„Xiaomi“ ekosistemos garinis valytuvas padarys tai, ko nesugeba nei vienas siurblys: iš Čekijos, už puikią kainą, su tobulu apžvalgininko bei lietuvių įvertinimu ir patarimu - „naudokite teisingai, nes kitaip po 2 mėn. išmesite“ („Deerma ZQ610/ZQ600“, iš Čekijos, Video)  ()

„Deerma“ yra viena iš „Xiaomi“ ekosistemos kompanijų. Ji gamina ypatingai geros kainos siurblius bei kitus namų priežiūros įrenginius ir čia turime labai geros kainos garinį valytuvą.


Speciali akcija ir sąlygos

„Deerma ZQ610/ZQ600“ garinis valytuvas:

  • Aliexpress62,66 €;
    • 20 % nuolaida;
    • iš Čekijos sandėlio, tad jokios muitų rizikos;
    • už 3,89 € į Lietuvą pristatys per 3-10 d.d.

Atkreipiame dėmesį, kad pasiūloje yra dviejų versijų modeliai: ZQ610 ir ZQ600.

Tačiau šiuo atveju pardavėjas atsitiktiniu būdu atsiųs vieną iš jų ir rinktis nėra galimybės. O koks tarp jų skirtumas?

Vienas ir vienintelis - rankenos spalva. Vienu atveju ji yra balta, o kitu - raudona. Viskuo kitu, tai yra identiški modeliai.

„Deerma ZQ610/ZQ600“ yra įdomus ir netgi labai naudingas prietaisas.

Čia pakuotėje turime net 5 skirtingus antgalius, kas tarp tokių įrenginių - ypatingai tokios kainos - nėra toks jau dažnas atvejis.

Tad su šiuo gariniu valytuvu galima išvalyti baldus, įvairius baldų paviršius, stiklinius paviršius - langus, dušo kabiną, spintų stiklines duris ir kt. - viryklės paviršius, netgi grindis ir t.t.

Skaitomiausi Naujausi

 

Geriausia yra tai, kad antgaliai lengvai keičiami, grindims skirta šluostė taip pat - ji yra plaunama ir pakartotinai naudojama.

Valymui nenaudojami jokie cheminiai valikliai, o elementariausi vandens garai, kurie sunaikina 99,99% visų įprastų namų aplinkoje aptinkamų bakterijų ir virusų.

Dėka kompaktiškų išmatavimų įrenginys yra idealus greitam ir kruopščiam tarpiniam valymui. O kai viskas atlikta, įrenginys gali būti laikomas praktiškai bet kur, neužimdamas daug vietos.

Nesvarbu ar tai būtų įvairūs sujungimai, plytelės, viryklės, nišos ar kiti mažiausi tarpai - galingi garai ir platus priedų asortimentas užtikrina nepriekaištingą švarą.

Dėka grindų valymo rinkinio, praktiškas rankinis garų valytuvas gali būti transformuotas grindų valymui akimirksniu. Pašalinami net ir labiausiai prikibę nešvarumai ar riebalų nuosėdos.

„Deerma ZQ610/ZQ600“ yra maitinamas, prijungus su 4 metrų ilgio laidu prie 220V elektros tinklo. Ir čia turime 1600W šildymo galios įrenginį su 230 ml vandens talpa ir vanduo įkaitinamas iki garų lygio per 11 minučių. 

Šaunus daiktas ir ypatingai norint pašalinti įsisenėjusias bei pridžiuvusias dėmes. Įprastas siurblys tokių dėmių niekaip neįveiks, o štai „Deerma ZQ610/ZQ600“ būtent tam ir yra skirtas.

 

Taip pat tai yra visiškai saugus ir ekologiškas būdas sunaikinti bakterijoms bei virusams. Praktiškas ir naudingas įrenginys, kurį jau yra įsigiję ir pirkėjai iš Lietuvos bei duoda jam maksimalų 5 valų įvertinimą bei štai vienas itin naudingas lietuvaičio atsiliepimas.

  • J***s: Svarbiausias dalykas - naudokite tik distiliuotą vandenį. Jei naudosite vandenį tiesiai iš čiaupo, tai po poros įrenginio mėnesių naudojimo teks jį išmesti. Distiliuotas vanduo jam nepadarys tokios žalos ir galėsite ilgai naudotis. Pats įrenginys dirba normaliai, tik kiek sunkokas (sveria 2,9 kg ir tai šiaip jau yra net visai normalu. Štai Karcher tokie įrenginiai sveria ir po 3,3 kg aut. past.). Kainos ir kokybės santykis labai geras.

O čia išsami „Deerma ZQ610/ZQ600“ garinio valytuvo apžvalga:

Aut. teisės: Technologijos.lt
(1)
(0)
(1)

Komentarai ()