstesnis termometras nerodė.

„Xiaomi T09“ yra matinamas 2 AAA tipo baterijomis ir jas teks įsigyti atskirai.

„Xiaomi T09“ naudoja vokišką infraraudonųjų spindulių „German Heimann“ daviklį ir termometras matuoja +/- 0,2 laipsnių tikslumu.

Ir štai čia turime keletą atnaujinimų. Gamintojas teigia, kad „Xiaomi T09“ dabar temperatūrą matuoja dar tiksliau, nes jo IR daviklis apima 25 proc. didesnį matavimo plotą.

Taip pat „Xiaomi T09“ turi vidinę atmintį ir išsaugo iki 32 matavimų rezultatų. Be to, termometras automatiškai informuoja jei išmatuota temperatūra yra didesnė nei, prieš tai buvusi.

Tad niekur nereikės ant lapuko ar į telefoną užsirašinėti kokia buvo temperatūra - „Xiaomi T09“ atsimins paskutinius matavimus ir jei temperatūra kils, jis apie tai informuos.

„Xiaomi T09“ palaiko ir automatinį išsijungimą. Jei 12 sekundžių su juo nebus atliekami kokie nors veiksmai - termometras automatiškai išsijungs. Šaunus termometras, kuris tikrai pravers šaltuoju metų laiku.

Pakuotėje rasite bekontaktį „Xiaomi T09“ temperatūros matuoklį ir naudojimosi instrukciją anglų kalba.

„Gocomma AN102“ endoskopas, skirtas ausų apžiūrai ir higienai

  • Šiuo metu su nuolaidos kuponu BEST091901 parduodamas už 11,83 €;
  • nemokamas siuntimas į Lietuvą.

„Gocomma AN102“ endoskopas yra naudingas daiktas, praversiantis kokybiškai savo ausų apžiūrai ir jų priežiūrai.

Šis įdomus prietaisas jungiamas prie nešiojamo kompiuterio, telefono, planšetės ar kito įrenginio, kuris turi USB ar C-tipo USB jungtį.

„Gocomma AN102“ endoskopo laido antgalis yra pritaikomas pagal situaciją, todėl jį galima prijungti prie įvairių įrenginių. Tik jie turi darbuotis su Android 4.5 ir naujesne operacine sistema, Windows 7 / 8 / 10 ir MAC 10.6. Deja, bet prie iPhone ir iPad „Gocomma AN102“ neprijungsite.

Tad „Gocomma AN102“ endoskopas yra pagamintas iš ABS medžiagos, yra tokių išmatavimų 15.00 x 1.00 x 1.00 cm ir sveria 54 gramus.

Jo gale yra 1,3MP kamerytė, kuri gali pasisukti 70 laipsnių kampu ir dar papildomai įrengtos LED šviesos. Iš viso palaikomi 6 švietimo režimai, tad galima kontroliuoti šviesos srautą pagal asmeninį poreikį ir konkrečią situaciją.

Po ausų apžiūros, su „Gocomma AN102“ endoskopu ir jo pakuotėje esančiais įvairiais keičiamais antgaliais galima išvalyti ausų landas. Kaip jie atrodo, geriausia pasižiūrėti šiame vaizdo įraše:

Aut. teisės: Technologijos.lt

(7)
(0)
(7)

Komentarai (1)