„Bananų“ ir beisbolo lazdų pardavimas D. Britanijoje išaugo 5000 proc.  (15)

Per paskutines paras elektroninėje britų „Amazon“ interneto parduotuvėje policininkų atributo – teleskopinių lazdų („bananų“ analogo) ir beisbolo lazdų pardavimai išaugo 5 tūkst. procentų. Policininko lazda, kuri dar prieš dvi paras interneto aukciono reitinge užėmė 5622 vietą, per parą pakilo į 110 vietą, o aliumininė beisbolo lazda – į 8 vietą.

Kai kurių kovos priemonių reitingai „Amazon“ tam tikrų prekių grupėse padidėjo dar labiau. Trečiadienio vakarą į antrąją vietą interneto aukcionų milžine pakilo įprastinė (mažesnė už „bananą“) policijos guminė lazda, kurios pardavimai per paskutinę parą padidėjo 19357 proc. Prieš tai ši lazda reitinge pagal pardavimų kiekį užėmė vos 40278 vietą.

Į pirmąją vietą pakilo aštrus sulenkiamas išminuotojų kastuvėlis, kurį nesunku paslėpti po marškinėliais ir kuris turi labai aštrias briaunas. Šio „įrankio“ prekyba padidėjo 239000 proc.

Kadangi „Amazon“ parduotuvėse prekybos dinamika nurodoma tik procentais, sunku spėti apie realius pardavimus, kadangi neskelbiami anksčiau parduotų minėtų „daikčiukų“ skaičius vienetais. Tokią išvadą daro „Reuters“ agentūra.

Iš viso interneto parduotuvės sporto inventoriaus skyriaus pirmajame dešimtuke šiuo metu yra prekės, kurių daugumą galima panaudoti muštynėms, riaušėms ir panašiems dalykams. Iš statybviečių dideliais kiekiais ėmė dingti plytos.

Aut. teisės: Veidas.lt
Veidas.lt

(0)
(0)
(0)

Komentarai (15)