Richardas Bransonas turi patarimą visiems norintiems praturtėti ir pasiekti sėkmę - J.K. Rowling yra sektinas pavyzdys  (1)

Britų milijardierius Richardas Bransonas yra garsus visame pasaulyje ne tik dėl savo turtų, bet ir užsispyrimo, ambicijų ir ekstremalių nuotykių. Savo sėkmę ir turtus Bransonas susikūrė tik savo pastangų dėka, o šiuo metu jo turtas vertinamas 5,1 milijardų dolerių. Už savo sėkmę ir turtes Bransonas yra dėkingas vienam savo sprendimui, kurį kaip patarimą dabar jis dažnai pasakoja jauniems žmonėms.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Richardas Bransonas yra vienas žymiausių šių laikų verslininkų. Jo patarimų tikrai verta klausyti, nes jis viską pasiekė savo rankomis ir protu. Bransonas yra „Virgin“ kompanijų vadovas. Viena iš jų, „Virgin Galactic“, jau greitai turistus skraidins už kosmoso ribos. Bransonas yra ambicingas ir gyvenimą mylintis žmogus, tačiau jo kelias nebuvo lengvas.

Jauniems žmonėms Bransonas dažniausiai linki užsispyrimo ir tikėjimo savo jėgomis. „Virgin“ puslapyje jis rašė: „Daugybę kartų per mano karjerą į mano idėjas buvo nekreipiama dėmesio. Draugai, šeimos nariai, žmonės, į kuriuos aš lygiavausi, bankai – ne visi matė potencialą, kurį mačiau aš. Bet tai manęs neatbaidė. Vien tik dėl to, kad kiti netiki jūsų idėjomis nuo pat pradžių, nemanykite, kad jos yra bevertės. Mano atveju, tai tik pakurstė mano norą siekti sėkmės“.

Kuomet vieni kuria naujas idėjas ir verslo planus, kiti visada yra pasiruošę iš jų pasijuokti. Ir tai yra normalu. Jei kiti žmonės matytų tai, ką matote jūs, jie patys būtų įgyvendinę jūsų planus. Kai kurie žmonės natūraliai yra labiau skeptiški nei kiti. Tai svarbu įvertinti - net jei kai kurie žmonės atmeta jūsų idėjas kaip nevertingas, kiti gali jas pamilti ir padėti jums iškilti. Tačiau reikės užsispyrimo ir tikėjimo savo jėgomis.

Bransonas mėgsta J.K. Rowling pavyzdį. Knygų apie Harį Poterį autorė tapo pirmąja milijardiere, turtus susikrovusia iš rašymo. Visi žino, kas yra ši garsi rašytoja, o filmai apie berniuką burtininką sutraukdavo pilnas kino sales. Tačiau ar galite patikėti tuo, kad pirmasis knygos rankraštis buvo atmestas net 12 kartų? Leidėjai jame nematė jokio potencialo, o pačią idėją laikė pasenusia ir neoriginalia. Ar žinotumėte, kas yra Rowling, jei autorė po pirmojo atmetimo rankraštį būtų padėjusi į stalčių?

Richardas Bransonas nuo mažens turi problemų su skaitymu - jį kamuoja disleksija. Tai ir jo asmeninės būdo savybės lėmė, kad jam mokykloje nesisekė. Tačiau suvokdamas savo trūkumus jis užsispyrusiai stūmėsi pirmyn ir pamėgo tai, kas paprasta. Paprastumo jis siekia ir savo versluose. Daugelis labai sėkmingų žmonių gyvenime patyrė didelių nesėkmių, tačiau jas panaudojo motyvacijai, o ne pasidavimui.

Bransonas tiki, kad visi žmonės turi antrą galimybę. Kiekviena nesėkmė ko nors išmoko, tačiau po jos būtinai atsiveria naujos durys. Todėl Bransonas visus ragina patiems rašyti savo ateitį ir per daug nekreipti dėmesio į tai, kad kiti nemato to potencialo, kurį matote jūs.

Aut. teisės: Technologijos.lt
(64)
(8)
(56)

Komentarai (1)