[Žinios trumpai] Rusija šokiruota: aiškėja kaip ir kodėl Kazachstano prezidentas apgavo Kremlių – rėžė taip, kad visiems nulinko ausys (Video)  ()

Kaip Tokajevas „nusodino“ Putiną: „Net Nazarbajevas sau to neleido“, – pasakoja Feiginas.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2022-06-22 [Žinios trumpai] Rusija šokiruota: aiškėja kaip ir kodėl Kazachstano prezidentas apgavo Kremlių – rėžė taip, kad visiems nulinko ausys (Video)  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Maskvai nepatiko skambūs Kazachstano prezidento pareiškimai ekonomikos forume Sankt Peterburge.

Kremlius supyko ant Kasimo Žomarto Tokajevo po to, kai Kazachstano prezidentas, kalbėdamas per ekonomikos forumą Sankt Peterburge, dalyvaujant Vladimirui Putinui, paskelbė nepripažįstantis vadinamosios „DLR“ ir „LLR“, pavadindamas jas kvazivalstybėmis.

Apie tai „24 kanalo“ eteryje papasakojo rusų teisininkas ir tinklaraštininkas Markas Feiginas.

Pasaulinio lygio vaizdo registratoriai motociklininkams jau Lietuvoje: galimybės tokios, kad biudžetiniai analogai tyliai rūko kamputyje (Video, „Mio MiVue M760D“ ir „Mio MiVue M700“ palyginimas
3918 2

Motociklininkai - vis dar retai naudoja vaizdo registratorius. Kodėl? Viena iš priežasčių - ganėtinai kuklus išties kokybiškų ir funkcionalių vaizdo registratorių pasirinkimas. Tačiau tai keičiasi. Į Lietuvą atkeliauja pasaulinio lygio „Mio“ kompanijos įrenginiai: „Mio MiVue M760D“ ir „Mio MiVue M700“.

Išsamiau

Pašnekovo teigimu, skambūs Tokajevo pareiškimai paaiškinami jo noru pademonstruoti savo nepriklausomybę nuo Maskvos, po sausio mėnesio istorijos su KSSO „taikos palaikymo kontingento“ įvedimo į Kazachstaną.

„Tokajevas apgavo. Sakė: taip, aš kalbėsiu forume apie ekonomiką, apie integraciją, o pasuko visai kita kryptimi. Manau, kad Maskva stipriai įsižeidė. Taip, jie palaikė jį akistatoje su Nazarbajevų klanu, bet jis Tokajevas turi dvi motyvacijas: pirma – parodyti, kad Putinas nėra jo bosas, o antra – parodyti, kad jis nėra nacionalinis išdavikas, jis pirmiausia yra už Kazachstano interesus, ir Kremliui nepataikausiantis. Net Nazarbajevas sau šito neleido“, – sakė analitikas.

 

 

Kartu ekspertas ragino nepuoselėti ypatingų iliuzijų dėl Tokajevo.

„Tai nedaro jo didvyriu. Tai tiesiog politika, žaidimas savo naudai. Tačiau kariaujančiai Maskvai tai tikrai labai didelė žaizda", – pridūrė Feiginas.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(127)
(2)
(125)

Komentarai ()