Žinutė E. Muskui: „Ištrink „SpaceX“ puslapį feisbuke, jeigu esi vyras“  (1)

Kompanijų „Tesla“ ir „SpaceX“ savininkas Elonas Muskas pašalino iš socialinio tinklo „Facebook“ oficialias šių kompanijų paskyras. E. Muską tai padaryti paskatino „Twitter“ vartotojai, surengę „Facebook“ boikotą dėl vartotojų asmeninių duomenų nutekėjimo, pranešė CNN.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2018-03-28 Žinutė E. Muskui: „Ištrink „SpaceX“ puslapį feisbuke, jeigu esi vyras“  (1)

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Vienas iš „Twitter“ naudotojų asmeniškai kreipėsi į E. Muską: „Ištrink „SpaceX“ puslapį feisbuke, jeigu esi vyras.“

Elonas į tai atsakė, kad net nežinojo, jog tokia paskyra egzistuoja, ir pažadėjo įvykdyti prašymą. Netrukus „SpaceX“ paskyra feisbuke tapo nepasiekiama.

Vėliau kitas „Twitter“ vartotojas kreipėsi į E. Muską dėl kompanijos „Tesla“ paskyros feisbuke: „Šitą ir reikėtų ištrinti, ar ne? Ir į tai E. Muskas atsakė teigiamai.

„Twitter“ vartotojai taip pat pamėgino paskatinti E. Muską ištrinti „Tesla“ ir „SpaceX“ paskyras socialiniame tinkle „Instagram“, kuris taip pat priklauso „Facebook“, bet į šiuos siūlymus milijonierius bent kol kas nesureagavo.

Praėjusią savaitę kilo skandalas dėl 50 mln. feisbuko vartotojų asmeninių duomenų nutekėjimo. Paaiškėjo, kad su „Facebook“ bendradarbiavusi kompanija „Cambridge Analytica“ pardavinėjo didžiulius duomenų masyvus įvairioms politinėms organizacijoms, taip pat ir JAV prezidento Donaldo Trumpo štabui.

Praėjusį trečiadienį „Facebook“ įkūrėjas Markas Zuckerbergas išplatino pareiškimą, kuriame pripažino padaręs klaidų, bendradarbiaudamas su nepatikrintomis kompanijomis, ir konstatavo, kad buvo pakirstas vartotojų pasitikėjimas jo sukurtu socialiniu tinklu. Praėjusį antradienį savo paskyrą feisbuke ištrynė ir dainininkė Cher.

 

Aut. teisės: 15min.lt
(7)
(1)
(6)

Komentarai (1)