Skelbiama ilgai laukta žinia! Ukrainos kontrpuolimas prasidėjo  ()

„Kontrpuolimas tęsiasi jau keletą dienų.“


Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
© General Staff of the Armed Forces of Ukraine (Atvira licencija) | https://www.facebook.com/photo.php?fbid=591994523113630&set=pb.100069092624537.-2207520000.&type=3

Visi šio ciklo įrašai

  • 2023-05-25 Skelbiama ilgai laukta žinia! Ukrainos kontrpuolimas prasidėjo  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ukrainos prezidento biuro vadovo patarėjas Mychailo Podoliakas pranešė, kad Ukrainos ginkluotųjų pajėgų kontrpuolimas prasidėjo. Koviniai veiksmai vyksta jau keletą dienų.

„Kontrpuolimas tęsiasi jau keletą dienų, 1500 kilometrų pasienyje vyksta intensyvus karas, bet veiksmai jau pradėti“, – sakė jis Italijos televizijos kanalui „Rai“.

Podoliakas pabrėžė, kad Ukrainos kariuomenė nenaudos Vakarų ginklų Rusijos teritorijos puolimui – jie bus naudojami išskirtinai užgrobtų teritorijų deokupacijai.

„Mes nenorime smogti Rusijos teritorijai, panaudosime duotą ginkluotę, kad sunaikintume Rusijos Federacijos pozicijas Maskvos okupuotose teritorijose, įskaitant Donbasą ir Krymą“, – aiškino Podoliakas.

[Vokietija+Rekordinė kaina!] Puikios kokybės pripučiamos SUP lentos smagiausioms vandens pramogoms (Video)
3312 4

Iš Vokietijos

Greitas ir saugus pristatymas

Super geros kainos

Ribotas kiekis

Išsamiau

Anot OP vadovo patarėjo, Ukraina dabar turi „Storm Shadow“ tolimojo nuotolio raketas, tankus „Leopard“ ir priešraketines sistemas, „kurias suteikė Prancūzija ir Italija“.

„F-16 pagaliau leis mums uždaryti oro erdvę. Paradoksas: jei juos turėtume prieš metus, karas jau būtų pasibaigęs“, – pridūrė jis.

„Twitter“ paskyroje jis patikslino, kad turėjo omenyje Rusijos įsibrovėlių logistinės paramos sunaikinimą kaip neatskiriamą kontrpuolimo dalį.

 

 

OP vadovo patarėjas pabrėžė, kad kontrpuolimas yra „ne koks nors „vienas įvykis“, kuris prasidės konkrečiu metu konkrečią dieną iškilmingu raudono kaspino perkirpimu“. Visų pirma, anot jo, „tai dešimtys skirtingų veiksmų, skirtų įvairiomis kryptimis sunaikinti Rusijos Federacijos okupacines pajėgas, kurie jau vyko vakar, vyksta šiandien ir vyks rytoj“.

„Intensyvus priešo logistinės paramos naikinimas taip pat yra kontrpuolimas“, – pažymėjo Podoliakas.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(103)
(2)
(101)

Komentarai ()

Susijusios žymos: