Jei jus kamuoja viena iš šių 13 bėdų, jums gali padėti vanduo su citrina  ()

Net ir kalbant apie citrinas galima susiraukti pagalvojus apie jų rūgštumą. Tačiau citrinos pasižymi ypatinga nauda sveikatai. Taigi, jei norite išvengti vizito pas gydytojus ir nemokėti už brangius vaistus, verčiau pabandykite kiekvieną rytą gerti šiltą vandenį su citrina.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Citrinos yra nuostabus vitamino B6, geležies, kalio ir skaidulų šaltinis. Vos viena citrina gali suteikti rekomenduojamą vitamino C dienos kiekį.

13 problemų, kurias gali išspręsti šiltas vanduo su citrinomis

1. Peršalimo ligos

Citrinose esantis vitaminas C stiprina imuninę sistemą, todėl vienas šilto vandens puodelis su citrinos sultimis gali padėti apsaugoti nuo peršalimo ligų, rašo healthy-holistic-living.com.

2. Gerklės skausmas

Jei visgi susirgote, tai šis gėrimas gali pagreitinti sveikimą ir numalšinti gerklės skausmą. Nesvarbu ar skausmas kilo sergant gripu, ar paprastu peršalimu, vitaminas C gali padėti nuraminti šį erzinantį skausmą.

3. Silpni nagai

Vanduo su citrinomis puikiai tinka ir nagų stiprinimui. Vitaminas C padeda nagams atrodyti sveikiems ir stipriems.

4. Svorio metimas

Daugelis žmonių kovoja su padidėjusiu svoriu, bet šis šiltas citrinų gėrimas gali padėti palaikyti skysčių pusiausvyrą organizme bei atsikratyti nereikalingų kilogramų. Buvo įrodyta, kad vitaminas C yra puiki prevencinė priemonė prieš nutukimą.

5. Raumenų skausmas

Nors sportas apima daugybę teigiamų savybių, jis turi ir vieną šalutinį poveikį – raumenų skausmą. Geros žinios tos, jog vanduo su citrinomis padeda greičiau raumenims atsigauti.

6. Sąnarių skausmas

Ši priemonė taip pat padeda sumažinti sąnarių skausmą bei labai gelbsti sergant artritu ar kilus uždegimui. Jeigu kasdien gersite po vieną stiklinę šilto vandens su citrina, sąnarių skausmą kaip mat pamiršite.

7. Rėmens graužimas

Šis sutrikimas turi nemalonų ir deginantį pojūtį gerklėje ar krūtinėje. Nepaisant to, kad vien citrinų sultys yra rūgščios, kartu su vandeniu tai turi šarminantį poveikį, galintį išgydyti rėmens graužimą.

8. Fibromialgija

Tai yra siaubinga lėtinio skausmo liga, kuri apima visą kūną. Jei kenčiate nuo šio sutrikimo, vanduo su citrina yra puikus būdas skausmui gydyti be jokio šalutinio poveikio, kuris gali atsirasti vartojant vaistus.

9. Uždegimas

Citrinos turi priešuždegiminių savybių, todėl šio gėrimo vartojimas gali padėti apsaugoti arba greičiau išgydyti organizme kilusį uždegimą.

10. Aukštas kraujo spaudimas

Tyrimai nustatė, kad vanduo su citrinomis gali padėti sumažinti aukštą kraujospūdį bei palaikyti sveiką jo lygį. Jeigu vartojate vaistus nuo to, tai jokiu būdu neatsisakyti jų pirmiausia nepasitarę su gydytoju.

11. Problemos su tulžies pūsle

Nepakankamas vitamino C kiekis organizme gali padidinti tulžies pūslės ligos riziką. Kadangi citrinos turi priešuždegiminių savybių ir daug vitamino C, tai šis gėrimas gali užkirsti kelią ligai.

12. Spuogai

Dėl tų pačių savybių, apie kurias vis kalbama, vanduo su citrinomis gali padėti atsikratyti bei užkirsti kelią spuogų atsiradimui. Be to, tai stiprina odą bei apsaugo ją nuo pavojingų aplinkos veiksnių.

13. Inkstų akmenys

Šis paprastas vanduo su citrinomis gali apsaugoti nuo akmenų susidarymo inkstuose padidinant šlapimo kiekį.

Įspėjimas:

Jei susiduriate su tokiomis problemomis kaip fibromialgija, padidėjęs kraujospūdis, tulžies pūslės ligos ar inkstų akmenys, pasikonsultuokite su medicinos specialistu ir paklauskite, ar galima vartoti vandenį su citrina kaip natūralią gydančią priemonę.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Lrytas.lt
Lrytas.lt
(9)
(3)
(6)

Komentarai ()