[ŽT] Situacija kaista. Prie sienos su Rusija siunčiama Suomijos kariuomenė. Kas nutiko  ()

Suomijos kariai atvyko prie sienos su Rusija.


Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
© Defense Visual Information Distribution Service (Public Domain) | https://jenikirbyhistory.getarchive.net/amp/media/an-international-corps-of-marines-from-sweden-finland-6b92dc

Visi šio ciklo įrašai

  • 2023-11-20 [ŽT] Situacija kaista. Prie sienos su Rusija siunčiama Suomijos kariuomenė. Kas nutiko  ()

Situacija kaista. Prie sienos su Rusija siunčiama Suomijos kariuomenė.

Suomijos kariškiai atvyko į Vartius kontrolės punktą, praneša „Fontanka“, remdamasi vietos žiniasklaida. Jų žiniomis, kariškiai teikia pagalbą pasieniečiams, taip pat stato apsauginius užtvarus. Taip yra dėl pabėgėlių, atvykstančių prie sienos.

Ypatingai retas pasiūlymas! Iš EU iki 6Ah baterijos, tinkančios visiems 18V „Makita“ prietaisams - paskutiniai vienetai! (Video)
11517

Puiki kaina

Iš Čekijos - ypatingai retas atvejis

Ribotas kiekis

Nuo 3.0Ah iki 6.0Ah talpų

Tinka 18V „Makita“ prietaisams

Išsamiau

Pasienio pareigūnai skaičiuoja, kad praėjusią naktį buvo gauta daugiau nei 60 prieglobsčio prašymų. Du asmenys nelegaliai kirto sieną ir buvo sulaikyti.

Anksčiau buvo pranešta, kad Suomija laikinai uždarė Vartius kontrolės punktą pasienyje su Rusija. Sprendimas priimtas dėl kontrolinio punkto perkrovos. Darbai atnaujinti lapkričio 19 dienos rytą.

Suomijos valdžia taip pat nusprendė uždaryti keturis iš aštuonių kontrolės punktus pasienyje su Rusija. Jie nustojo dirbti lapkričio 18 d. Helsinkis paaiškino, kad toks sprendimas priimtas dėl to, kad prie rytinės sienos su prieglobsčio prašymais atvyksta vis daugiau trečiųjų šalių piliečių. Šalies valdžios teigimu, tai, kas vyksta, yra „organizuotas reiškinys“, kuriame „užsienio valstybė“ vaidina savo vaidmenį.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(99)
(7)
(92)

Komentarai ()