Ne visi vyrai ir net ne visos moterys žino: kas vyksta moters lytiniuose organuose sekso metu (N18)  ()

Atlikus apklausą paaiškėjo, kad moterys, deja, apie savo kūnus žino nedaug. Dar mažiau žino jų partneriai, todėl, norint pagerinti susiklosčiusią situaciją, womenshealthmag.com parengė sąrašą procesų, kurie sekso metu įvyksta moters lytiniuose organuose.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2017-05-22 Ne visi vyrai ir net ne visos moterys žino: kas vyksta moters lytiniuose organuose sekso metu (N18)  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Kai seksualinį susijaudinimą patiria vyras, tai būna akivaizdu. Tuo tarpu susijaudinusi moteris išoriškai mažai skiriasi nuo seksualiai nesudomintos, tačiau jos organizme vykstantys pokyčiai ne ką mažiau intensyvūs. 

Vos tik moters smegenys pajaučia potencialų aktą, kraujagyslės išsiplečia ir kraujotaka ypač suaktyvėja dubens srityje. Pagerėjusi kraujotaka paskatina makšties išskyras – natūralų iš baltymų ir aminorūgščių sudarytą lubrikantą. 

Makštyje esančios nervų galūnės taip pat pajautrėja, o aplinkiniai audiniai bei klitoris sustangrėja ir padidėja.

Pastarasis gali padidėti netgi iki trijų – keturių kartų, todėl neveltui teigiama, kad ir moterys patiria mini „erekciją“.

Kadangi klitoris tęsiasi ir moters viduje bei apgaubia makštį (išorėje matyti tik nedidelė jo dalis), o po lytinio akto turi prabėgti nemažai laiko kol atslūgsta sutinimas, kai kurios moterys tuo metu patiria sunkumų šlapinantis.

Akto metu taip pat suminkštėja gimdos kaklelis, o jį (arba šalia esantį nervą) stimuliuojant žaislu ar varpa, patiriamas malonumas yra registruojamas tose pačiose smegenų zonose kaip ir įžangos į lytinį aktą metu patiriamos emocijos.

Be to, orgazmo metu apie 10 proc. moterų patiria ejakuliaciją. Persigąsti nereikėtų, mat tai – ne šlapimas, o tik keli lašai permatomo skysčio.

Aut. teisės: Lrytas.lt
Lrytas.lt
(83)
(37)
(46)

Komentarai ()