[Žinios trumpai] Galingas vaizdas: iš ES į Ukrainą įvažiavo traukinys su sunkiasvoriais šarvuočiais (Foto)  ()

35 Slovėnijos pėstininkų kovos mašinos BMP M80A - Ukrainos teritorijoje.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Šiandien į Ukrainą atvyko 35 Slovėnijos pėstininkų kovos mašinos BMP M80A. Netrukus jos sustiprins Ukrainos pajėgas, kovojančias rytuose.

Apie tai pranešė Ukrainos ginklų sekimo „Twitter“ paskyra, paskelbusi traukinio, pakrauto Ukrainos ginkluotųjų pajėgų sunkiasvoriais šarvuočiais, nuotraukas.

 

Anot karinių šaltinių, į Ukrainą buvo atgabentos buvusios Jugoslavijos pėstininkų kovos mašinos, kurios, po gilaus modernizavimo, yra panašios į klasikinį BMP-1, ginkluotos 20 mm automatine pabūkla ir ATGM 9M14 „Malyutka“.

M80A yra pagrindinė pagrindinio M80 IFV modifikacija su atnaujintais šarvais, ginkluote ir jėgaine. Atvirų šaltinių duomenimis, Slovėnijoje yra 52 pėstininkų kovos mašinos M80A.

 

Socialinių tinklų vartotojai, komentuodami naujienas, pastebi, kad kasdien į Ukrainą atkeliauja vis daugiau sunkiųjų šarvuočių, kurie taip reikalingi Ukrainos kariuomenei vykdyti karines operacijas prieš Rusijos okupacinę kariuomenę.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(182)
(2)
(180)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()