[Žinios trumpai] „Dangaus tiltas 721“: Čekijoje atidarytas ilgiausias pasaulyje kabantis tiltas žada jaudinančius ir bauginančius potyrius (Video)  ()

Didžiausias pasaulyje kabantis tiltas Čekijoje atidarytas turistams, o jo nuotraukos plinta socialiniuose tinkluose.


Beveik dvejus metus statomas tiltas oficialiai atidarytas penktadienį. Jis buvo pavadintas „Sky Bridge 721“. Pėsčiųjų takas žada įspūdingus Jesenyko kalnų vaizdus ir jaudinančius, bet šiek tiek bauginančius potyrius.

Tiltas jungia dvi kalnų keteras ir kabo 95 metrų aukštyje virš slėnio, ir jį galima pasiekti funikulieriumi. Jis yra 721 metro ilgio. Turistai į jį pateks 1125 metrų aukštyje nuo jūros lygio ir išeis ant 10 metrų aukščiau esančio kalno.

Tai bus į vieną pusę einantis tiltas lankytojams. Išlipę kitoje pusėje, jie žengs asfaltuotu takeliu miške, kur susipažins su Čekijos istorija.

Poilsio kurorte, kuriame yra šis tiltas, teigiama, kad 1,2 metro pločio tiltas yra atviras įvairaus amžiaus ir ūgio vaikams, tačiau netinka žmonėms su vaikiškais vežimėliais ar neįgaliesiems.

Remiantis vietinės žiniasklaidos pranešimais, kabantis tiltas kainavo 200 milijonų kronų, tai yra apie 8,4 milijono dolerių.

 

Čekijos dangaus tiltas yra 154 metrais ilgesnis nei Nepalo Baglung Parbat pėsčiųjų tiltas, kuriam šiuo metu priklauso Gineso pasaulio rekordas kaip ilgiausiam pasaulyje kabančiam pėsčiųjų tiltui.

„Sky Bridge 721“ yra maždaug 2,5 valandos kelio automobiliu nuo Prahos, Čekijos sostinės.

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(10)
(0)
(10)

Komentarai ()