Mergaitė Anglijoje užsimanė vonioje laikyti gulbę, todėl kreipėsi tiesiai į Karalienę. Ir Karalienė atsakymą pateikė!  ()

Dauguma mažų vaikų svajoja apie šuniuką ar katytę, tačiau tik ne penkiametė Lyndsay Simpson iš Anglijos Petersfyldo miesto, užsimaniusi kai ko didingesnio. Ji nori gulbės. Tačiau įsigyti tokį paukštį nėra lengva - mergaitei teko kreiptis į pačią Karalienę. Kodėl? Karališkasis laiškas suteikė mažai kam žinomų žinių.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Mergaitei buvo pasakyta, kad visos šalies gulbės priklauso Karalienei. Tai sužinojusi ji iš karto parašė monarchei asmeninį laišką, kuriamą paprašė vienos gulbės.

„Vieną dieną ji paprašė, ar negalėtų turėti augintinės gulbės, – pasakojo Lindsay šeimos draugas Nickas Robbinsas. – Paklausiau jos, kur ji ją laikytų, ir ši atsakė „vonioje“. Jai pasakiau, kad visos gulbės priklauso Anglijos karalienei. Todėl ji nusprendė karalienei parašyti.“

Ir karališkieji rūmai mergaitė atsiuntė atsakymą. „Tai buvo tikrai miela, – pasakojo mergaitės močiutė Carol Bax. – Ji vis kartojo, kad gavo laišką iš karalienės. Tiesiog nuostabu, kad jie skyrė laiko ir nepasivargino atrašyti penkiametei mergaitei. Ji tiesiog buvo apimta ekstazės. Šiai mažai mergaitei tai labai daug reiškė, ir ji tai prisimins visą gyvenimą.“

Karališkame laiške mergaitei rašoma: „Karalienė paprašė manęs atsakyti į jūsų laišką, .. kurį skaitydama Jos Didenybė ypatingą dėmesį skyrė tai vietai, kur rašote, kad norėtumėte laikyti namie gulbę. Turėčiau pažymėti, kad gyvuoja klaidinga nuomonė, kad karalienei priklauso visos gulbės Jungtinėse Karalystėje. Tačiau iš tiesų Jos Didenybei priklauso tik gulbės nebylės ir tik tos, kurios gyvena tam tikrose Temzės upės vietose“.

Kartu su laišku karališkieji rūmai pridėjo ir lankstinuką apie karališkąsias gulbes, kuris, kaip tikimasi, leis mergaitei ir toliau domėtis gulbėmis. O kol kas, kaip sakė Lindsey mama Jennifer, mergaitei teks pasitenkinti reguliariais vizitais prie vietos tvenkinio, kur ji mėgsta lesinti paukščius.
 

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: delfi.lt
(11)
(6)
(5)

Komentarai ()

Susijusios žymos: