Sportinio tipo, atsparios vandeniui, su LED ekranu ir galimybe įkrauti net išmanųjį telefoną - „TWS 5.0 Stereo Wireless Earphone“ ausinės išsiskiria iš konkurentų  (1)

„TWS 5.0 Stereo Wireless Earphone“ ausinės yra kiek neįprastos belaidės ausinės. Ir ne vien tik savo futuristiška išvaizda, bet ir galimybėmis.

Kaina ir sąlygos

  • „TWS 5.0 Stereo Wireless Earphone“ belaidės ausinės šiuo metu parduodamos už 12,59 eurus;
  • nemokamas siuntimas į Lietuvą;
  • 30-ies dienų pinigų grąžinimo garantija.

Pats pirmasis dalykas, kuris krenta į akis, tai labai gražus ausinių ir jų dėkliuko-įkrovimo stotelės dizainas.

Labai gerai, kad šiame dėkliuke yra magnetai ir ausinės yra tvirtai laikomos, bet ypač šaunus ir praktiškas dalykas, kad dėkliukas rodo kiek dar jame liko energijos bei LED indikatoriai informuoja apie kiekvienos ausinės baterijos lygį.

Turbūt labiausiai ir stebina šių ausinių dėkliukas. Jame yra net 1200 mAh talpos baterija. Kaip tokiam įrenginiui, tai yra labai didelė belaidžių ausinių dėkliuko baterija.

Ir jos energiją galima panaudoti ne tik ausinių įkrovimui, kurių kiekviena turi po 50 mAh bateriją, bet ir įkrauti išmaniųjų telefonų baterijas. Labai šauni savybė.

„TWS 5.0 Stereo Wireless Earphone“ ausines galima naudoti ir kaip laisvų rankų įrangą, o kadangi tai yra TWS ausinės, tad jas vienu metu galima naudoti abi arba po vieną.

Tai ypač gerai, jei ausines naudosite, kaip laisvų rankų įrangą. Kol viena ausinė dirbs, kita bus dėkliuke ir tuo metu bus įkraunama jos baterija.

Be to, tokių ausinių poravimas su išmaniuoju telefonu yra labai paprastas. Tereikės pirmą kartą rankiniu būdu jas suporuoti Bluetooth 5.0 ryšiu su savo išmaniuoju telefonu, o sekančiais kartais viskas vyks automatiškai. Išėmėte ausinę iš dėkliuko, įsidėjote į ausį ir jau galite naudotis.

Pačios ausinės turi į prisilietimus reaguojančius mygtukus ir su jais galima valdyti garso lygį, perjungti garso takelius, atsiliepti, nutraukti pokalbį bei iškviesti balso asistentą.

„TWS 5.0 Stereo Wireless Earphone“ belaidės ausinės gali dirbti nuo įrenginio nutolusios 10 metrų. Gamintojas taip pat pabrėžia, kad „F9 TWS“ užtikrina puikų HiFi garsą, yra atsparios vandeniui (IPX5) bei puikiai tinka sportuojantiems lauke.

Už tokią kainą „TWS 5.0 Stereo Wireless Earphone“ belaidės ausinės yra labai geras pasirinkimas, ieškantiems kokybiškų ir funkcionalių ausinių.

Aut. teisės: Technologijos.lt

(3)
(2)
(1)

Komentarai (1)