Situacija kritinė – Azerbaidžanas smogė visa jėga: daugybė sužeistųjų – viską šluoja dronai „Bayraktar“ ir minosvaidžiai (Video)  ()

Padėtis Kalnų Karabache ir toliau aštrėja. „Interfax“ duomenimis, aktyvūs susirėmimai tęsiasi keliose kontaktinės linijos atkarpose vienu metu. Pranešama, kad nuostolių patiria abi kariaujančios pusės, yra sužeistų ir žuvusių.© Stephan Brock | https://twitter.com/search?q=karabakh&src=typed_query

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Armėnijos žiniasklaida praneša apie Azerbaidžano ginkluotųjų pajėgų ataką šiaurės vakarų sektoriuje. Į Armėnijos kontrolės postą Lačino regione smogė „Bayraktar“.

Smūgio vaizdo įrašą publikuoja „Telegram“ kanalas „Ukraina 365“.

„Situacija kritinė. Mūšiai vyksta aukštumoje, dengiančioje Lačino koridorių. Yra daug sužeistųjų. Azerbaidžano pusė naudoja minosvaidžius, bepiločius orlaivius“, – žiniasklaida citavo armėnų korpuso vadą Davidą Torosianą.

Paskutiniai vienetai ir labai riboto laiko pasiūlymas! Masiškai lietuvių perkamos pripučiamos SUP lentos - atsparios smūgiams, braižymams, UV spinduliuotei, atlaiko ugnies poveikį ir net visureigį (Video, „FunWater“ SUP lenta)
2483 6

Super geros kainos

Paskutiniai vienetai

Labai populiarios tarp lietuvių

Išsamiau

 

Taip pat žinoma, kad Kalnų Karabacho separatistų „galva“ išleido įsakymą vykdyti dalinę gyventojų mobilizaciją.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(71)
(9)
(62)

Komentarai ()