„Tai skamba kaip laidotuvių varpas Putinui“. Galinga žinia iš JAV  ()

Jungtinės Valstijos paskelbė apie didelio masto ginklavimąsi, kuris užbaigia Rusijos diktatoriaus viltis prispausti Ukrainą.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

JAV skiria 170 mlrd.dolerių Pentagono atsargoms, išleistoms Ukrainai remti, papildyti. Amerika oficialiai įsitraukia į ginklavimosi varžybas, o tai nežada nieko gero Maskvai.

Tai savo „YouTube“ vaizdo tinklaraštyje sakė garsus Rusijos politikas ir istorikas Dmitrijus Černyševskis.

„Ši žinia skamba kaip laidotuvių varpas Putino Rusijos Federacijai. Jei Putinas tikėjosi laimėti išsivaduojamąjį karą su pirmąja pasaulio ekonomika, šis veiksmas užveria jo perspektyvas kapo skardžiu. 170 mlrd.dolerių yra pusė viso Rusijos biudžeto! Ir tai tik tam, kad būtų papildyti Ukrainoje iššvaistyti rezervai“, – sakė istorikas.

Istorikas atkreipė dėmesį, kad 103-oji Rusijos Federacijos tankų gamykla, kuri pagal planą turėjo pagaminti 23 tankus per mėnesį, šiandien gali pagaminti tik 9. O garsioji Uralvagonzavodo gamykla vietoj planuotų 30 tankų per mėnesį pagamina tik 20.

„Tai Putino karinės ekonomikos mobilizacijos rezultatas! Tai viršija korumpuoto fašistuojančio seniokiško pseudorežimo Rusijoje jėgas… Amerikos sprendimas dislokuoti masinę amunicijos ir karo priemonių gamybą reiškia, kad į Karinės ekonomikos stotį įskrieja sustabarėjęs Vakarų garvežys, kuris iš tikrųjų yra milžiniškas erdvėlaivis… Tai geležinė plokštė ant Putino režimo. Priminsiu, kad Sovietų Sąjunga, daug galingesnė ekonominė jėga, neatlaikė karinės-kosminės konkurencijos su Vakarais, subyrėjo ir 1991 m.nustojo egzistuoti… Amerikos įsitraukimas į ginklavimosi varžybas – taip galima interpretuoti arsenalų papildymą – reiškia, kad iš Putino bus atimtas paskutinis koziris“, – sakė rusų istorikas.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(471)
(21)
(450)

Komentarai ()