[Žinios trumpai] Rusija praranda didžiausią dujų vartotoją Europoje: „Bloomberg“ sužinojo apie naują susitarimą  ()

Rusija praranda didžiausią dujų vartotoją Europoje.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Vokietijos bendrovė „EnBW Energie Baden-Wuerttemberg AG“ pasirašė ilgalaikę sutartį dėl suskystintųjų gamtinių dujų pirkimo iš JAV eksportuotojo ir tapo naujausia Europos įmone, pirkusia JAV kurą, siekdama apriboti Rusijos dujų pirkimą.

Tai pranešė naujienų agentūra „Bloomberg“.

Pasaulinio lygio vaizdo registratoriai motociklininkams jau Lietuvoje: galimybės tokios, kad biudžetiniai analogai tyliai rūko kamputyje (Video, „Mio MiVue M760D“ ir „Mio MiVue M700“ palyginimas
3918 2

Motociklininkai - vis dar retai naudoja vaizdo registratorius. Kodėl? Viena iš priežasčių - ganėtinai kuklus išties kokybiškų ir funkcionalių vaizdo registratorių pasirinkimas. Tačiau tai keičiasi. Į Lietuvą atkeliauja pasaulinio lygio „Mio“ kompanijos įrenginiai: „Mio MiVue M760D“ ir „Mio MiVue M700“.

Išsamiau

Remiantis bendru įmonių pareiškimu, nuo 2026 metų „American Venture Global LNG“ Vokietijai tieks papildomai 1,5 mln. tonų SGD per metus.

20 metų pirkimo-pardavimo sutartis yra pirmasis įpareigojantis Vokietijos susitarimas su amerikiečių energetikos kompanija po to, kai vyriausybė paskelbė apie ambicingus planus pradėti į Vokietiją importuoti suskystintas dujas.

Vokietija siekia skubiai sumažinti priklausomybę nuo rusiškų dujų Rusijos karo su Ukraina fone, nes nėra tikra dėl ateities tiekimo.

 

Vokietija, kuriai šiuo metu trūksta infrastruktūros SGD importui, per metus turėtų tapti pagrindine pirkėja, nes spartėja naujų terminalų statyba. Kita Vokietijos komunalinių paslaugų įmonė „RWE AG“ gegužę pasirašė susitarimą pirkti SGD iš JAV, pažymi „Bloomberg“.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(42)
(1)
(41)

Komentarai ()