[Žinios trumpai] „Jie tiesiog ne žmonės“: Zelenskis detaliai paaiškino, kad derybos su Rusija yra neįmanomos  (1)

V. Zelenskis pabrėžė, kad Rusija yra blogesnė už teroristus, nes yra „praryjanti“ ir neplanuoja palikti Ukrainos ar sustabdyti šio karo.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis pabrėžė, kad derybose su Rusijos Federacija tarpininkų nėra, nes Rusija visai nenori baigti šio karo.

Tai prezidentas pareiškė pokalbyje su Čilės studentais ir žiniasklaida, atsakydamas į klausimą apie tarpininkaujančių valstybių nebuvimą Ukrainos ir Rusijos Federacijos derybose.

„Metų metus norėjome derybų, žinodami, kad bet kurią akimirką gali įvykti plataus masto invazija ir negalime nuolat gyventi su pavojumi, jog kils plataus masto karas. Supratome, kas yra mūsų kaimynas ir kas apskritai vyksta, bet Rusija pasirinko šį kelią, visos gyvybės, kuri yra Ukrainoje, naikinimo kelią. Jai nereikėjo jokio tarpininko“, – sakė jis.

V. Zelenskis pabrėžė, kad Rusija yra blogesnė už teroristus, nes yra grobuoniška ir neplanuoja palikti Ukrainos ar sustabdyti šio karo.

„Jie atėjo į mūsų kraštą ir pradėjo šį karą, kad mus sunaikintų. Jokie tarpininkai jiems netiks. Nes juos domina tik vienas dalykas – visiškas jų viešpatavimas Ukrainoje, kad mūsų (ukrainiečių) neliktų. Nebūtų žmonių, kurie nori būti nepriklausomi, jie nemato mūsų kaip būsimų ES narių, nemato mūsų kaip demokratinės ir nepriklausomos valstybės narių“, – sakė prezidentas.

 

Jo nuomone, Rusija Ukrainą suvokia kaip savo koloniją.

„Todėl turėti arba ieškoti tarpininkų tarp šalies, kuri gina savo kraštą, ir šalies, kuri nusprendė ją visiškai sunaikinti... Jie ne žmonės. Kokie gali būti tarpininkai tarp žmonių ir žvėrių? Tarpininkų nerasite, nes Rusija nenori baigti šio karo“, – pridūrė V. Zelenskis.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
(72)
(1)
(71)

Komentarai (1)