Neįtikėtina anomalija: mergaitė alergiška XXI amžiui  (24)

Viena mokyklinio amžiaus britė, kaip pranešė Didžiosios Britanijos naujienų tarnybos, privalo gyventi pagal griežtą režimą, nes, kaip paaiškėjo, ji yra alergiška... XXI amžiui.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Molly Harrad iš Hern Bėjaus miesto Kento grafystėje negali autis normalių batų, apsimauti parduotuvėse parduodamų kojinių, vilkėti drabužių ir net užlipti ant kilimo. Ji privalo valgyti specialiai parinktą maistą, kitaip gali kilti alerginė reakcija, pranešė Telegraph.co.uk.

10-metei tenka visą laiką būti apsimovus medvilnines pirštines, o maudytis apsivilkus specialų drabužį, kuris dengia odą. Taip pat kasdien tenka gerti keletą priešalerginių tablečių – kad valdytų kankinančią alergiją.

Įdomiausia, kad gydytojai negali paaiškinti, kodėl mergaitei taip nutiko. Medikai jos tėvus tikino, kad jei Molly būtų gyvenusi prieš 100 metų, ji jokios alergijos nebūtų turėjusi apskritai arba ji būtų buvusi žymiai mažesnė. Dabar Molly alergiją sukelia tokie mūsų laikmečiui įprasti produktai kaip makaronai, duona, avižos, pienas, kiaušiniai, pomidorai, sojos, šokoladas, riešutai ir kiti. Taip pat ji negali liestis prie muilo, šampūno, dezodoranto, plastikinių ir guminių paviršių. Visi mechanizmai ir net magnetai jai gali sukelti alergiją.

Lauke mergaitė alergiška žolei ir žiedadulkėms, o namuose negali žaisti su dauguma žaislų, liestis prie monetų, pieštukų, rašiklių ir kompiuterio klaviatūros. „Buvome pas geriausius gydytojus, bet jie nepasiūlė sprendimo. Jie pirmąsyk susidūrė su tokiu unikaliu atveju“, – sakė Molly tėvas, 43-ejų santechnikas Derekas.

Nors tokie atvejai medicinoje ir labai reti, tačiau neleidžia pamiršti, koks jautrus mūsų organizmas genetinėms anomalijoms. Mes jau esame rašę apie panašų atvejį, tik tuomet kalba ėjo apie berniuką, alergišką beveik bet kokiam maistui.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: www.technologijos.lt
Autoriai: Karina Ziminaitė
(0)
(0)
(0)

Komentarai (24)