JAV senatorius: Rusija sumokės ir jai bus išspardytas užpakalis  ()

JAV prezidentas Donaldas Trumpas turėtų pasakyti visą tiesą ir palaikyti pastangas „išspardyti Rusijai užpakalį“ už tariamą kišimąsi į pernai vykusius JAV rinkimus. Tai sekmadienį pareiškė aukštas pareigas užimantis respublikonų senatorius Lindsey Grahamas.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

D.Trumpas nuolat klausinėjamas dėl ryšių su Rusija, be to šią savaitę dėl bendravimo su Maskvos ambasadoriumi Vašingtone buvo priverstas atsistatydinti prezidento patarėjas nacionalinio saugumo klausimais Michaelas Flynnas.

Prezidentas nuolat kartoja norintis pagerinti santykius su Rusija, tačiau L.Grahamas teigia, kad D.Trumpas turėtų kur kas daugiau dėmesio skirti atsakui Rusijai dėl tariamo įsilaužimo į Demokratų partijos tinklus, kaip manoma, siekiant jo naudai diskredituoti kandidatę Hillary Clinton.

„Mano tikslas – padėti tai ant D.Trumpo darbo stalo ir tikėtis, kad jis priims šią idėją. Kaip laisvojo pasaulio lyderis jis turėtų su mumis bendradarbiauti ir nubausti Rusiją“, – Miuncheno saugumo konferencijoje sakė L.Grahamas. - 2017-ieji bus metai, kuomet Kongrese bus spardomas Rusijos užpakalis.“

Anot L.Grahamo, prezidentui reikia būti visiškai atviram: „Labiausiai dėl prezidento Trumpo nerimauju todėl, kad jis niekada iš tikrųjų nepažvelgė į kamerą“.

Senatoriaus manymu, prezidentas turėtų tai padaryti ir pasakyti: „Nors nuo Rusijos kišimosi nukentėjo Demokratų partija, aš dabar esu laisvojo pasaulio lyderis ir galiu visus patikinti, kad per mano pamainą jie sumokės už bandymus kištis į mūsų rinkimus“.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Diena.lt
Diena.lt
(32)
(12)
(20)

Komentarai ()