Pavojingiausias pasaulyje tarpeklis – El Caminito del Rey vėl atviras (Video)  (0)

Siauras tarpeklis Ispanijoje, Malagos provincijoje, žinomas kaip El Caminito del Rey takas, vėl laukia drąsuolių – po 14 metų trukusio uždarymo dėl nuolat pasikartojančių nelaimių, kovą jis oficialiai atvertas lankytojams.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

El Caminito del Ray (liet. Mažasis karaliaus kelias) yra kvapą gniaužiantis siauras klinties uolose susiformavęs tarpeklis Pietų Ispanijoje. Beveik dviejų šimtų metrų aukštyje įrengta kalnų perėja yra daugiau nei trijų šimtų metrų ilgio. Pavojingiausio kelio pasaulyje titulą ilgus metus turėjęs tarpeklis kaip magnetas traukė nuotykių ieškotojus. Tačiau, kad kelias pavojingas įrodo penkių keliautojų mirtys. Visi jie žuvo eidami El Caminito del Rey 1999-2000 metais. Po šių nelaimių tarpeklis oficialiai uždarytas.

Priėjimas buvo išgriautas, o draudimo nepaisantiems nutrūktgalviams policijos pareigūnai, nuolat rengę į šią vietą reidus, galėjo skirti baudas. Tačiau po 14 metų jis vėl atvertas visuomenei. Tiesa, dabar jis kur kas saugesnis – tai padaryta po 2,8 milijonus eurų kainavusios rekonstrukcijos.

Pirmieji išbandyti atnaujintą trasą galėjo žiniasklaidos atstovai. O nuo kovo 28 dienos juo eiti vėl galės visi norintys.

Kaip teigia Dailymail.co.uk, išvengti nelaimių turėtų padėti sumontuotos apsauginės tvoros, kurios, kaip teigiama, kvapą gniaužiančių vaizdų, atsiveriančių nuo tarpeklio, neužgoš. Būtent dėl jų daugelis keliautojų ir užsukdavo į El Caminito del Rey.

Aut. teisės: 15min.lt
(35)
(4)
(31)

Komentarai (0)