Po kelionės praėjus mėnesiui, mergina savo nosyje aptiko 7,5 cm gyvį  (2)

Iš kelionės po Pietryčių Aziją grįžusi moteris aptiko jau mėnesį jos nosyje gyvenantį 7,5 cm sutvėrimą, rašo BBC.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

25-erių Danielą Liverani iš Edinburgo keletą savaičių vargino kraujavimas iš nosies, tačiau ji siejo tai su anksčiau motociklo avarijoje pažeista kraujagysle. Vis dėlto, spalio 9 d. prausdamasi duše D. Liverani suvokė, kad jos nosyje kažkas gyvena. Ligoninėje chirurginėmis žnyplėmis ir pincetais jaunos moters nosyje apsigyvenęs parazitas buvo pašalintas. Moteris įsitikinusi, kad šis padaras jos nosyje apsigyveno jai keliaujant Vietname ar Kambodžoje, tačiau net ir tada, kai pajautė jį judant nosyje, D. Liverani buvo linkusi manyti, kad tai tik kraujo krešulys. „Juk iš pradžių nepagalvoji, kad kažkur ant veido gyvena dėlė“, - pasakojo ji. Būnant duše buvo lengviausia pastebėti nepageidaujamą nosies gyventoją. „Matyt, dėl garų, karščio ir vandens mano nosies šnervės atsiverdavo ir ji išlįsdavo beveik iki lūpos“, - pasakojo D. Liverani. „Galėdavau matyti ją akies krašteliu, bet ir tada nemaniau, kad tai – kirminas, nes atrodė kaip kraujo krešulys.“ „Ketvirtadienį iššokau iš dušo, puoliau prie veidrodžio ir geriau įsižiūrėjau“, - pasakojo ji. Būtent tada jauna moteris ir suvokė, kad jos nosyje gyvena parazitas.
D. Liverani atvykus į ligoninę, gydytojai, pasitelkę chirurginės žnyples ir pincetus, pašalino moters nosyje apsigyvenusią dėlę.

„Gydytojai padarė didelį darbą. Lenkiu prieš juos galvą, savaime suprantama, kad jiems netenka kasdien matyti panašių dalykų“, - pridūrė moteris.

„Šioje keistoje situacijoje jie padarė viską, ką galėjo“, - įsitikinusi ji.

D. Liverani ligoninėje pašalintą parazitą parsinešė namo, tačiau kitos dienos dėlė jau nebesulaukė.

„Ji yra vienoje iš Edinburgo šiukšlinių, - patikino D. Liverani. – Prieš išmesdama aš ją nuplikiau.“
Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: delfi.lt
(33)
(7)
(26)

Komentarai (2)