Iš Lenkijos išparduodami puikios kainos ir itin perkami lauko LED šviestuvai: metalo korpusas, atsparūs vandeniui, iki 100W, švies 50 000 val., su reguliuojamu judesio davikliu ir vos nuo €8 („MING&BEN“ lauko šviestuvai, iš Lenkijos, kuponai, Video)  ()

„MING&BEN“ - puikios kainos ir ypatingai lietuvių perkami lauko LED šviestuvai.


Speciali akcija ir sąlygos

„MING&BEN“ lauko LED šviestuvai:

  • Aliexpress - nuo 8,37 €;
    • 32 % + kuponai: prieš užsakymą spauskite Get coupons;
    • perkant už daugiau kaip € 16,75, papildomas kuponas - CSBDR3CGMSL0;
    • iš Lenkijos sandėlio, tad jokios muitų rizikos;
    • už 2,65 € į Lietuvą pristatys per 3-7 d.d.

Šie „MING&BEN“ lauko šviestuvai yra labai populiarūs Aliexpress: daugiau kaip 3 200 užsakymų, 1 800 atsiliepimų ir aukštas 4,8 balų įvertinimas.

Pirkėjams patinka tai, kad pasiūloje galima rinktis iš skirtingų LED šviestuvų modelių.

Visi jie yra aliuminio rėmo ir atsparūs vandeniui bei dulkėms - atitinka IP66 standartą.

Taip pat šviestuvai jungiami į 220V elektros tinklą, aprūpinti 2835 SMD LED šviestukais, šviesos srautas keliauja 120 laipsnių kampu, Ra rodiklis siekia daugiau kaip 80, 100Lm/W.

Gamintojas teigia, kad LED šviestuvai švies 50 000 valandų ir suteikiama 1-erių metų garantija.

Skaitomiausi Naujausi

 

Tad belieka rinktis: juodos arba baltos spalvos rėmelio; kiek reikia vatų; kokios spalvų temperatūros bei su integruotu judesio davikliu ar be jo.

Kalbat apie švietimo temperatūros pasirinkimą, tai galima rinktis šaltos spalvos - 5600-6500K - arba šiltos spalvos 2800-3200K.

Pasirinkus su integruotu judesio davikliu taip pat atkreipkite dėmesį, kokio ploto teritoriją ketinate apšviesti. Atitinkamai reikia pasirinkti reikiamų vatų kiekį turintį LED šviestuvą.

Žemiau pateiktoje lentelėje galite matyti tokių šviestuvų skirtumus ir kuo daugiau W, tuo apšvies didesnę teritoriją.

LED žibintai, turintys integruotus judesio daviklius, papildomai palaiko ir švietimo intensyvumo, jutiklio jautrumo bei užfiksavus judesį švietimo trukmės keitimo galimybes.

Tuo pačiu patį judesio daviklį galima pakreipti norima kryptimi bei kampu. Patogūs dalykai.

Šiuos puikios kainos „MING&BEN“ lauko LED šviestuvus jau yra įsigiję daugybė pirkėjų iš Lietuvos ir duoda patį aukščiausią įvertinimą.

Mūsų tautiečiai teigia, kad iš Lenkijos „greitai atkeliavo, šviestuvai aliuminio korpuso, funkcijos atitinka aprašymą, mažas judesio daviklis dirba tinkamai, labai ryškiai šviečia. Už tokią kainą labai gera kokybė“.

 

Kelios pirkėjų padarytos „MING&BEN“ lauko šviestuvų nuotraukos: 1 foto, 2 foto, 3 foto, 4 foto, 5 foto, 6 foto, 7 foto, 8 foto, 9 foto.

„MING&BEN“ lauko LED šviestuvų vaizdo įrašą rasite čia.

Aut. teisės: Technologijos.lt
(3)
(0)
(3)

Komentarai ()